Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Насєдкін Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Насєдкін Д. Б. 
Можливості застосування адсорбційного методу для визначення товщини наноблоків у терморозширеному графіті / Д. Б. Насєдкін, І. В. Бабіч, Ю. В. Плюто // Поверхня. - 2010. - Вип. 2. - С. 190-196. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Адсорбційний метод застосовано для оцінки розмірів наноблоків терморозширеного графіту (ТРГ) і кількості графенових шарів у них. Для синтезованих зразків розмір наноблоків склав 18 - 36 нм, а кількість графенових шарів була в межах 50 - 100. Розрахунок розміру наноблоків ТРГ із використанням як моделі наноблоку ТРГ із базальною поверхнею квадратної форми, так і моделі наноблоку ТРГ із базальною поверхнею круглої форми призводить до однакових результатів. Результати, одержані за допомогою використаних моделей будови наноблоків ТРГ, відповідають даним вивчення наноблоків за допомогою дифрактометричного методу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г583.2 + Г741.41

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68643 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Насєдкін Д. Б. 
Вивчення графенових наноблоків у терморозширеному графіті / Д. Б. Насєдкін, І. В. Бабіч, Ю. В. Плюто // Доп. НАН України. - 2011. - № 10. - С. 119-124. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л252.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Гребенюк А. Г. 
Квантово-хімічне моделювання процесів гідрофобізації поверхні силікатних матеріалів силіконатами лужних металів / А. Г. Гребенюк, Д. Б. Насєдкін, Ю. В. Плюто // Хімія, фізика та технологія поверхні. - 2016. - 7, № 1. - С. 12-19. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г582.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100480 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Насєдкін Д. Б. 
Експериментальне і теоретичне дослідження окиснення природного та терморозширеного графіту / Д. Б. Насєдкін, А. Г. Гребенюк, І. В. Бабич, Ю. В. Плюто, М. Т. Картель // Поверхня : міжвід. зб. наук. пр. - 2015. - Вип. 7. - С. 126-136. - Бібліогр.: 32 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г741.4-27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68643 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Куценко Т. В. 
Виконання комбінованого тесту із завданнями Струпа, Поффенберга, Сперрі у нав'язаному та довільному режимах / Т. В. Куценко, Д. Б. Насєдкін // Вісн. Черкас. ун-ту. Сер. Біол. науки. - 2018. - № 1. - С. 62-69. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

У обстеженні застосовано комбінований тест із завданнями Струпа, Поффенберга, Сперрі. Ефект Струпа надає змогу оцінити рівень довільної уваги. За завданням Поффенберга можна оцінити міжпівкульне передавання інформації. Подразник (слово "зелений" або "червоний", написане відповідним або невідповідним кольором) пред'являвся праворуч або ліворуч від центру екрану. У випадку збігу кольору слова і його семантичного значення потрібно було натискати клавішу іпсилатеральною рукою (відповідь "так"), розбіжності - контралатеральною рукою (відповідь "ні"). У попередніх дослідженнях авторами було виявлено, що відповіді "так" надаються швидше, ніж відповіді "ні", як правою, так і лівою рукою. Порівняння латентних періодів реакції однойменних відповідей обох рук показало, що відповіді "так" надаються швидше правою рукою, а відповіді "ні" - лівою, внаслідок чого різниця латентних періодів реакції між "так" і "ні" для лівої руки менша, ніж для правої. Це вказує на легше перенесення інформації із лівої півкулі у праву, ніж у зворотному напрямку. Версію тесту, яку було використано у попередньому дослідженні, створено під операційну систему DOS. В даному дослідженні було застосовано як стару, так і нову версії тесту, розроблену авторами під операційну систему MS Windows. Основною її відмінністю від попередньої є застосування довільного режиму пред'явлення подразників, за якого у обстежуваного не виникає відчуття нестачі часу. Виявлено, що у разі виконання тесту за умови нав'язаного режиму подавання стимулів у порівнянні з довільним режимом допускається значно більша кількість помилок, хоча латентні періоди реакцій на подразники однакові, що вказує на більшу складність нав'язаного режиму. Характер відповідей як за нав'язаного, так і за довільного режиму залишається однаковим. Це означає, що за обома тестами визначаються показники одних і тих самих функцій. Рекомендовано використовувати тестування у нав'язаному режимі для моделювання і дослідження стресового стану організму, а довільному режимі - для звичайного стану.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю949.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69408 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Куценко Т. В. 
Реакції серцево-судинної системи під час виконання комбінованого тесту Струпа учасниками операції об'єднаних сил (АТО) / Т. В. Куценко, А. В. Погребна, Д. Б. Насєдкін, В. М. Лоза, І. В. Пампуха, М. Ю. Макарчук // Вісн. Черкас. ун-ту. Сер. Біол. науки. - 2019. - № 1. - С. 39-48. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Однією з критично важливих функціональних систем, яка визначає діяльність людини за умов екстремальних навантажень, є серцево-судинна система. Люди з посттравматичним стресовим розладом, як правило, мають підвищений ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи. Реакції серцево-судинної системи людини на когнітивне навантаження можуть бути маркером функціональних змін, які відбулись в організмі під впливом екстремальних навантажень, і які не виявляються стандартними медичними обстеженнями. У обстеженні застосовано комбінований тест із завданнями Струпа, Поффенберга, Сперрі. Ефект Струпа дозволяє оцінити рівень довільної уваги. За завданням Поффенберга можна оцінити міжпівкульне передавання інформації. Подразник (слово "зелений" або "червоний", "синій" або "жовтий", написане відповідним або невідповідним кольором) пред'являвся праворуч або ліворуч від центру екрану. У випадку збігу кольору слова і його семантичного значення потрібно було натискати клавішу іпсилатеральною рукою (відповідь "так"), розбіжності - контралатеральною рукою (відповідь "ні"). Також перед обстеженням, під час та після виконання тесту проводилась реєстрація ЕКГ та показників варіаційної пульсометрії. В результаті проведеного кореляційного аналізу зв'язків латентних періодів (ЛП) реакції на подразники з кардіологічними показниками були відібрані ті кардіологічні показними, які мали статистично значущі кореляційні зв'язки з ЛП реакцій, і на їх основі побудована факторна модель. Отримані дані вказують на високу чутливість інтегрального показника ST-T (II) та його складових (зсув сегмента ST та амплітуду зубця Т) до зміни функціонального стану обстежуваних,що відображають напруження міокарду, а також підтверджують особливу роль лівої півкулі у формуванні психоемоційного напруження при виконанні когнітивного навантаження.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410-1 + Р252.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69408 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського