Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Свінціцька О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Свінціцька О. І. 
Експресивно-інтуїтивістський та мовний концепти естетики Б. Кроче : автореф. дис. ... канд. філософ. наук : 09.00.08 / О. І. Свінціцька; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. - Луганськ, 2011. - 16 c. - укp.

Проаналізовано естетику італійського мислителя кінця XIX - першої половини XX ст. Б. Кроче. Розглянуто її експресивно-інтуїтивістський та мовний концепти, вчення про естетику як науку про "мистецтво експресії" й експресію як важливе явище людської представленості у світі. На основі опрацювання теоретичної спадщини встановлено, що естетичні погляди Б. Кроче сформувалися під впливом напрацювань О. Г. Баумгартена, Дж. Віко, В. фон Гумбольдта, І. Канта та Ф. де Санктиса. Визначено, що ключову роль в естетичній концепції Б. Кроче відігравала ідея цінності експресії у людській життєдіяльності, пізнанні та творчості, звернуто увагу на ототожнення Б. Кроче інтуїції й експресії. Встановлено, що Б. Кроче розглядав інтуїтивне пізнання як експресивне. Підкреслено, що Б. Кроче вивчав мову (повідомлення) у трьох аспектах: лінгвістично-естетичному, семасіологічному (семіотико-граматичному) та ціннісно-комунікативному.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю8 г(4ІТА)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА384986 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Свінціцька О. І. 
Образ людини з особливими потребами в репрезентаціях житомирських інформаційно-новинних порталів: світоглядно-ціннісне та естетичне моделювання / О. І. Свінціцька // Наук. зап./Укр. акад. друкарства. Сер. Техн. науки. - 2015. - № 2. - С. 320-330. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто специфіку репрезентації образу людини з особливими потребами в регіональних ЗМІ України. Дослідження здійснено на основі аналізу двох житомирських інформаційно-новинних порталів: http://www.1.zt. ua, http://zhzh.info. Встановлено 5 різновидів журналістських текстів про неповносправних осіб та визначено, що основними жанрами подачі матеріалів є повідомлення та портрет. З'ясовано, що останній акцентує увагу на фізичних аспектах буття героя й поєднує у собі елементи нарису та інтервію, використовуючи світоглядно-ціннісне й естетичне моделювання інформаційного повідомлення. Наголошено, що поява "живого" портрета у виданні зумовлена комерційними мотивами і збільшує потенційну аудиторію та прибутки від переглядів журналістських повідомлень. Наявні у всеукраїнських та регіональних ЗМІ повідомлення й портрети осіб з особливими потребами засвідчують занепад діалогічної моделі європейської та американської духовності й констатують "провал комунікації" (Е. Левінас) між світами людини фізично здорової та з особливими можливостями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.4(4УКР-4ЖИТ)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Свінціцька О. П. 
Розслідування торгівлі людьми з метою сексуальної експлуатаціі : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / О. П. Свінціцька; ПрАТ ВНЗ "Міжрегіон. акад. упр. персоналом". - Київ, 2019. - 20 c. - укp.

Систематизовано наукові дослідження, присвячені різним аспектам розслідування торгівлі людьми з метою сексуальної експлуатації (СЕ). Визначено поняття, види та форми торгівлі людьми з метою СЕ. Розроблено криміналістичну характеристику торгівлі людьми з метою СЕ. Узагально позитивний зарубіжний досвід розслідування торгівлі людьми з метою СЕ з подальшою імплементацією у національне законодавство та відомче нормативно-правове регулювання. Визначено типові ситуації початкового етапу розслідування торгівлі людьми з метою СЕ. З'ясовано обставини, що підлягають встановленню та доведено під час розслідування торгівлі людьми з метою СЕ. З'ясовано особливості взаємодії слідчого з іншими суб'єктами під час розслідування торгівлі людьми з метою СЕ. Розроблено систему тактичних прийомів проведення окремих слідчих (розшукових) дій щодо збирання доказів на початковому етапі розслідування торгівлі людьми з метою СЕ. Запропоновано рекомендації щодо організації проведення негласних слідчих (розшукових) дій у кримінальних провадженнях цієї категорії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)113.4 + Х894.9(4УКР)311.34

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА438665 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського