Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Нестерович Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Наумко І. 
Еволюційний характер процесів флюїдопереносу і локалізації міді в основних вулканітах трапової формації Західної Волині (на прикладі Лучичівської товщі) / І. Наумко, М. Павлюк, Н. Нестерович, Ю. Федоришин, Н. Тріска // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2013. - № 1/2. - С. 42-59. - Бібліогр.: 56 назв. - укp.

Наведено результати досліджень міденосних відкладів лучичівської товщі волинської серії нижнього венду трапової формації Волині на макро- та мікрорівнях, включно з лавобрекчіями базальту з підошви товщі. Запропоновано нові підходи до встановлення можливих механізмів перенесення міді під час формування цієї істотно вулканогенної структурної одиниці. Екстракція, концентрація, перенесення і відкладання міді безпосередньо пов'язані з еволюційним характером функціонування мігрувальних металоносних флюїдів: розплавних, розплавно-розсольних, постмагматичних. У комплексі це підтверджує складність і багатоетапність утворення трапової формації Західної Волині загалом: перебіг явищ ліквацїї та перегрупування впливу флюїдних потоків зафіксовані упродовж усього періоду формування базальтової товщі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д342.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Наумко І. М. 
Умови формування прожилково-вкрапленої мінералізації у відкладах лучичівської товщі трапової формації зони зчленування Волинського палеозойського підняття та Волино-Подільської монокліналі Західної Волині / І. М. Наумко, Ю. І. Федоришин, Н. В. Нестерович, Л. Ф. Телепко, Б. Е. Сахно // Доп. НАН України. - 2013. - № 10. - С. 116-123. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Встановлено умови формування прожилково-вкрапленої мінералізації у базальтах лучичівської товщі трапової формації у зоні зчленування Волинського палеозойського підняття та Волино-Подільської монокліналі Західної Волині. Оптимальними параметрами процесів мінералогенезу слід вважати температурний інтервал 325 - 235 градусів за Цельсієм (за первинними включеннями в анальцимі та кальциті) та перевагу азоту (до 100 % (об.)) над діоксидом вуглецю у газовій складовій, що відповідає середньотемпературним гідротермальним процесам (мезотермальні процеси 200 - 300 градусів за Цельсієм), подібно до парагенезів міденосних трапів Декану (Індія).


Індекс рубрикатора НБУВ: Д452(45УКР3)211-42

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Нестерович Н. В. 
Геохімія флюїдів середовища формування міденосних парагенезів у вулканітах трапової формації зони зчленування Волинського палеозойського підняття і Волино-Подільської монокліналі : автореф. дис. ... канд. геол. наук : 04.00.02 / Н. В. Нестерович; НАН України, Ін-т геології і геохімії горючих копалин. - Львів, 2014. - 20 c. - укp.

Досліджено геохімічнихі та петрографічні особливості породно-рудних комплексів трапової формації зони зчленування Волинського палеозойського підняття та Волино-Подільської монокліналі та встановлено температуру, склад і походження флюїдів магматичних і постмагматичних процесів і створено узагальнену модель магматично-гідротермального мінералогенезу. Побудовано карти потужності і рельєфу та розрізи свердловин світ і товщ усіх стратифікованих одиниць району та встановлено пряму залежність між потужністю виливу і концентраціями міді. Вперше доведено присутність явищ ліквації під час формування трапової формації, що сприяло відокремленню крапельок міді з перенесенням у приповерхневі горизонти виливів. Вперше встановлено генетичне значення знахідок пізолітів у туфах бабинської світи. Вперше проведено систематичне мінералофлюїдологічне вивчення вулканітів і встановлено температуру, склад та агрегатний стан флюїдного середовища кристалізації мінералів міденосних парагенезів. Вперше запропоновано можливі механізми перенесення та локалізації міді на відповідних рівнях лавових утворень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д344.11 + Д59(45УКР)344

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА412326 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського