Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (25)
Пошуковий запит: (<.>A=Литвинюк О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 15
Представлено документи з 1 до 15

      
Категорія:    
1.

Литвинюк О. П. 
Порівняльний аналіз моделей оцінки конкурентної позиції підприємства / О. П. Литвинюк // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2007. - № 23. - С. 24-27. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Успіх підприємства на ринку значною мірою залежить від того, наскільки вдало воно вирішує проблему забезпечення адекватності обраних шляхів досягнення поставлених цілей. Практичне застосування за сучасних умов відомих моделей оцінки конкурентної позиції підприємства є недостатньо ефективним у зв'язку з невисокою технологічністю їх практичного використання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Литвинюк О. М. 
Аксіологічна трансформація загальнокультурних традицій у контексті творчості Вільяма Голдінга : автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.01.05 / О. М. Литвинюк; Терноп. нац. пед. ун-т ім. В. Гнатюка. - Т., 2011. - 20 c. - укp.

Розглянуто еволюційну динаміку інтегральних характеристик класичного сюжетно-образного матеріалу, форми та способи його трансформації у різних національних літературах. Досліджено закономірності синхронного та діахронного функціонування творчості В. Голдінга в англомовних і західноєвропейських літературах. Розглянуто основні проблеми та тематичні напрямки функціонування легендарно-церковного матеріалу, основні аксіологічні мотивування євангельських колізій у творчості В. Голдінга.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4ВЕЛ)6-4 Голдінг В. 4,01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА385582 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Нямцу А. Є. 
Міфопоетика Вільяма Голдінга : монографія / А. Є. Нямцу, О. М. Литвинюк; Чернів. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича, НДЦ "Біблія і Культура". - Чернівці, 2011. - 232 c. - Бібліогр.: 368 назв. - укp.

Проаналізовано закономірності функціонування легендарно-міфологічних традицій у творчості англійського письменника В. Голдінга. Наведено домінантні характеристики інтегральних моделей у контексті загальнокультурних традицій (ЗКТ) в англомовних літературах. Розглянуто питання аксіології переосмислення традиційних легендарно-міфологічних структур у творчості В. Голдінга. Розкрито особливості переосмислення євангельського та легендарно-міфологічного традиційного матеріалу в романі письменника "Шпиль", семантичної трансформації мотиву робінзонади у романі "Злодюжка Мартін". Визначено онтологічний контекст функціональності ЗКТ у романах В. Голдінга, зокрема, в трансформуванні жанру антиутопії у ХХ ст., трансформаційної функції простору та часу, прометеївських алюзій та ремінесценції міфу про Прометея.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4ВЕЛ)6-4 Голдінг В. 534

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА742298 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Литвинюк О. П. 
Формування конкурентних переваг підприємства та забезпечення їх підтримки / О. П. Литвинюк, І. С. Гавриленко // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2010. - № 35. - С. 144-149. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто процес формування конкурентних переваг та визначено напрями їх підтримки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Литвинюк О. П. 
Захворюваність на туберкульоз медичних працівників Вінницької області у 2007 - 2012 роках / О. П. Литвинюк, С. В. Зайков, М. А. Тхоровський, Н. М. Гончар // Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція. - 2013. - № 3. - С. 67-71. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Проаналізовано показники захворюваності на туберкульоз медичних працівників загальної лікарської мережі та протитуберкульозних закладів Вінниччини згідно з офіційними показниками протитуберкульозної служби за шестирічний період. Захворюваність на туберкульоз медичних працівників області має негативну динаміку. За останніх 6 років вона зросла від 50,5 до 51,5 на 100 тис. медичних працівників. Порівняно зі зменшенням захворюваності на туберкульоз населення Вінниччини (від 60 до 55,3 на 100 тис. населення) проблема захворюваності медичного персоналу лікарень загальної лікарської мережі та протитуберкульозних закладів залишається актуальною і потребує подальшого вивчення. Значна кількість (18,8 %) випадків рецидивів туберкульозу у медичних працівників свідчить про неналежну якість їх лікування та диспансерного спостереження. 21,8 % медичних працівників захворіли на туберкульоз під час роботи в протитуберкульозних закладах. У гендерній структурі захворюваності на туберкульоз медичних працівників області 78,2 % випадків припадає на жінок, що пов'язано з високим рівнем захворюваності медичних сестер. Серед лікарів понад половина хворих на туберкульоз - чоловіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р54-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100471 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Литвинюк О. І. 
Вплив нематеріальних активів на товарообмін у ринковій та перехідній економічних системах / О. І. Литвинюк // Актуал. проблеми економіки. - 2000. - № 7. - С. 54-69. - Бібліогр.: 1 назв. - укp.

Рассмотрена проблема влияния учета стоимости нематериальных активов при товарообмене в развитой рыночной и переходной (украинской) экономических системах. Определены источники возникновения расхождения между фактической и номинальной себестоимостями продукта и механизм влияния дисбаланса на снижение общественного производства, увеличение налогообложения, тенизацию переходной экономики, сокращение экспортного потенциала Украины, что превращает национальную экономику в саморазрушающуюся. Предложены пути решения проанализированных проблем через гармонизацию фактической и номинальной себестоимостей украинского продукта для товарообмена на внутреннем и внешнем рынках.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)421 + У9(4Укр)843

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69817 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Литвинюк О. П. 
Туберкульоз у медичних працівників (огляд літератури і результати власних досліджень) / О. П. Литвинюк, М. А. Тхоровський, Н. М. Гончар, І. О. Палій // Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція. - 2014. - № 1. - С. 83-89. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Мета роботи - аналіз захворюваності на туберкульоз (ТБ) медичних працівників у різних країнах світу та у Вінницькій області України. Проведено аналіз літературних даних щодо захворюваності на ТБ медичних працівників різних країн світу, вивчено офіційні показники діяльності протитуберкульозної служби Вінницької області за останніх 6 років. Захворювання на ТБ медичних працівників є актуальною проблемою для багатьох країн, особливо СНД. Ситуація із захворюваністю на ТБ медичних працівників Вінницької області серйозна. За 2007 - 2012 рр. захворюваність на ТБ медичних працівників Вінницької області зросла від 50,5 до 51,5 на 100 тис. медичних працівників. Основна частка випадків ТБ припадає на середній медичний персонал. Спостерігається також високий рівень (18,8 %) рецидивів ТБ. Понад п'яту частину (21,8 %) випадків ТБ у медичних працівників зареєстровано у працівників протитуберкульозних закладів (ПТЗ). Основна частина (78,2 %) захворілих - жінки, що пов'язано із високим рівнем захворюваності середнього медичного персоналу. Серед захворілих лікарів 75 % були чоловіки. Все це можна вважати особливостями ТБ у медичних працівників області. Висновки: найвища захворюваність на ТБ спостерігається в країнах Африки, Латинської Америки, Південно-Східної Азії. Значну кількість випадків ТБ реєструють і в країнах Східної Європи, особливо СНД. Саме там висока захворюваність на ТБ медичних працівників. На тлі зменшення захворюваності на ТБ серед загальної популяції населення України та Вінницької області протягом останніх 6 років зросла захворюваність медичних працівників загальної лікувальної мережі та ПТЗ. Найчастіше хворіють медичні сестри. Значну частку випадків ТБ у медичних працівників становлять рецидиви хвороби. Високою залишається захворюваність на ТБ працівників ПТЗ. Серед медичних працівників, котрі захворіли на ТБ, більшу частину складають жінки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4/8)026.425.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100471 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Литвинюк О. П. 
Структура захворюваності на туберкульоз медичних працівників Вінницької області / О. П. Литвинюк, С. В. Зайков, О. О. Захарченко, Т. І. Клименко // Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція. - 2015. - № 2. - С. 101-105. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета роботи - аналіз структури захворюваності на туберкульоз (ТБ) медичних працівників протитуберкульозних закладів (ПТЗ) та установ загальної лікувальної мережі (ЗЛМ) Вінницької області в 2007 - 2012 рр. Аналіз показників захворюваності на ТБ медичних працівників Вінницької області в 2007 - 2012 рр., згідно з офіційними даними про діяльність протитуберкульозної служби регіону за згаданий період. Від 2007 до 2012 рр. захворюваність на ТБ медичних працівників ЗЛМ та ПТЗ зросла від 50,5 до 51,5 на 100 тис. медичних працівників на тлі зниження захворюваності населення Вінницької області (від 60,0 до 55,3 на 100 тис. населення). Тому проблема захворюваності на ТБ медичного персоналу залишається актуальною і потребує подальшого вивчення. Про неналежну якість лікування та диспансерного спостереження свідчить і велика кількість рецидивів (14,3 %) ТБ у медичних працівників. Серед захворілих медичних працівників 21,8 % працювали в ПТЗ. 75,0 % випадків ТБ припадає на жінок, що пов'язано з високим рівнем захворюваності середнього медичного персоналу. Основна частина випадків ТБ у медичних працівників спостерігалася у жителів міст. Частіше хворіли люди молодого та середнього віку. Найвищий ризик захворіти на ТБ мають медичні працівники зі стажем роботи до трьох років. З'ясовано, що на тлі зниження захворюваності на ТБ серед населення України та Вінницької області в 2007 - 2012 рр. спостерігалося її підвищення у медичних працівників ЗЛМ та ПТЗ. Найчастіше хворів середній медичний персонал. П'ята частина захворілих на ТБ медичних працівників області за вказаних шість років працювала в ПТЗ. Серед них основну частку становили жінки, котрі мешкають у містах та мають стаж роботи до трьох років.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р194.94-2(4УКР-4ВІН)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100471 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Литвинюк О. П. 
Клінічні особливості туберкульозу у медичних працівників Вінницької області / О. П. Литвинюк, С. В. Зайков // Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція. - 2015. - № 3. - С. 54-57. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета роботи - вивчення клінічних особливостей туберкульозу (ТБ) у медичних працівників (МП) Вінницької області за період 2007 - 2014 рр. Проаналізовано професійний склад та клінічну характеристику 120-ти виявлених за 8-річний період хворих на ТБ МП Вінницької області, а також статистичних даних, зібраних на основі показників діяльності протитуберкульозної служби. Про актуальність проблеми свідчать дані аналізу клінічних особливостей, згідно з якими майже половина (48,4 %) МП, що захворіли на ТБ, звернулися по допомогу у зв'язку з появою певних симптомів. Найбільше випадків ТБ спостерігалося серед медичних сестер (55,0 %). 76,7 % захворілих МП - жінки, а 28,3 % працювали у протитуберкульозних закладах. У клінічній структурі захворюваності на ТБ МП переважали легеневі форми - інфільтративна (35,2 %) та дисемінована (30,6 %). Висновки: проблема захворюваності МП на ТБ залишається досить актуальною та потребує подальшого вивчення. Це підтверджують наші дані, згідно з якими значну частину захворілих виявлено за пасивним методом. Спостерігається велика кількість рецидивів ТБ серед МП, переважають інфільтративні та дисеміновані легеневі форми, а також вищий, ніж у популяції, рівень захворюваності на позалегеневі форми ТБ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР-4ВІН)026.254 + Р54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100471 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Литвинюк О. П. 
Клінічні особливості туберкульозу у медичних працівників Вінницької області / О. П. Литвинюк, С. В. Зайков // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2015. - Вип. 24, кн. 2. - С. 473-481. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Проблема професійно-зумовленого туберкульозу (ТБ) набуває все більшої актуальності в останні роки, так як на тлі зниження захворюваності серед популяції, захворюваність на ТБ серед медичних працівників продовжує збільшуватися. Мета роботи - вивчення клінічних особливостей ТБ у медичних працівників Вінницької області за період з 2007 по 2012 рр. Проаналізовано професіональний склад та клінічна характеристика 101-го виявленого за 6-річний період хворого на ТБ медичного працівника Вінницької області. Виділено основні особливості структури клінічних форм туберкульозного процесу у медичних працівників. Проведено аналіз статистичних даних, зібраних на основі офіційних показників протитуберкульозної служби. Про актуальність і складність проблеми ТБ у медичних працівників свідчать одержані в результаті аналізу клінічних особливостей дані, згідно яким більша частина тих, хто захворів на ТБ, звернулась по допомогу у зв'язку з появою певних симптомів, а не була виявлена на ранніх стадіях під час профілактичних оглядів. Також серед легеневих форм ТБ у медичних працівників переважали інфільтративні та дисеміновані форми з деструкцією легеневої паренхіми та масивним бактеріовиділенням.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р542-3 + Р124.425.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Литвинюк О. В. 
Формування системи управління активами та пасивами банків : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / О. В. Литвинюк; Одес. нац. екон. ун-т. - Одеса, 2015. - 20 c. - укp.

Охарактеризовано теоретичні основи та складові процесу управління активами та пасивами банку у межах концепції контролінгу на засадах взаємозв'язку між результатами діяльності банку на різних рівнях управління. Визначено методологічні засади формування системи управління активами та пасивами банку під впливом зовнішнього середовища для забезпечення можливості обгрунтування управлінських рішень на різних рівнях. Розроблено теоретичні та реалізовано практичні засади побудови матриці оцінювання стратегій управління активами та пасивами банків з урахування динамічних змін на площині "ризик-дохід" з використанням багатовимірного кластерного аналізу. Запропоновано методику структуризації й оцінюваня основних чинників впливу на результати управління активами та пасивами залежно від рівня управління (макроекономічні та внутрішньобанківські) із використанням інструментів кореляційно-регресійного аналізу. Обгрунтовано науково-методичні рекомендації щодо удосконалення системи управління активами та пасивами банків на засадах прогнозування конфігурації кривої дохідності банку. Побудовано прогноз кривої дохідності, що дозволить банку виявляти й проаналізувати ризики та розробляти інструментарій управління ними з метою обгрунтування стратегії управління активами та пасивами банку. Запропоновано методику моделювання оптимальної структури портфелів активів та пасивів банку з урахуванням стратегій управління. Розроблено методичний підхід декомпозиційного аналізу фінансових результатів процесів управління активами та пасивами в контексті концепції контролінгу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-93-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА418649 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Литвинюк О. П. 
Результати лікування туберкульозу у медичних працівників Вінницької області / О. П. Литвинюк // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2016. - Вип. 26. - С. 450-457. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

На тлі тяжкої епідемічної ситуації з туберкульозу (ТБ) в Україні медичні працівники (МП) є першим класом ризику щодо виникнення цього захворювання. Проблема ефективності їх лікування потребує детального вивчення. Мета роботи - аналіз результатів лікування МП ТБ у Вінницькій області в 2007 - 2015 рр. Проаналізовано результати лікування 131-го МП, які захворіли на ТБ. У дослідження було включено тільки МР лікувально-профілактичних закладів Вінницької області, які мали медичну освіту і захворіли на ТБ протягом зазначеного 9-річного періоду. Захворюваність ТБ МП Вінницької області у 2007 - 2015 рр. становила у середньому 48,7 на 100 000 МП. Серед МП спостерігається значна кількість (18,3 % випадків) рецидивів ТБ. ТБ у МП області часто діагностується несвоєчасно, оскільки у 37,4 % з них спостерігаються деструктивні форми захворювання, а у 42,7 % осіб захворювання супроводжується бактеріовиділенням. Результати лікування ТБ у МП були кращими, ніж серед населення, адже більша кількість пацієнтів завершили лікування (97,6 % проти 91,4 %), клінічне одужання наступало в більшій кількості випадків (96,9 % проти 84,0 %), рубцювання деструкції легеневої тканини спостерігалося в більш стислі терміни (231 день проти 280 днів), а припинення бактеріовиділення у хворих МП всіх категорій наступало в середньому швидше (3,3 + 0,4 міс проти 3,7 + 0,7 міс). Ефективність лікування після завершення інтенсивної фази терапії не відрізнялася від ефективності лікування серед населення. Після ТБ у значної частини (39,7 %) МП залишилися великі залишкові зміни в легенях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР-4ВІН)285.4 + Р542-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Литвинюк О. П. 
Ефективність лікування легеневого туберкульозу у медичних працівників Вінницької області / О. П. Литвинюк, С. В. Зайков, М. А. Тхоровський // Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція. - 2017. - № 4. - С. 54-58. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р542-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100471 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
14.

Литвинюк О. П. 
Туберкульоз у медичних працівників: захворюваність, структура, клінічні особливості, результати лікування, прогнозування ризику розвитку : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.26 / О. П. Литвинюк; Національна академія медичних наук України, Національний інститут фтизіатрії і пульмонології імені Ф. Г. Яновського. - Київ, 2018. - 18 c. - укp.

Увагу приділено вивченню захворюваності на туберкульоз та її структури у медичних працівників, визначенню клінічних особливостей перебігу захворювання, оцінці результатів його лікування, розробці алгоритму прогнозування ризику розвитку туберкульозу. Проаналізовано основні епідеміологічні показники захворюваності на туберкульоз, її структуру, визначено особливості перебігу захворювання у медичних працівників порівняно з населенням, оцінено результати лікування. Зауважено, що отримані дані свідчать про те, що структура випадків туберкульозу у медичних працівників і у населення є майже ідентичною, але захворювання має більш сприятливий перебіг. Результати лікування туберкульозу у медичних працівників також виявилися кращими за рахунок більш раннього припинення бактеріовиділення та швидшого закриття порожнини деструкцій легеневої паренхіми. Запропоновано алгоритм прогнозування ризику розвитку туберкульозу у медичних працівників, який базується на даних математичного аналізу біологічних і професійних факторів, що мають певний вплив на ймовірність виникнення захворювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р542 + Р11(4УКР-4ВІН) п

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА438125 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Литвинюк О. М. 
Law and Order. Grammar Rules : навч.-метод. посіб. / О. М. Литвинюк. - Кам'янець-Подільський : Рута, 2021. - 115 c. - Бібліогр.: с. 115 - укp. - англ.

Навчально-методичний посібник націлений на формування лексичних та граматичних компетентностей здобувачів вищого бакалаврського рівня освіти. Виклад теоретичного матеріалу супроводжується великою кількістю вправ. Тексти для читання об’єднані за одніє темою Law and Order для кращого засвоєння лексичного матеріалу. Упорядковані у навчально- методичному посібнику матеріали стануть у нагоді для урізноманітнення та підвищення якості навчального матеріалу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-923

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА863208 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського