Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Полішко Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Полішко Г. О. 
Особливості укрупнення зливків послідовним кільцевим електрошлаковим наплавленням : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.16.02 / Г. О. Полішко; НАН України, Ін-т електрозварювання ім. Є.О. Патона. - К., 2011. - 19 c. - укp.

Теоретично обгрунтовано й експериментально підтверджено можливість формування великовагових ковальських зливків послідовним кільцевим електрошлаковим наплавленням рідким металом (процес ЕШНУ РМ). Розраховано термічні цикли процесу ЕШНУ РМ, які фізично змоделювали з залученням сучасного дослідницького комплексу Gleeble 3 800 з повністю цифровою системою термічних випробувань, що дозволяє оцінити ефективність використання послідовного кільцевого ЕШНУ РМ і вплив його термічного циклу на структуру зони сплавлення для укрупнення зливка з високолегованих Cr - Ni - Mo сталей та сплавів типу Інконель у разі забезпечення дрібнодисперсної дендритної структури литого металу. Вивчено можливості застосування послідовного кільцевого ЕШНУ РМ для укрупнення зливків із високолегованих Cr - Ni - Mo сталей та сплавів типу Інконель на модельних зливках, які одержані за лабораторних умов. В результаті визначення особливостей процесу формування великовагових зливків послідовним кільцевим ЕШНУ РМ видано технологічні рекомендації щодо розроблення концепції печі ЕШНУ РМ для одержання великовагових злитків діаметром від 1 400 до 3 200 мм та масою до 300 т, а також визначено послідовність основних технологічних операцій їх виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К618 + К644.510.023.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА382889 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Полішко Г. Г. 
Міжнародні рейтинги національних брендів / Г. Г. Полішко // Бізнес Інформ. - 2015. - № 10. - С. 457-462. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Теоретично обгрунтовано та проаналізовано основні міжнародні рейтинги національних брендів. Методологічну базу дослідження сформували праці провідних вітчизняних і зарубіжних учених, інформаційно-аналітичні матеріали міжнародних рейтингових агентств. Для досягнення мети застосовувалися методи наукової абстракції, порівняльного, структурного аналізу та синтезу, системний підхід. Розглянуто методи та компоненти оцінювання бренда країн у міжнародних рейтингах, зроблено порівняльний аналіз поглядів дослідників на визначення поняття "бренд" і "брендинг країни". Досліджено критерії виміру потужностей національного бренда. Систематизовано сучасні методології оцінювання брендів країн. Узагальнюючи різні підходи до оцінки національних брендів, визначено, що головними компонентами успішного бренда країни є: бізнес (експорт та інвестиції), уряд, якість життя, люди, культура, туризм. Перспективами подальших досліджень у даному напрямі є аналіз України у міжнародних рейтингах національного бренда. Одержані результати можуть бути застосовані у практичній діяльності як теоретична база для поглиблення досліджень питань міжнародних рейтингів національних брендів підприємствами та організаціями всіх форм власності, науковцями, студентами економічних факультетів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У542.10-803.43 + У9(4УКР)421.0-803.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Полішко Г. Г. 
Світовий досвід створення національних брендів / Г. Г. Полішко // Бізнес Інформ. - 2015. - № 11. - С. 80-85. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Теоретично обгрунтувано та проаналізовано світовий досвід створення та розвиток національних брендів. Методологічну базу дослідження сформували праці провідних вітчизняних і зарубіжних учених, інформаційно-аналітичні матеріали міжнародних рейтингових агентств. Проаналізовано світовий досвід створення національних брендів на прикладі Великобританії, Швейцарії, Сінгапуру, Ліхтенштейну, Південної Кореї. Систематизовано механізми та інструменти створення національних брендів країн. При узагальненні різних підходів було визначено найбільш розповсюджені інструменти, що активно використовуються при створенні національного бренда. З'ясовано, що поки у світі не спостерігається цілісно побудованих маркетингових стратегій країн, але деякі держави (наприклад, Швейцарія та Сінгапур) починають створювати таку стратегію, яка, з урахуванням сучасних маркетингових досліджень, була б скооперована з урядом, економічною та політичної ситуацією в країні, культурними, історичними, географічними особливостями, настроєм та сприйняттям населення, унікальними рисами країни тощо. Перспективою подальших досліджень у даному напрямі є аналіз становлення та розвитку національного бренда України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-803.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Стовпченко Г. П. 
Розробка шлаку електрошлакового переплаву, схильного до саморозпаду / Г. П. Стовпченко, Л. О. Лісова, Л. Б. Медовар, І. О. Гончаров, Г. О. Полішко, С. В. Судавцова // Соврем. электрометаллургия. - 2016. - № 3. - С. 3-8. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К314.603-1

Шифр НБУВ: Ж24340 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Полішко Г. Г. 
Національний брендинг у глобальній економічній системі : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / Г. Г. Полішко; Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана. - Київ, 2016. - 19 c. - укp.

Комплексно досліджено умови, фактори, особливості становлення та розвитку національного брендингу в глобальній економічній системі. Розкрито сутність глобалізації як передумови брендингу країн світу. Обрунтовано його поняттєво-категоріальний апарат. Досліджено концептуальні засади в сучасній парадигмі маркетингу. Проведено поглиблене дослідження сучасного стану та трендів розвитку брендингу країн світу на підставі аналізу міжнародних рейтингів національних брендів. Визначено ключові засади та детермінанти створення національних брендів, окреслено перспективні напрями їх розвитку. Здійснено аналіз практики та виявлено проблеми брендингу України. Обгрунтовано стратегію та модель побудови нового конкурентного національного бренда, запропоновано маркетингові та дипломатичні засоби його глобального просування.


Індекс рубрикатора НБУВ: У542.10-803.43 + У9(4УКР)421.0-803.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА422751 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Медовар Л. Б. 
Інноваційні рішення проблеми організації виробництва рейок найвищого гатунку в Україні / Л. Б. Медовар, Г. П. Стовпченко, Г. О. Полішко, А. В. Сибір, Д. В. Коломієць, Ю. В. Костецький // Наука та інновації. - 2019. - № 6. - С. 37-48. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Розвиток залізничного транспорту є необхідним чинником національного розвитку та європейської інтеграції України. Проблематика. Станом на сьогодні понад 80 % рейок в коліях вітчизняної залізниці не відповідають вимогам швидкісного руху та пропуску великовагових поїздів і потребують заміни. Наразі ПАТ "Укрзалізниця" купує рейки за кордоном, що потребує суттєвих валютних затрат, а тому налагодження в країні виробництва високоякісних магіст ральних та вістрякових рейок стає нагальною необхідністю. Мета роботи - розробка інноваційних варіантів організації виробництва рейок преміум класу в Україні. Матеріали й методи. Рейкова сталь. Експериментальні плавки і металографічні дослідження (оптична та електронна мікроскопія). Результати. Експериментально доведено високу однорідність (високу чистоту границь та дисперсність первинних зерен, малу міжламельну відстань перліту) та підвищений рівень властивостей рейкового металу, який виготовлено традиційним електрошлаковим переплавленням (ЕШП), та аналогічні показники металу зі зливків, вироблених ЕШП в струмопідвідному кристалізаторі з вдвічі вищою швидкістю формування. Експериментами зі швидкісним ЕШП та випробуванням фторидного шлаку в кристалізаторі реальної машини безперервного лиття заготовок (МБЛЗ) створено технологічне підгрунтя гібридного процесу безперервного литва з електрошлаковим підігрівом меніску струмопідвідним кристалізатором (БЛ+ЕШП). Висновки: ЕШП дозволяє зменшити мінімальну порогову швидкість розливу на МБЛЗ, покращити щільність та однорідність металу осьової зони й зберегти високу якість поверхні заготівки. Розроблені й запропоновані перспективні варіанти технологічних схем електрошлакового переплавленняу відпрацьованих рейок з одержанням заготовок з перетином, наближеним до профілю рейки, з використанням декількох сучасних печей ЕШП спеціальної конструкції забезпечать потребу ПАТ "Укрзалізниця" в магістральних та/або вістрякових рейках преміум якості.


Індекс рубрикатора НБУВ: О211-045.01 + К621.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25189 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Крівцун І. В. 
Вплив деформації крапель розплавленого металу на їх рух та нагрівання в шарі шлаку при ЕШП / І. В. Крівцун, В. М. Сидорець, А. В. Сибір, Г. П. Стовпченко, Г. О. Полішко, Л. Б. Медовар // Сучас. електрометалургія. - 2021. - № 1. - С. 9-16. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Запропоновано спрощену математичну модель процесів руху та нагрівання крапель розплавленого металу в рідкому шлаку при ЕШП у двох варіантах постановки задачі: крапля зберігає вихідну сферичну форму; крапля деформується та набуває форму сплюснутого (в напрямку руху) сфероїда. Показано, що деформація краплі чинить істотний вплив на швидкість і тривалість її руху в шарі шлаку, а також на площу поверхні краплі (при збереженні її об'єму), яка визначає умови нагрівання і взаємодії металу краплі з розплавленим шлаком. Доведено, що внаслідок збільшення площі поверхні та зменшення швидкості руху крапель більшого діаметру їх нагрівання в шарі шлаку відбувається більш ефективно в порівнянні зі сферичними краплями.


Індекс рубрикатора НБУВ: К314.603-1

Шифр НБУВ: Ж24340 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
8.

Маковецька О. К. 
Основні напрями досліджень і розробок у галузі зварювання наукових центрів та провідних виробників зварювальної техніки / О. К. Маковецька, С. В. Пустовойт, В. С. Петрук, Н. С. Онищенко, Г. О. Полішко // Автомат. зварювання. - 2022. - № 12. - С. 50-54. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Зварювання є однією з базових технологій індустріальної економіки, за допомогою якої створюється значна частка ВВП промислово розвинених країн. Для таких країн характерний сталий розвиток зварювального виробництва, що визначається зростанням споживання конструкційних матеріалів і зварювальної техніки, появою на ринку нових матеріалів, технологій, обладнання для зварювання. Світовий ринок зварювальної техніки, основними сегментами якого є зварювальне обладнання та матеріали для зварювання, має стійку динаміку зростання з річним темпом понад 7 % на рік, що, за оцінками експертів, становить майже 30 млрд дол. США, його основними драйверами є будівництво, автомобілебудування, енергетика, суднобудування, аерокосмічна промисловість. Стрімкий розвиток індустріальних технологій четвертої індустріальної революції спрямовано на повну автоматизацію виробництва, коли управління всіма процесами здійснюється в режимі реального часу з урахуванням зміни зовнішніх умов і взаємодії людини та техніки, та техніки між собою без втручання людини з використанням таких технологій, як штучний інтелект та Інтернет речей (IoT), 3D-друк, хмарні обчислення, мобільні пристрої, обробка великих масивів даних тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: К641 е(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26970 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
9.

Полішко Г. О. 
Формування зони з'єднання шарів в композитному зливку, наплавленому електрошлаковим процесом з рідким металом, для роторів енергетичних турбін / Г. О. Полішко, Г. П. Стовпченко, В. А. Костін, А. Ю. Тунік, Л. О. Лісова, Л. Б. Медовар // Сучас. електрометалургія. - 2022. - № 1. - С. 24-33. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К644.510.023.2 + З363-06

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24340 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
10.

Стовпченко Г. П. 
Оцінка економічної ефективності електрошлакових технологій з використанням витратного електрода та рідкого металу / Г. П. Стовпченко, Г. О. Полішко, Д. В. Коломієць, Л. Б. Медовар // Сучас. електрометалургія. - 2022. - № 4. - С. 20-26. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Виконано порівняння енергоємності та втрат металу в електрошлакових технологіях із переплавом витратного електрода та використанням рідкого металу, що показало енергетичну ефективність та більший вихід придатного у разі використання останньої. У процесі формування злитка з рідкого металу з характерною для традиційного процесу ЕШП продуктивністю економія електроенергії складає до 57 %. Можливість збільшення продуктивності на 15 % за рахунок зниження перегріву металу за ЕШП із рідким металом без зміни теплових умов процесу та якості злитка підвищує економію електроенергії до 60 % від витрат традиційного процесу. Втрати металу є також на 14 - 60 % нижчими завдяки відсутності витратних електродів, що дає суттєвий економічний ефект.


Індекс рубрикатора НБУВ: К314.03-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24340 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського