Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>A=Пальчиков В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Пальчиков В. О. 
Оксиген- та нітрогенвмісні похідні ангідриду біцикло[2.2.1]гепт-5-ен-IBендо,ендоD-2,3-дикарбонової кислоти. Синтез і властивості : автореф. дис... канд. хім. наук / В. О. Пальчиков; Держ. вищ. навч. закл. "Укр. держ. хім.-технол. ун-т". - Д., 2007. - 23 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г252.615.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА354939 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Пальчиков В. І. 
Правові проблеми вдосконалення організації діяльності та управління у сфері освіти : Автореф. дис... канд. юрид. наук / В. І. Пальчиков; Ін-т законодавства Верховн. Ради України. - К., 2005. - 16 c. - укp.

Проаналізовано організаційно-правові засади удосконалення державного управління у сфері освіти. Досліджено функції, завдання та зміст управління освітою. Охарактеризовано систему органів управління освітою, визначено їх повноваження та компетенцію. Показано місце органів громадського самоврядування в управлінні освітою. Розглянуто порядок утворення навчальних закладів, їх функціонування, перевірки та контролю діяльності, ліцензування та акредитації. Обгрунтовано шляхи вирішення теоретичних і практичних проблем щодо удосконалення управління у сфері освіти, підвищення ефективності діяльності системи органів виконавчої влади, організаційних засад науково-методичного забезпечення та міжнародної співпраці у сфері освіти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)132 + Ч434(4УКР) к20

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА346179 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Пальчиков В. В. 
Ефекти безмасштабності та тісного світу в складних мережах : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.02 / В. В. Пальчиков; Ін-т фізики конденс. систем НАН України. - Л., 2010. - 21 c. - укp.

Вперше застосовано теорію складних мереж до аналізу україномовних текстів. Систематизовано різні представлення мереж громадського транспорту та проведено кількісний аналіз мереж у кожному з цих представлень. Запропоновано кількісну характеристику для опису явища накладання маршрутів, яка може бути використана за кількісного опису мереж подібного типу. Проаналізовано властивості моделі мережі громадського транспорту та показано, що досліджена модель здатна відтворити більшість характеристик реальних мереж. Досліджено вплив анізотропії на властивості фазового переходу у магнітовпорядкований стан магнетика на безмасштабній мережі. Вперше одержано повний спектр критичних показників і показників для логарифмічних поправок, які характеризують температурні та польові залежності. Знайдено універсальні свіввідношення критичних амплітуд для ізотермічних сприйнятливостей та показано суттєвий вплив на них анізотропії системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: В311,022 + З810.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА377720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Пальчиков В. І. 
Деякі питання законодавчого врегулювання фінансування освіти / В. І. Пальчиков // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2004. - Вип. 25. - С. 635-639. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)39:Ч30 + У9(4УКР)26р

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Пальчиков В. О. 
Оксазагетероциклічні та відкриті гетероатомні сполуки на основі епоксидних похідних : автореф. дис. ... д-ра хім. наук : 02.00.03 / В. О. Пальчиков; Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. - Харків, 2019. - 42 c. - укp.

Розроблено підходи до синтезу нових оксазагетероциклів шляхом встановлення зв’язку між структурою аміноспиртових похідних термінальних і конденсованих епоксидів та напрямками їхньої гетероциклізації. На основі реакцій 3,4-епоксисульфолану розроблено препаративні методи синтезу нових тетрагідротіофен-1,1-діоксидів, анельованих 1,3-оксазоліновим, 1,3-оксазолідиновим, 1,3,5-діоксазепановим, 1,3,5-оксадіазепановим, 1,3-оксазолідин-2-оновим та морфоліноновим фрагментами. Запропоновано синтетичний підхід до 2,4,6-тризаміщених морфолінів внутрішньомолекулярною циклізацією за Міцунобу та піперазинів на основі відповідних амінодіолів, похідних гліцидилових етерів. Гетероциклізацією 2-аміно-1-(4-нітрофеніл)етанолу під дією похідних вугільної, щавлевої, ацетилендикарбонової та хлороцтової кислоти, а також моно- і діальдегідів синтезовано нові 1,3-оксазолідин-2-они, морфоліни та 1,3-оксазолідини. Уведення в структуру вихідного аміноспирту конформаційно обмеженого норборненового фрагмента утруднює синтез морфоліндіонових похідних. Реакції N-заміщених 2-аміноетанолів з циклічними β- та γ-кетосульфонами є методом синтезу двох нових спіроциклічних систем: 1-окса-7-тіа-4-азаспіро[4.5]декан-7,7-діоксидної та 1-окса-8-тіа-4-азаспіро[4.5]декан-8,8-діоксидної. Незаміщений аміноетанол та 2-гідроксиметилпіролідин реагують подібно до первинних амінів і дають відповідні єнаміни замість продукту спіроциклізації. Розроблено двостадійний метод синтезу аміноспиртів, які включають тетрагідротіопіран-1,1-діоксидний фрагмент. Розроблено однореакторний метод синтезу каркасних аналогів природного імуностимулятора Цитоксазону та антидепресанта Толоксатону. З використанням стратегії "доміно-амінолізу діепоксидів" на основі діепоксиду дициклопентадієну розроблено препаративний мультиграмовий метод синтезу нових білдинг-блоків, які включають 2-азабіцикло[3.3.1]нонановий (2-ABN) фармакофорний фрагмент. Розроблено новий метод синтезу мічених дейтерієм біциклічних метиленазиридинів (MA-d1), які поєднують у своїй структурі азиридиновий та 1,3-оксазолідин-2-оновий. Запропоновано метод синтезу метиленазиридиносечовин, структурно близьких до відомих протиракових агентів. Розроблено препаративні методики синтезу ряду нових оксазагетероциклічних сполук, частина яких в in vivo та in vitro тестах виявила біологічну активність (анальгетичну, транквілізуючу, протизапальну, протисудомну, антигіпоксичну, протимікробну, протиракову).


Індекс рубрикатора НБУВ: Г26-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА439237 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського