Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Ліскович В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Ліскович В. А. 
Експериментальне обгрунтування та удосконалення технології машинного доїння корів : Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.04 / В. А. Ліскович; Нац. аграр. ун-т. - К., 1999. - 18 c. - укp. - рус.

Дисертація присвячена вивченню ефективності доїння корів без застосування машинного додоювання із використанням маніпуляторів з гнучкою ланкою у поєднанні з облегшеними доїльними апаратами з діаметром присоска дійкової гуми 36 мм, які розроблені БДАУ (Білоцерківським державним аграрним університетом), та впливу електростимуляції молочної залози новотільних корів в перші 10 днів після отелення на продуктивність та показники видоювання. Одержані результати досліджень дали змогу рекомендувати в практику застосування удосконаленого апарата, який забезпечує досить повне видоювання корів без використання машинного додоювання та електростимуляцію біологічно активної зони молочної залози у першу декаду після отелення. Ці пропозиції дозволяють підвищити молочну продуктивність, інтенсивність видоювання і знизити захворюваність корів на мастит.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.92-9,022 + П60-642,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА304942 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ліскович В. В. 
Розробка технології підготовки низькосортної марганцевмісної сировини до металургійного переділу : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.16.02 / В. В. Ліскович; Нац. металург. акад. України. - Д., 2001. - 20 c. - укp.

Досліджено питання розробки технології підготовки до металургійного переділу низькосортної марганцевмісної сировини з використанням автоклавного вилужування у розчині гідроксиду натрію. Визначено основні показники, що впливають на процеси вилучення з марганцевмісної сировини головних шкідливих домішок - фосфору та кремнезему під час автоклавного вилуговування. Вивчено вплив температури, концентрації гідроксиду натрію, тривалості вилуговування на ступінь знекремнення та дефосфорації марганцевмісної сировини. Доведено, що одержаний у результаті вилужування гідрометалургійний марганцевий концентрат може використовуватись як заміна малофосфористого шлаку для одержання марганцевих феросплавів прямого легування сталі марганцем. Розроблено вихідні дані для проектування пілотної установки з виробництва гідрометалургійного марганцевого концентрату потужністю 1 т/д.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К324.01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА312875 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ліскович В. А. 
Вплив доїння корів із застосуванням машинного додоювання і без нього на повноту видоювання і молочну продуктивність / В. А. Ліскович // Вісн. Білоцерків. держ. аграр. ун-ту : зб. наук. пр. - 1999. - Вип. 8. - С. 120-124. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Експериментально доведено, що незначні зниження середньодобових надоїв у групі корів без машинного додоювання не має негативного впливу на продуктивність і стан вим'я. Так, інтенсивність видоювання при цьому підвищується на 4,5% та скорочується тривалість доїння на 6,7%.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-64,025

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69704 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Методологія та організація наукових досліджень у тваринництві : навч. посіб. / О. І. Соболєв, В. М. Недашківський, Р. А. Петришак, С. В. Соболєва, О. Й. Петришак, В. А. Ліскович, П. І. Кузьменко; ред.: О. І. Соболєв; Білоцерківський національний аграрний університет, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. - Біла Церква : Білоцерківдрук, 2022. - 254 c. - Бібліогр.: с. 248-254 - укp.

Узагальнено та систематизовано теоретичні надбання щодо основних принципів і вимог до формування груп тварин для проведення різних видів експериментальних досліджень. Розглянуто методи та методики визначення найбільш інформативних показників продуктивності різних видів сільськогосподарських тварин і птиці, оцінки якості їх продукції, а також ряд економічних показників, за якими оцінюють ефективність результатів наукових досліджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: П5 е(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА863226 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського