Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Петрик Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Бурштинська Х. В. 
Моніторинг засихання хвойних лісів Прикарпатського регіону з використанням даних дистанційного зондування / Х. В. Бурштинська, Ю. В. Петрик, Б. В. Поліщук, Є. Шило // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвід. наук.-техн. зб. - 2019. - Вип. 90. - С. 29-40. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Мета роботи - моніторинг стану хвойних лісів Тухлянського лісництва Прикарпатського регіону на підставі космічних зображень середнього та високого розрізнення з використанням знімків, отриманих із безпілотного літального апарата (БПЛА). Для моніторингу стану лісів Тухлянського лісництва застосовано методику, що базується на використанні різних за спектральними характеристиками та розрізненістю космічних зображень, знімків, отриманих з БПЛА і, відповідно, їх опрацювання різними методами. Здійснено спектрофотометричні вимірювання здорової та пошкодженої хвойної рослинності для обгрунтування методів подальшого опрацювання зображень, розробки ефективних підходів до ідентифікації ділянок із засиханням хвойних дерев. Аналіз отриманих спектральних кривих надає змогу вибирати відповідні діапазони електромагнітного спектра для ідентифікації пошкодженої та сухої рослинності. Дослідження базується на використанні космічних знімків високого та середнього розрізнення, отриманих із супутників GeoEye-1 та Sentinel-2 на територію Тухлянського лісництва. Для отримання звіркової інформації та аналізу результатів використано знімання з БПЛА. Дослідження проводились на території Тухлянського лісництва Сколівського району Львівської області. Для проведення польових досліджень здійснено 3 експедиції. Під час останньої експедиції проведено знімання з БПЛА двох тестових ділянок. З метою ефективного використання спектральних ділянок відбиття відібрано зразки різного типу хвойної рослинності для проведення спектрофотометричних вимірювань. Аналіз отриманих спектральних кривих використано для вибору вегетаційних індексів, що надають можливість ідентифікувати пошкоджену та здорову рослинність. Для покращання інтерпретаційних можливостей індексних зображень створено синтезоване зображення за трьома вегетаційними індексами. Для визначення площ ділянок із пошкодженою хвойною рослинністю виконано контрольовану класифікацію за методом максимальної вірогідності. Проведено аналіз отриманих результатів. Наукова новизна полягає в опрацюванні методики виявлення пошкодженої та здорової хвойної рослинності на території Прикарпатського регіону. Теоретичною основою слугують спектрометричні дослідження здорової та пошкодженої рослинності, що надає можливість обгрунтувати вибір спектральних ділянок для максимально ефективного розділення різних типів хвойної рослинності та вибір вегетаційних індексів для їх ідентифікації. Опрацьована методика використання даних дистанційного зондування для ідентифікації пошкодженої та здорової рослинності надоає можливість виявляти не лише сухостій і здорову рослинність, а й пошкоджену рослинність. Це сприятиме своєчасному вирубуванню пошкоджених дерев, що надасть можливість не лише зберегти здоровий ліс від подальшого розповсюдження шкідників, а й отримати деревину, яку ще можна використати в деревообробній галузі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д144 + Д131.9 + П342.513 + П361

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29144 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Петрик Ю. С. 
Система управління персоналом підприємства: шляхи удосконалення / Ю. С. Петрик, О. В. Михайленко // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2020. - 3 (ч. 1). - С. 127-131. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

На підставі визначеної суті персоналу виявлено основні тенденції та напрями його вдосконалення, що зумовлено недостатнім рівнем кваліфікації та наявної кадрової політики, яка спричиняє неспроможність підприємства успішно проводити свою діяльність у різних нестабільних економічних умовах. Задля вдосконалення управління трудовими ресурсами визначено певні цілі компанії (з розподілом на категорії), виокремлено декілька шляхів ефективного управління трудовими ресурсами. Визначено особливості управління персоналом з урахуванням особистих властивостей працівників (забезпечення росту їх кваліфікаційного та професійного рівня, підтримка відвідування професійних груп, де успішні професіонали в певній ділянці роботи діляться власним досвідом та секретами успіху). Отже, на основі персоналізму для дотримання потрібного рівня управління персоналом необхідно не лише постійно підтримувати, але й періодично покращувати умови роботи та її безпеку, надавати відповідне сучасне обладнання для покращання та пришвидшення виконання роботи тощо. Запропоновано надання гнучкого або вільного графіку роботи, введення таких стимулів для підвищення роботи, як моральні та матеріальні, постійний контроль підвищення кваліфікаційного рівня співробітників як заходи покращання використання персоналу підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-640-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Петрик Ю. М. 
Несуча здатність і деформативність попередньо напружених на бетон залізобетонних елементів що згинаються : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / Ю. М. Петрик; Державне підприємство "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій". - Київ, 2020. - 22 c. - укp.

Вивчено закономірності впливу напруження арматури на бетон на несучу здатність і момент виникнення тріщин у залізобетонних елементах, що згинаються. На основі натурних експериментальних досліджень одержано закономірності деформування та вичерпання несучої здатності дослідних постнапружених зразків балок зі складним напружено-деформованим станом нормальних перерізів. Уточнено деформаційний метод визначення несучої здатності та моменту тріщиноутворення постнапружених залізобетонних елементів прямокутного та таврового перерізів шляхом урахування роботи розтягнутого бетону. На основі деформаційного методу запропоновано методику розрахунку несучої здатності постнапружених залізобетонних конструкцій, що згинаються, для прямокутного та таврового перерізів, яка враховує як зміну їх напружено-деформованого стану, так і зміну міцнісних властивостей бетону й арматури.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н537-01-07 + Н537-028.011

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА446650 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського