Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Рудавский Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Рудавский Ю. К. 
Колебания упругого стержня, жестко соединенного с кинематически возбуждаемым маятником / Ю. К. Рудавский, И. А. Викович // Приклад. механика. - 2006. - 42, № 10. - С. 107-115. - Библиогр.: 14 назв. - рус.

Розглянуто задачу про коливання механічної системи, що складається із пружного стрижня, який жорстко з'єднано посередині з маятником, що збуджується кінематично. Для прогинів точок осі стрижня і кута повороту маятника за допомогою варіаційного принципу Гамільтона - Остроградського одержано систему інтегро-диференційних рівнянь з відповідними крайовими і початковими умовами. За визначених умов на кінематичні збудження кут повороту маятника одержано як розв'язок неоднорідного рівняння Хілла, наданий у вигляді подвійного ряду за степенями амплітуд кінематичних збуджень. Показано, що коливання стрижня являють собою лінійне накладання трьох коливань.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.620.35

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29095 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Рудавский Ю. К. 
О вынужденных изгибно-крутильных колебаниях консольного стержня постоянного поперечного сечения / Ю. К. Рудавский, И. А. Викович // Приклад. механика. - 2007. - 43, № 8. - С. 102-114. - Библиогр.: 17 назв. - рус.

Розглянуто крайову задачу про вимушені згинно-крутильні коливання консольного стрижня сталого поперечного перерізу. Система двох диференціальних рівнянь четвертого порядку в частинних похідних, яка описує дані коливання, розглядається в просторі вектор-функції і піддається деякому еквівалентному перетворенню для одержання одного векторного рівняння четвертого порядку, коефіцієнтами якого є дві матриці: одна з яких ідемпотентна, друга - діагональна. Це суттєво полегшує побудову вектор-функції Коші як аналітичної функції цих матриць.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.620.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29095 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського