Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Родін С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Родін С. С. 
Нові технології діагностики та вітреоретинальної хірургії ускладнених форм відшарування сітківки : Автореф. дис... д-ра мед. наук : 14.01.18 / С. С. Родін; Ін-т оч. хвороб і тканин. терапії ім. В.П.Філатова АМН України. - О., 2003. - 33 c. - укp.

Розроблено моделі оптичної системи ока за різних видів газових і силіконових тампонад на фа- та афакічних очах, які визначаються рефракцією ока (від -5,47 дптр до 100,68 дптр) і положенням головної площини (від -0,10 мм до -4,55 мм від вершини рогівки). Визначено якісні та кількісні характеристики первинних (створюваних оптичною системою ока) та зворотних офтальмоскопічних зображень очного дна у разі внутрішніх тампонад, у тому числі їх вигляд, локалізацію, форму поверхні, лінійне, глибинне та кутове збільшення залежно від розташування даної ділянки очного дна. Наведено коефіцієнти збільшення лазерної плями за різних видів внутрішніх тампонад з урахуванням локалізації зони очного дна для лазерного непрямого офтальмоскопа. Встановлено, що даний метод інтраопераційної офтальмоскопії у разі вітректомії на афакічних очах забезпечує якісну стабільну одночасну візуалізацію усіх відділів порожнини склистого тіла та очного дна. Виявлено залежність відхилюючого кута призматичної контактної лінзи від повороту очного яблука у разі вітректомії, що дає можливість огляду різних ділянок очного дна. Визначено необхідний об'єм газової суміші у разі перфузії порожнини ока для одержання заданої концентрації газу в оці. Розроблено нову модель розсмоктування газу у порожнині ока, яка виражається формулою Vt = (Vo^(1/3) - (C*t/3)^3.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р675.639.085

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323212 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Родін С.  
Дослідження захищеності каналів зв'язку на основі технології розширення спектра / С. Родін // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2012. - № 741. - С. 257-261. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Досліджено захищеність каналів зв'язку на базі технології розширення спектра. Описано тип навмисних завад та їх вплив на передавач. Досліджено вплив навмисних завад, таких як: широкосмугові, вузькосмугові, тонові, імпульсні, ретрансляційні на захист каналів зв'язку на базі технології розширення спектра.


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Родін С. О. 
Технології зв'язку в системах охорони. Види та особливості застосування / С. О. Родін // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2013. - № 774. - С. 116-119. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проаналізовано сучасні технології зв'язку в системах охорони, переваги та недоліки різних сучасних технологій зв'язку. Визначено найперспективнішу технологію зв'язку для систем охорони.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц571.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Родін С. 
Дослідження моделей розповсюдження радіохвиль всередині приміщення для проектування живучих систем охорони побудованих на стандарті ZigBee / С. Родін // Захист інформації. - 2014. - 16, № 4. - С. 268-273. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Наведено основні види моделей, що описують розповсюдження радіохвиль та обгрунтовано доцільність застосування цих моделей для моделювання. Розглянуто відомі моделі розповсюдження радіохвиль всередині приміщення, а саме: OSM(one-slope model), модель Keenan-Motley, COST 231 Multi-Wall Model. Проведені теоретичні розрахунки за цими моделями. Описано методика та засоби проведення експериментальних досліджень розповсюдження радіохвиль стандарту ZigBee. Наведено результати експериментальних досліджень, які були зіставлені з теоретичними розрахунками ослаблення сигналу. Опрацьовано та проаналізовано зведені результати дослідження. Перевірено придатність відомих моделей для проектування бездротової системи охорони, побудованої на стандарті ZigBee. Запропоновано новий підхід для проектування та проведення моделювання бездротових систем, що може підвищити такі їх характеристики, як надійність та живучість.


Індекс рубрикатора НБУВ: З841-019

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22801 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського