Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Лукашенко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Кузнєцова І. Б. 
Активація ооцитів корів до партеногенетичного розвитку етанолом / І. Б. Кузнєцова, В. Є. Кузнєцов, О. О. Лукашенко // Цитология и генетика. - 2000. - 34, № 1. - С. 57-64. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Вивчено залежність здатності до партеногенетичного розвитку ооцитів корів, які дозрівали in vitro, від їх "старіння". Показано можливість партеногенетичного розвитку ооцитів корів після інгібування редукційного ділення мейозу й обробки етанолом за умов фізіологічного дозрівання ооцитів, принаймні, до стадії 8 - 16 клітин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-345,025

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60216 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Лукашенко О. О. 
Партеногенетичний розвиток ооцитів корів, активованих етанолом на метафазі II мейозу / О. О. Лукашенко // Розведення і генетика тварин. - 1999. - Вип. 31-32. - С. 142-143. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*332.26 + П60-273

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж62935 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Лукашенко О. М. 
Проблема збереження здоров'я молодших учнів у вальдорфській педагогіці : автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / О. М. Лукашенко; Харк. нац. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. - Х., 2009. - 20 c. - укp.

Проаналізовано розвиток проблеми збереження здоров'я молодших учнів вальдорфської школи як педагогічної системи. Розглянуто психолого-педагогічні засади (концепцію салютогенезу), форми, методи, умови їх реалізації. Обгрунтовано етапи (1919 - 1937 рр., 1938 - 1944 рр., 1945 р. - кінець 1960-х рр, початок 1970-х - кінець 1980-х рр, з 1990-х рр. до сьогодення) та виявлено тенденції розвитку питань збереження здоров'я молодших школярів у вальдорфській педагогіці. Систематизовано практичний досвід організації здоров'я зберігального педагогічного процесу початкової ланки вальдорфської школи. Уточнено вимоги до вальдорфського здоров'язберігального процесу, педагогічні умови його успішного забезпечення, а також показники, що характеризують ефективність реалізації збереження здоров'я школярів. Охарактеризовано напрями впровадження в сучасну початкову школу вальдорфських здоров'ятвірних ідей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.221.354 + Ч33(4НІМ)52-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА363355 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Лукашенко О. В. 
Удосконалення методів оцінки ефективності функціонування підприємств : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.06.01 / О. В. Лукашенко; Нац. гірн. ун-т. - Д., 2004. - 16 c. - укp.

Удосконалено методи оцінки прибутковості виробництва. Розроблено систему показників ефективності діяльності підприємств з урахуванням визначення саме ціни їх продукції та ресурсів, а також відсотків за наданий та одержаний товарний кредит. Запропоновано методику якісної оцінки фінансового стану підприємств і рівня їх кризового становища на основі диференціації короткострокових зобов'язань за розробленою класифікацією. Створено метод визначення техніко-економічного рівня варіантів техніки на основі так званої ресурсної оцінки, у межах якого обгрунтовано можливість та доцільність приведення варіантів реальних інвестицій не до однакових обсягів виробництва, а до тотожних витрат, необхідних для їх придбання та експлуатації. В розрахунках запропоновано використовувати величини ресурсів у натуральному вираженні без визначення відповідних їм коефіцієнтів вагомості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.41-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА333180 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
5.

Біленко Д. В. 
Інноваційні державно-приватні проєкти як напрям зміцнення місцевих фінансів / Д. В. Біленко, В. А. Калязіна, О. Ч. Лукашенко // Бізнес Інформ. - 2021. - № 10. - С. 69-75. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Мета роботи - обгрунтування необхідності впровадження інноваційних державно-приватних проєктів з метою зміцнення місцевих фінансів. Надано визначення поняття "інноваційний державно-приватний проект", на основі аналізу літературних джерел узагальнено основні проблеми інтеграції науки та бізнесу в межах інноваційних державно-приватних проєктів і причини їх виникнення. З використанням методів аналізу першопричин і регресійно-кореляційного аналізу статистичних даних європейських країн було зроблено висновок, що, незважаючи на те, що фінансування витрат на дослідження та розробки впливає на обсяг високотехнологічного експорту та чисельність дослідників у галузі досліджень і розробок, проте більша чисельність дослідників не гарантує більшого обсягу високотехнологічного експорту, що, своєю чергою, означає, що основні проблеми інтеграції науки та бізнесу в межах інноваційних державно-приватних проєктів необхідно вирішувати не за рахунок збільшення фінансування наукових досліджень, а шляхом упровадження нових, ефективних механізмів державно-приватного партнерства на регіональному рівні. Доведено, що перенесення частини функцій державно-приватного партнерства на регіональний рівень їх розподілу сприятиме соціально-економічному розвитку регіонів. За результатами виконаного дослідження виділено такі напрямки впровадження інноваційного державно-приватного партнерства на місцевому рівні, як участь державних регіональних органів у розробці освітніх програм місцевих університетів та формування мережі інновацій з регіональними промисловими підприємствами, а також інформаційне просування інноваційних центрів, що об'єднують науку та бізнес, в площині організації навчальних семінарів, конференцій, тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-131-21,02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського