Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Повод М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Повод М. Г. 
Новий дніпропетровський м'ясний тип свиней / М. Г. Повод, Б. Д. Шаталін, В. А. Говтвян, Т. М. Бондаренко, Л. С. Короленко // Свинарство. - 1999. - № 54. - С. 59-65. - укp.

Подано результати виведення дніпропетровського нового типу свиней та вивчено його поєднуваність з іншими породами.


Індекс рубрикатора НБУВ: П653

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29341 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Повод М. Г. 
Обгрунтування, розробка, практична реалізація існуючих та удосконалених технологій виробництва свинини : автореф. дис. ... д-ра с.-г. наук : 06.02.04 / М. Г. Повод; Миколаїв. нац. аграр. ун-т. - Миколаїв, 2015. - 35 c. - укp.

Дослідження присвячено обгрунтуванню, експериментальній розробці та практичній реалізації сучасних технологій виробництва свинини з використанням високопродуктивних генотипів свиней і різних об'ємно-планувальних та технологічних рішень свинарських приміщень. Досліджено нові проектно-технологічні рішення свинарських підприємств та біологічні особливості свиноматок, поросят-сисунів, молодняку на дорощування і відгодівлі різних генотипів за умов базових і удосконалених технологій виробництва свинини. Обгрунтовано концепцію, принципи та системні рішення створення і функціонування різних типорозмірів ферм з виробництва свинини, які грунтуються на сучасних способах утримання, годівлі, технології використання, а також включає новітні об'ємно-планувальні і технічні рішення приміщень для спеціалізованих ферм та особистих селянських господарств із застосуванням переробки відходів виробництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА416541 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Вдовіченко Ю. В. 
Продуктивність поросят за сухого, вологого та рідкого типу годівлі на дорощуванні / Ю. В. Вдовіченко, В. М. Нечмілов, М. Г. Повод // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2018. - № 3. - С. 106-109. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Вивчено залежність продуктивності поросят на дорощуванні за сухого (з самогодівниць), вологого (зі зволоженням e кормових автоматах) та рідкого (мультифазного) типів годівлі. Встановлено, що поросята, які дорощувались за рідкого мультифазного типу годівлі, споживали щодоби більше на 12,4 % корму, мали вищі на 7,0 та 18,3 % середньодобові прирости, на 7,3 і 18,4 % абсолютні прирости і, як результат, при завершенні дорощування мали на 5,6 та 13,9 % вищу живу масу порівняно з тваринами, які на дорощуванні споживали, відповідно, вологий, зі зволоженням в годівницях та сухий корм. Водночас вони поступались тваринам цих груп за збереженістю поголів?я на 1,6 та 1,3 % і мали гіршу, відповідно, на 9,2 та 1,6 % конверсію корму. Поросята за вологого (зі зволоженням у годівницях) типу годівлі, споживали на 9,2 % менше корму і, як результат, мали за час дорощування нижчі на 7,0 % середньодобові, на 7,3 % абсолютні, на 2,8 % відносні прирости і на 5,6 % нижчу живу масу на кінець дорощування, але мали на 9,2 % кращу конверсію корму і на 1,6 % збереженість, порівняно з аналогами, які утримувались за рідкого мультифазного типу годівлі. Тоді як вони переважали аналогів, які споживали на дорощуванні сухий корм, за середньо-добовими приростами на 10,6 %, абсолютними - на 10,3 %, відносними - на 5,0 %, збереженістю - на 0,3 %, конверсією корму - на 7,5 % та досягали на кінець періоду дорощування на 7,8 % більшої живої маси.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-45

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Повод М. Г. 
Сезонна динаміка продуктивності поросят за дорощування їх у станках із різним типом підлоги / М. Г. Повод, М. Б. Шпетний // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2018. - № 3. - С. 110-114. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Вивчено сезонну динаміку продуктивності поросят за дорощування їх у станках з полімерною та бетонною перфорованими підлогами. Встановлено залежність продуктивності поросят на дорощуванні від типу перфорованої підлоги в станку впродовж усіх пір року. Поросята, які дорощувались із заміною в станку полімерної перфорованої підлоги на бетонну, щодоби споживали в розрахунку на одну голову на 7,7 - 13,8 % менше корму, мали на 5,7 - 18,4 % нижчі середньодобові, на 7,8 - 18,5 % - абсолютні та на 4,8 - 10,2 % - відносні прирости, в результаті чого по його закінченню мали меншу на 7,8 - 13,1 % живу масу. У них також на 3,2 - 5,0 % була гіршою конверсія корму, та на 3,0 - 5,9 % - збереженість поросят, ніж у їх аналогів, які утримувались у станках із полімерною перфорованою підлогою.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-46

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Практична реалізація існуючих та удосконалених технологій виробництва продукції свинарства : монографія / М. Г. Повод, В. Я. Лихач, А. В. Лихач, Д. М. Оборонько; Національний університет біоресурсів і природокористування України. - Миколаїв : Іліон, 2022. - 364, [10] c. - Бібліогр.: с. 308-343 - укp.

Представлено наукове обґрунтування та експериментальні розробки технологій з виробництва продукції свинарства в племінних та товарних господарствах України. Окреслено ринок свинини, вітчизняні та світові тенденції в галузі свинарства. Проаналізовано сучасні технології виробництва свинини в Україні та країнах світу та системи утримання свиней різних технологічних груп. Розглянуто формування продуктивності свиней за впливу різних паратипових факторів. Запропоновано реконструкцію свинарських підприємств з метою інтенсифікації виробництва свинини. Наведено сучасні аспекти удосконалення технології виробництва продукції свинарства.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА857524 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва : підручник / В. І. Ладика, Л. М. Хмельничий, М. Г. Повод, О. Г. Бордунова, В. О. Опара, Ю. М. Павленко, Л. В. Була, В. Я. Лихач, А. В. Лихач, Т. В. Вербельчук, О. О. Іжболдіна, С. Ю. Смислов, Є. А. Самохіна; ред.: В. І. Ладика, Л. М. Хмельничий; Сумський національний аграрний університет. - Одеса : Олді +, 2023. - 240 c. - (Серія "На допомогу аспіранту"На допомогу аспіранту). - Бібліогр. в кінці розд. - укp.

Призначено поглиблені матеріали стосовно методичного забезпечення мето¬дів досліджень у провідних галузях тваринництва (скотарстві, свинарстві, птахівництві та кінології). Наведено особливості організації та постановки науково-дослідних робіт на тваринах різних видів і статево-вікових груп та умови проведення дослідів, які забезпечують вірогід¬ність експериментальних даних.


Індекс рубрикатора НБУВ: П5 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС70826 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського