Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Махер А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Махер А. А. 
Застосування внутрішньотканинного діадинамофорезу антибіотиків та озонованого фізіологічного розчину в комплексному лікуванні вродженого гідронефрозу у дітей (клініко-експериментальне дослідження) : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.09 / А. А. Махер; Ін-т невідклад. і віднов. хірургії ім. В.К.Гусака АМН України. - Донецьк, 2003. - 20 c. - укp.

Досліджено питання покращання результатів лікування вроджених гідронефрозів, які ускладнюються вторинним пієлонефритом, у дітей. Установлено, що гідронефротична трансформація та пієлонефрит зумовлюють мікроциркуляторні та нефросклеротичні зміни в нирках, значно знижуючи проникнення антибіотиків у тканини. Експериментально вивчено електрофоретичну рухомість та стійкість активності антибіотиків в електричному полі. Оцінено ефективність антибіотикотерапії з використанням внутрішньотканинного діадинамофорезу гентаміцину. Проаналізовано результати лікування 125-ти дітей з вродженим гідронефрозом, ускладненим пієлонефритом. Розроблено комплексну програму лікування, яка передбачає ранню хірургічну корекцію вади, використання внутрішньоклітинного діадинамофорезу антибіотиків та санацію верхніх сечовивідних шляхів озонованим фізіологічним розчином. Установлено, що у разі вторинного пієлонефриту переважають високо резистентні до антибіотиків кокова флора та кишкова паличка. Виявлено, що діадинамічні струми не порушують хімічну структуру антибіотиків і не змінюють їх активність. Показано, що діадинамофорез підвищує концентрацію антибіотика у 8,09 разів у паренхімі нирки і в 3,6 рази - в сечі, подовжує його дію до 12 - 16-ти годин. Озонований фізіологічний розчин дозволяє за 4 - 5 діб одержати стійку санацію сечі. Відзначено, що впровадження лікувального комплексу сприяє покращанню перебігу післяопераційного періоду, знижує кількість рецидивів пієлонефритів з 30,8% до 19,6 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.696.540.42-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА326601 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Махер Амер 
Синтез, фізико-хімічні та біологічні властивості ацильних похідних 4-(адамантил-1)-тіазоліл-2-аміну : Автореф. дис... канд. фармац. наук : 15.00.02 / Махер Амер; Нац. фармац. ун-т. - Х., 2003. - 19 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9 адамантан + Л662.251

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323343 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Уманец Н. Н. 
Интравитреальное введение ранибизумаба в комбинации с селективной лазерной коагуляцией пигментного эпителия сетчатки в лечении больных кистозным диабетическим макулярным отеком / Н. Н. Уманец, З. А. Розанова, Альзин Махер // Офтальмол. журн.. - 2013. - № 3. - С. 18-22. - рус.

Вивчено клінічну ефективність поєднання інтравітреальних ін'єкцій ранібізумаба з селективною лазерною коагуляцією пігментного епітелію у хворих з кістозним діабетичним макулярним набряком за динамікою товщини сітківки у фовеолярній зоні, площі фовеолярної аваскулярної зони та гостроти зору протягом 12 міс.

Изучена клиническая эффективность сочетания интравитреальных инъекций ранибизумаба с селективной лазерной коагуляцией пигментного эпителия у больных с кистозным диабетическим макулярным отеком по динамике толщины сетчатки в фовеолярной зоне, площади фовеолярной аваскулярной зоны и остроте зрения в течении 12 мес.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р673.9-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22499 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Махер Альзин 
Эффективность панмакулярной лазерной коагуляции диабетического отека макулы с наличием интраретинальных кист в зависимости от исходного морфофункционального состояния макулы / Альзин Махер, Н. Н. Уманец, З. А. Розанова // Офтальмол. журн.. - 2014. - № 6. - С. 35-40. - рус.

В разі тяжкого діабетичного набряку макули із наявністю інтраретинальних кіст необхідний пошук інших методик лікування.

В случае тяжелого диабетического отека макулы с наличием интраретинальных кист необходим поиск других методик лечения.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.67 + Р673.903

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22499 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Махер Альзін 
Ефективність модифікованого способу лікування хворих на діабетичний набряк макули з інтраретинальними кістами : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.18 / Махер Альзін; НАМН України, Ін-т оч. хвороб і тканин. терапії ім. В.П. Філатова. - Одеса, 2015. - 19 c. - укp.

Доповнено наукові дані про характер діабетичного набряку макули (ДНМ) і показано, що наявність інтраретинальних кіст не визначає тяжкості патологічного процесу. Ускладнений кістозний ДНМ характеризується середніми показниками товщини сітківки у фовеолярній зоні 710 мкм, площі фовеолярної аваскулярної зони (ФАЗ) 1,32 мм{\up\fs8 2} і гостроти зору 0,24. Патологічні зміни макулярної ділянки з інтраретинальними кістами легкого ступеня, що характеризуються середньою товщиною сітківки у фовеолярній зоні 353 мкм, площею фовеолярної аваскулярної зони 0,69 мм{\up\fs8 2} і гостротою зору 0,68, та середнього ступеня тяжкості, що характеризуються середньою товщиною сітківки у фовеолярній зоні 536 мкм, площею фовеолярної аваскулярної зони 0,93 мм{\up\fs8 2} і гостротою зору 0,43, класифікуються як дифузний ДНМ із наявністю кіст. Розроблено нову модель прогнозу позитивного результату лікування хворих на ДНМ із наявністю інтраретинальних кіст залежно від морфофункціонального стану макулярної ділянки. Доповнено наукові знання щодо впливу інтравітреального введення ранібізумабу на гемодинаміку ока. Показано, що в терміни 1, 3, 6 місяців і 1 рік після інтравітреального введення ранібізумабу 0,5 мг показники пульсового кровонаповнення ока й еластотонічні властивості судин ока змінюються незначуще, тобто інтравітреальне введення ранібізумабу (0,5 мг) не впливає на гемодинаміку ока у віддалені терміни спостереження.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р673.903-5 + Р415.160.23-7 + Р569.67

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА415089 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського