Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Саранчук О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Дорошенко С. І. 
Розповсюдженість зубощелепних аномалій та деформацій, а також дефектів зубів та зубних рядів серед дітей шкільного віку м. Києва / С. І. Дорошенко, Є. А. Кульгінський, Ю. В. Ієвлєва, О. В. Саранчук, А. М. Зволінська, В. О. Прохницька // Вісн. стоматології. - 2009. - № 2. - С. 76-81. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Наведено дані щодо розповсюдженості зубощелепних аномалій та деформацій, а також дефектів зубів та зубних рядів серед дітей шкільного віку м. Києва.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.665.621

Шифр НБУВ: Ж14683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Саранчук О. В. 
Особливості ортодонтичного і ортопедичного лікування дітей із захворюваннями пародонта : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.22 / О. В. Саранчук; ДУ "Ін-т стоматології НАМН України". - О., 2013. - 20 c. - укp.

Висвітлено питання підвищення ефективності надання ортодонтичної та ортопедичної допомоги дітям з зубощелепними аномаліями та деформаціями, ускладненими захворюваннями пародонта, що проходять на фоні ендокринної патології, зокрема, цукрового діабету (ЦД) І типу, шляхом удосконалення схем їх комплексного лікування. Визначено структурно-функціональні характеристики мікроциркуляторного русла пародонта, а також його позитивні зміни після проведеного комплексного лікування дітей з зубощелепними аномаліями та деформаціями, ускладненими захворюваннями пародонта, які проходять на тлі ЦД І типу. Встановлено значне покращення гуморального імунітету порожнини рота у зазначених дітей після проведеного комплексного ортодонтичного лікування. Обгрунтовано доцільність застосування лікувально-профілактичного комплексу у схемі комплексного лікування дітей з зубощелепними аномаліями та деформаціями, ускладненими захворюваннями пародонта, які проходять на тлі ЦД І типу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.665.605.0-5 + Р733.661.21-5 + Р733.415.160.23-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА395850 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Саранчук О. В. 
Застосування фітопрепаратів у комплексному лікуванні зубощелепних аномалій та деформацій на тлі захворювань пародонта / О. В. Саранчук // Фітотерапія. - 2014. - № 4. - С. 28-30. - укp.

Аналіз застосування фітопрепаратів у комплексному лікуванні дітей та підлітків із зубощелепними аномаліями та деформаціями, що протікають на тлі захворювань тканин пародонта, показав ефективність запропонованої у статті схеми лікування. Підсумовуючи результати досліджень відзначено, що у хворих після використання лікувально-профілактичного комплексу відзначається стимуляція клітинних і гуморальних факторів імунітету, затихання запальних процесів, відновлення мікроциркуляції в тканинах пародонта та зупинка розвитку запально-дистрофічних процесів і, як наслідок, відновлення процесів регенерації та мінералізації.

Анализ применения фитопрепаратов в комплексном лечении детей и подростков с зубочелюстными аномалиями и деформациями, протекающими на фоне заболеваний тканей пародонта, показал эффективность предложенной в статье схемы лечения. Резюмируя результаты исследований отмечено, что у больных после использования лечебно-профилактического комплекса отмечается стимуляция клеточных и гуморальных факторов иммунитета, затихание воспалительных процессов, восстановление микроциркуляции в тканях пародонта и остановка развития воспалительно-дистрофических процессов и, как следствие, восстановление процессов регенерации и минерализации.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.661.2-52 + Р733.665.605.0-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24348 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Дорошенко С. І. 
Сучасні підходи до вивчення ортодонтії студентами (3 курсу) стоматологічного факультету / С. І. Дорошенко, О. В. Саранчук // Фітотерапія. - 2015. - № 2. - С. 29-30. - укp.

Висвітлено особливості викладання стоматологічної дисципліни "Ортодонтія" на практичних заняттях для студентів III курсу стоматологічного факультету. З метою підвищення якості засвоєння матеріалу та можливості використання здобутої інформації на практиці, ми апробували проведення антропометричних методів діагностики на власних моделях щелеп. Перевагою впроваджених нами технологій є можливість співпрацювати зі студентами та закріплювати з ними теоретичні знання та практичні навички на заняттях, а також виховання здатності до професійної взаємодії та комунікації.

Освещены особенности преподавания стоматологической дисциплины "Ортодонтия" на практических занятиях для студентов III курса стоматологического факультета. С целью повышения качества усвоения материала и возможности использования полученной информации на практике, мы апробировали проведения антропометрических методов диагностики на собственных моделях челюстей. Преимуществом внедренных нами технологий является возможность сотрудничать со студентами и закреплять с ними теоретические знания и практические навыки на занятиях, а также воспитание способности к профессиональному взаимодействию и коммуникации.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4Укр)р863-3 + Р668.5 р3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24348 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Саранчук О. В. 
Лікування зубощелепних аномалій і деформацій, що протікають на тлі запальних захворювань пародонту в дорослих пацієнтів / О. В. Саранчук // Соврем. стоматология. - 2015. - № 2. - С. 118-119. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Мета роботи - визначити особливості та підвищити ефективність ортодонтичного лікування дорослих пацієнтів із зубощелепними аномаліями та деформаціями, які протікають на тлі захворювань пародонту. Застосовані клінічні та додаткові методи діагностики (рентгенологічні, антропометричні) у 54-х пацієнтів віком від 19 до 35-ти років, які були поділені на дві клінічні групи: 1 - 24 пацієнти із зубощелепними аномаліями без проявів захворювань пародонту, 2 - 30 пацієнтів із зубощелеповими аномаліями та захворюваннями пародонту. Результати показали збільшення на 30 - 50 % запланованого часу ортодонтичного лікування порівняно з результатами 1-ї групи (пацієнти без запальних проявів у пародонті). Ортодонтичні заходи дозволяють усунути місцеві причини запальних процесів у пародонті, а також викликати стабілізацію кісткової тканини та зупинити процес резорбції. Ортодонтичне втручання доцільно проводити у два етапи з використанням знімної та незнімної апаратури або в один етап з її поєднанням. Висновки: ортодонтична складова комплексного лікування дозволяє усунути запалення у тканинах пародонту, ефективно призупинити патологічний процес і тим самим затримати подальший розвиток запально-дистрофічних явищ у пародонті, стимулюючи регенеративні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р665.6-5 + Р668.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16391 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського