Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Палійчук У$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Палійчук У. Ю. 
Обгрунтування доцільності реінжинірингу недіючих свердловин нафтогазовидобувних підприємств у геотермальні енергогенеруючі об'єкти / У. Ю. Палійчук // Наук. вісн. Івано-Франків. нац. техн. ун-ту нафти і газу. - 2012. - № 1. - С. 150-155. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

Розглянуто передумови та можливості застосування технологій реінжинірингу недіючих промислових нафтових і газових свердловин з метою їх трансформації в глибинні геотермальні зонди на основі порівняльного аналізу світового та вітчизняного досвіду у цій сфері. Результати виконання геотермальних проектів засвідчують ефективність такого трансформування та одержання реальної економії витрат у порівнянні із витратами на спорудження спеціальних свердловин. Наголошено на необхідності створення універсальної методики проведення техніко-економічного аналізу і обгрунтування доцільності відновлення та модернізації свердловин для цілей геотермії.


Індекс рубрикатора НБУВ: И361-4-082.06 + З64

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24005 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Палійчук У. Ю. 
Використання геотермальної енергії в Україні: можливості та перспективи / У. Ю. Палійчук // Наук. вісн. Івано-Франків. нац. техн. ун-ту нафти і газу. - 2012. - № 2. - С. 37-40. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Проведено оцінку геотермальних ресурсів та технічно досяжного енергетичного потенціалу геотермальної енергії для умов України із виокремленням найбільш придатних для розвитку геотермальної енергетики регіонів. Наголошено на доцільності та перспективності використання даного виду відновлюваної енергії за умов дефіциту традиційних енергоносіїв.


Індекс рубрикатора НБУВ: З647

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24005 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Палійчук У. Ю. 
Роль нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії в енергозабезпеченні національного господарства / У. Ю. Палійчук // Наук. вісн. Івано-Франків. нац. техн. ун-ту нафти і газу. - 2013. - № 1. - С. 194-199. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.

Розглянуто ключові аспекти розвитку відновлюваної енергетики України в контексті світових тенденцій та вимог Енергетичного Співтовариства. Одним із кроків на шляху України як учасника Європейського Енергетичного товариства є розроблення комплексної системи стимулів для розвитку відновлюваної енергетики та підвищення енергоефективності в межах країни. Наведено прогноз цільового показника потужності відновлюваної енергетики на період до 2020 та 2030 рр. Проведено оцінку наявних потужностей відновлюваної енергетики та потенціалу використання альтернативних джерел енергії з огляду на їх інвестиційну привабливість.


Індекс рубрикатора НБУВ: З15 + З6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24005 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Петренко В. П. 
Методика оптимального вибору відновлюваних джерел енергогенерації в умовах Прикарпаття / В. П. Петренко, У. Ю. Палійчук // Наук. вісн. Івано-Франків. нац. техн. ун-ту нафти і газу. - 2014. - № 1. - С. 168-175. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

За запропонованою методикою вибір оптимального варіанту використання відновлюваних джерел енергії для енергогенерації розглянуто як багатокритеріальну задачу прийняття рішення. З урахуванням ризиків рішення приймаються на основі критеріїв Вальда, критерію оптимізму, критерію песимізму, критерію мінімаксного ризику Севіджа, песимізму-оптимізму Гурвіца. Запропонований алгоритм вибору альтернативних джерел енергії може застосовуватись для будь-якої місцевості з відомими природними умовами. Особливу увагу при цьому слід приділяти підбору критеріїв, згідно з якими проводитиметься оцінка альтернативних варіантів енергозабезпечення.


Індекс рубрикатора НБУВ: З15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24005 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Палійчук У. Ю. 
Економічні особливості використання енергії відновлюваних джерел в індивідуальних господарствах / У. Ю. Палійчук // Наук. вісн. Івано-Франків. нац. техн. ун-ту нафти і газу. - 2013. - № 2. - С. 242-250. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Розглянуто ключові особливості застосування приватними домогосподарствами технологій, що використовують відновлювані джерела енергії. Технології мікрогенерації охоплюють весь спектр категорій відновлюваної енергії - енергія вітру, сонячна, енергія біомаси, гідроенергія і теплові насоси. Наведено різні схеми генерації з метою підкреслити різну їх ефективність. Здійснено порівняльний аналіз доцільності використання в приватному будинку теплового насоса та сонячної установки з урахуванням "зеленого" тарифу. Запропоновано використовувати сонячну установку, оскільки з урахуванням інших факторів, технологія використання теплових насосів на даний момент потребує належної державної підтримки.


Індекс рубрикатора НБУВ: З15 + З6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24005 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського