Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (4)Книжкові видання та компакт-диски (4)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Мішутін А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Мішутін А. В. 
Архітектура будівель та споруд. Архітектурні конструкції : Навч. посіб. / А. В. Мішутін; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. - О. : Астропринт, 2001. - 136 c. - Бібліогр.: 30 назв. - укp.

Висвітлено історію архітектури. Розглянуто питання архітектурно-будівельного проектування будівель та споруд, фундаментів, каркасів, стін, перекриттів, сходів, дахів і реконструкції будівель. Описано основи планування та благоустрою.

Освещены вопросы истории архитектуры. Изложены основы архитектурно-строительного проектирования строений и сооружений, фундаментов, каркасов, стен, перекрытий, лестниц, кровли и реконструкции строений. Описаны основы планирования и благоустройства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(0)я73 + Н7-022я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА624723 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Мішутін А. В. 
Розвиток наукових основ підвищення довговічності суднобудівних бетонів : автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.05 / А. В. Мішутін; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. - О., 2009. - 39 c. - укp.

Проаналізовано вплив середовища на суднобудівельні бетони у процесі експлуатації. Доведено, що довговічність бетону конструкцій тонкостінних плавучих і гідротехнічних споруд, які працюють за умов градієнтів вологості, температури, тиску та солоності, визначається для підводної частини споруди водонепроникністю, а для надводної - морозостійкістю. Показано, що зменшити градієнти локальних знакозмінних деформацій можливо за рахунок створення структури з капілярами близького розміру за умов зменшення загальної пористості шляхом введення комплексних модифікаторів, що складаються з пластифікаторів, кольматувальних домішок і наповнювачів. Перерозподілити деформації за об'ємом конструкції дозволяє армуання матеріалу не схильною до корозії фіброю. Відзначено, що застосування комплексних модифікаторів і наповнювача зменшує відкриту пориститість на 10 - 20 % і середній розмір пор у 1,5 - 2 раза, що підвищує водонепроникність у 1,5 - 2 раза та морозостійкість на 150 - 200 циклів у морській воді. Одержано та впроваджено дрібнозернисті модифіковані бетони та фібробетони підвищеної довговічності. Розроблено методи прискореного визначення морозостійкості та корозійної стійкості суднобудівного бетону за зміною його пошкодженості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.9 + Н626.102.9 + О425.36-03

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА362330 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Мішутін А. В. 
Порівняння властивостей бетонів жорстких дорожніх покриттів на різних типах заповнювача / А. В. Мішутін, С. О. Кровяков, А. О. Полторапавлов // Ресурсоеконом. матеріали, конструкції, будівлі та споруди : зб. наук. пр. - 2015. - Вип. 31. - С. 251-257. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Досліджено ефективність бетонів дорожніх покриттів на вапняковому і гранітному щебені. Встановлено, що міцність на розтягування і морозостійкість бетону на вапняком щебені не нижче, ніж бетону на гранітному щебені. Показано, що бетон на вапняковому щебені може бути ефективно використаний в нижніх шарах двошарових покриттів.


Індекс рубрикатора НБУВ: О311-044.02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кровяков С. О. 
Рецептурно-технологічні методи підвищення довговічності бетонів на легких заповнювачах для тонкостінних гідротехнічних і транспортних споруд / С. О. Кровяков, А. В. Мішутін // Ресурсоеконом. матеріали, конструкції, будівлі та споруди : зб. наук. пр. - 2018. - Вип. 36. - С. 55-63. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Запропоновано два технологічних прийоми підвищення довговічності бетонів на легких заповнювачах для тонкостінних гідротехнічних і транспортних споруд: гідрофобізації гравію та його обробки цементною суспензією в початковій стадії приготування суміші. Ці прийоми мають виконуватися в комплексі з застосуванням модифікаторів для бетону: пластифікатору, кольматуючої добавки, мікрокремнезему.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ефективні види фібробетонів : монографія / Л. Й. Дворкін, А. В. Мішутін, С. О. Кровяков, О. М. Бордюженко, Л. Кінтя; Національний університет водного господарства та природокористування, Одеська державна академія будівництва та архітектури. - Рівне : ОДАБА, 2021. - 247, [1] c. - Бібліогр.: с. 246-[248] - укp.

Проаналізовано особливості застосування фібри для дисперсного армування бетонів, описано досвід застосування фібробетонів у цивільному, промисловому, гідротехнічному і дорожньому будівництві. Наведено результати досліджень ефективних високоміцних фібробетонів, зокрема суднобудівних і дорожніх. Вивчено міцність модифікованих фібробетонів у різному віці, а також оптимальний склад фібробетонів жорстких дорожних покриттів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.656

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА848425 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Міжнародна науково-технічна конференція "Органічні і мінеральні в'яжучі та дорожні бетони на їх основі" : зб. тез. доп. 8-9 листоп. 2022 р. / ред.: В. О. Богомолов, І. А. Дмитрієв, С. В. Оксак, В. О. Золотарьов, А. І. Алексєєв, Й. Кепплер, А. В. Мішутін, В. В. Мозговий, Ю. Рибаков, Х. С. Соболь, О. Ю. Тимощук, С. М. Толмачов, А. О. Цинка, Я. І. Пиріг; Харківський національний автомобільно-дорожній університет. - Харків : Бровін О. В., 2022. - 175 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: О311-03 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА863643 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського