Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Плинокос Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Плинокос Д. Д. 
Перспективи залучення іноземних студентів для покращання трудового потенціалу України / Д. Д. Плинокос // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2011. - Вип. 1. - С. 198-201. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено зміни сучасного стану трудового потенціалу України та надано конкретні пропозиції щодо покращання трудового потенціалу країни за рахунок залучення до трудової діяльності іноземних громадян.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)240

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Плинокос Д. Д. 
Державне регулювання експорту освітніх послуг вищими навчальними закладами України : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / Д. Д. Плинокос; Кіровогр. нац. техн. ун-т. - Кіровоград, 2014. - 20 c. - укp.

Науково-теоретично обгрунтовано методичні засади та практичні рекомендації щодо вдосконалення державного регулювання експорту освітніх послуг ВНЗ України. Розкрито теоретичні засади надання освітніх послуг іноземним громадянам ВНЗ України й обгрунтовано сутність поняття "експорт освітніх послуг ВНЗ". Систематизовано напрями державного регулювання експорту освітніх послуг ВНЗ України на всіх етапах. Проаналізовано сучасні тенденції розвитку міжнародного ринку освітніх послуг, визначено перспективи участі у ньому ВНЗ України. Проведено оцінку рівня привабливості регіонів України для залучення на навчання іноземних громадян. Обгрунтовано стратегічні напрями інтенсифікації експорту освітніх послуг і концептуальні засади вдосконалення законодавчо-нормативного, організаційно-економічного, інформаційного та соціально-психологічного блоків механізму державного регулювання експорту освітніх послуг ВНЗ України. Розроблено заходи щодо забезпечення якості освітніх послуг для іноземних громадян, посилення позицій ВНЗ України у міжнародних рейтингах.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)240-21,01 + У9(4УКР)49:Ч30/49

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА405418 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Децентралізація та територіальна консолідація в Україні: інституційні та фінансово-економічні засади : монографія / О. Л. Гальцова, В. В. Томарева-Патлахова, Д. Д. Плинокос, А. В. Соколов, В. С. Бойченко; ред.: О. В. Покатаєва, Г. Ю. Кучерова; Класич. приват. ун-т. - Запоріжжя : Класич. приват. ун-т, 2016. - 207 c. - укp.

Зазначено, що на сучасному етапі розроблено проекти локальних нормативно-правових актів (рішень, розпоряджень), здійснено юридичний аналіз актів, які приймають органи місцевого самоврядування в Україні. Розкрито зміст, суть та основні завдання децентралізації на загальнонаціональному рівні та регіональному зокрема. Приділено увагу складним і вагомим питанням моніторингу та якості інформаційного забезпечення процесів децентралізації. Розглянуто переваги та недоліки моделі "Сервісної" держави за умов децентралізації та територіальної консолідації. Досліджено питання соціально-трудових відносин у регіоні за умов децентралізації, імплементації головної ролі місцевої громади в трансформаційному процесі децентралізації та місцевого самоврядування на соціально орієнтовані послуги. Висвітлено наукові розробки та концептуальні положення щодо вдосконалення механізму фінансового забезпечення місцевого самоврядування в Україні за умов децентралізації, зокрема питання фіскальної децентралізації доходів місцевих бюджетів на основі механізму формування та реалізації податкових сертифікатів, а також розкриття фіскального потенціалу податку на доходи фізичних осіб.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)7-6 + Х819(4УКР)011.201 + У9(4УКР)212.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА806625 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Плинокос Д. Д. 
Аналіз впливу природного та механічного руху населення на стан трудових ресурсів / Д. Д. Плинокос // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2015. - Вип. 4. - С. 18-22. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Проаналізовано вплив природного та механічного руху населення на стан трудових ресурсів. Розглянуто динаміку приросту населення: по Україні загалом (кількість народжених, кількість померлих, природний приріст/скорочення населення), по регіонах країни (коефіцієнт природного приросту/скорочення населення). Вивчено динаміку шлюбів та розлучень: по Україні загалом та окремо за регіонами. Наведено та проаналізовано показники міграції в Україні (загальні підсумки, за статтю та віком, за напрямами міграції, за регіонами країни).


Індекс рубрикатора НБУВ: С73(4УКР)64 + У9(4УКР)240

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Левченко О. М. 
Людський капітал як чинник інноваційного розвитку національної економіки України / О. М. Левченко, Д. Д. Плинокос, О. В. Ткачук // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2015. - Вип. 5. - С. 3-9. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто питання трансформації ролі людського капіталу (ЛК) як чинника інноваційного розвитку національної економіки. Досліджено диференціацію показників індексу ЛК за групами країн світу з різним рівнем доходу та залежність відносних заробітків працівників від освітнього рівня. Виявлено дисбаланс між наявним в Україні людським потенціалом та ефективністю його використання, включаючи територіальну специфіку. Розроблено пропозиції щодо основних напрямів інноваційного впливу на процеси формування та розвитку ЛК в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55 + У9(4УКР)240

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Плинокос Д. Д. 
Організаційно-економічні схеми експорту освітніх послуг і підготовки фахівців за кордоном / Д. Д. Плинокос // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2015. - Вип. 3. - С. 102-107. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розглянуто формування на світовому ринку країн-продавців та країн-покупців специфічного товару і освітніх послуг. Висвітлено організаційно-економічні схеми експорту освітніх послуг та підготовки фахівців за кордоном, зокрема розглянуто декілька варіантів здійснення такої підготовки у разі переміщення отримувача послуги в країну-експортера, за переміщення комплексу знань та послуг за допомогою Інтернет-технологій і відкриття філій та відділень університетів за кордоном. Визначено, що розвиток сучасних економічних процесів вимагає розгалуженої системи підготовки кадрів як усередині країни, так і за кордоном.


Індекс рубрикатора НБУВ: У524.001 + У9(4УКР)240.01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Плинокос Д. Д. 
Використання системи моніторингу в забезпеченні економічної безпеки / Д. Д. Плинокос // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2016. - Вип. 3. - С. 58-62. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Зазначено, що впровадження системи моніторингу, що грунтується на сучасних методах і моделях, надасть змогу оптимізувати управління підприємством. У питаннях забезпечення економічної безпеки підприємства особливу увагу приділено своєчасному виявленню ризиків і зменшенню їх негативного впливу. Розглянуто зміст і послідовність здійснення основних етапів процесу моніторингу. Досліджено питання оцінювання ризику в системі моніторингу. Побудовано дворівневу систему діагностики життєздатності підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Плинокос Д. Д. 
Проблеми комерціалізації результатів науково-дослідної роботи закладів вищої освіти / Д. Д. Плинокос, М. О. Коваленко // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2019. - № 3. - С. 40-44. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено основні проблеми комерціалізації результатів науково-дослідної діяльності закладів вищої освіти в Україні. Розглянуто поняття комерціалізації інтелектуальної діяльності в університетах, її значення для інноваційного розвитку сфери вищої освіти та національної економіки. Відзначено, що важливу роль відіграє конкурентоспроможність університетської науково-дослідної діяльності, яка має забезпечуватися на всіх етапах процесу комерціалізації. Визначено й охарактеризовано основні проблеми, що сповільнюють інноваційний розвиток науково-дослідної діяльності вітчизняних закладів освіти, зокрема відсутність стратегічного планування комерціалізації, недостатнє фінансування та підтримка університетських розробок, недосконалість нормативно-правової бази комерціалізації тощо. Відзначено потребу в нагальному запровадженні та вдосконаленні ефективного механізму комерціалізації результатів інтелектуальної діяльності в дослідницькому секторі вищої освіти України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)497.40-141.1 + Ч214(4УКР)73

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Гудзь М. В. 
Підходи до формування стратегії інтернаціоналізації закладу вищої освіти / М. В. Гудзь, Д. Д. Плинокос, К. А. Цавалюк // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2019. - № 4. - С. 38-42. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Вивчено й узагальнено теоретичні підходи до формування стратегії інтернаціоналізації національних закладів вищої освіти України. Розглянуто суть поняття інтернаціоналізації закладу вищої освіти, а також чинники, що впливають на процеси інтернаціоналізації в сучасних університетах. Відзначено важливість інституційного рівня реалізації інтернаціоналізації, який передбачає ведення конкретним закладом вищої освіти всіх видів своєї діяльності, визнаних та застосовуваних світовим співтовариством. Розглянуто підходи до реалізації процесу інтернаціоналізації закладу вищої освіти. Наведено основні пріоритетні напрями впровадження стратегії інтернаціоналізації вітчизняного закладу вищої освіти. Наведено основні кроки впровадження стратегії інтернаціоналізації закладу вищої освіти.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)497.40 + Ч484(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського