Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Мілейкіна Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Мілейкіна Н. 
Методика створення електронного словника / Н. Мілейкіна // Проф.-техн. освіта. - 2008. - № 2. - С. 28-30. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Розглянуто проблему навчання професійної термінології, що передбачає вільне і грамотне володіння українським фаховим мовленням. Акцентовано увагу на словник як краще джерело унормованої професійної лексики. Розкрито методику створення інтегрованого довідково-інформаційного програмного комплексу навчального призначення на п'яти мовах для технічних спеціальностей і, зокрема, для технічних спеціальностей ПТНЗ - електронного словника - в Інституті професійно-технічної освіти АПН України. Охарактеризовано можливості програмного забезпечення. Зазначено важливість даного програмного продукту у формуванні культури науково-технічного мовлення учнів ПТНЗ, збагаченні їхнього термінологічного лексикону.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш111.4 + Ш104.418*34

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16367 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Куришко А. 
Експеримент з організації навчання дезадаптованої молоді / А. Куришко, Н. Мілейкіна // Проф.-техн. освіта. - 2010. - № 4. - С. 11-13. - укp.

Висвітлено 12-річний (з 1998 р.) досвід навчання дезадаптованих підлітків (ДП) у Київському професійному ліцеї будівництва та комунального господарства. Дезадаптованими названо підлітків здебільшого з неблагополучних сімей, де батьки самоусувалися від виховання або впливали на дітей негативно, не задовольняли їх основних психологічних потреб, унаслідок чого у підлітків акцентувалися негативні особливості, що створювало їм багатоваріантні перешкоди для адаптації в суспільстві. Відзначено, що колектив набув певного досвіду роботи з ДП, професіоналізм і самовіддача приносять результати: підлітки повертаються до нормального життя, одержують освіту та по кілька з гостродефіцитних професій, за якими вони стовідсотково працевлаштовуються, зменшується рівень фізичної агресії, роздратування, образи, підозрілості. Підсумовано, що позитивні результати ліцею є результатом добра та християнської любові, яку несуть дітям працівники ліцею.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч424(4УКР)714.5 + Ч421.334

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16367 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського