Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (9)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Семенова К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Представлено документи з 1 до 12

      
Категорія:    
1.

Семенова К.  
Правове регулювання перестрахування: деякі аспекти / К. Семенова // Право України. - 2005. - № 2. - С. 40-43. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.1 + У9(4УКР)262.77

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Семенова К. Г. 
Договір перестрахування : автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / К. Г. Семенова; Харк. нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2008. - 20 c. - укp.

Здійснено комплексне дослідження проблем правового регулювання відносин, які виникають за договором перестрахування. На підставі аналізу чинного законодавства України у даній сфері, теорій вчених-цивілістів, узагальнення й аналізу практики застосування норм права, які регулюють договори перестрахування, зроблено теоретичний аналіз договору перестрахування. Розкрито суть поняття та правову природу даного договору. Висвітлено його місце у системі цивільно-правових договорів. Надано правову характеристику суб'єктного складу аналізованого договору. Вивчено питання щодо змісту договору перестрахування, порядку його укладення та визначення його форми, особливостей виконання та відповідальності за договором перестрахування. Сформульовано висновки та пропозиції щодо вдосконалення законодавчого врегулювання відносин за договором перестрахування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА335232 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Білошапка В. Я. 
Динаміка дислокацій в твердих розчинах при знакозмінних напруженнях / В. Я. Білошапка, К. С. Семенова, В. Я. Платков // Укр. фіз. журн. - 2010. - 55, № 9. - С. 997-1004. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

За допомогою числових методів вивчено динаміку сталих коливань дислокаційної петлі за наявності в її площині ковзання слабких центрів закріплення. Аналіз виконано для нульової ефективної частоти вимушених коливань в широкому інтервалі амплітуд коливань і нормованої в'язкості. Встановлено критичне значення нормованої в'язкості, починаючи з якого вплив в'язкості на процес подолання дислокацією слабких центрів закріплення повністю відсутній. Вивчено механізми впливу в'язкості на динаміку дислокацій при знакозмінних напруженнях. При зменшенні нормованої в'язкості в інтервалі нижче її критичного значення величина стрибків деформації на гістерезисній кривій зростає, а напруження відриву перезакріпленої нерухомої дислокації зменшується. Показано, що такий характер впливу в'язкості на динаміку дислокацій зумовлений проявом інерційного механізму подолання дислокаціями центрів закріплення. Вивчено вплив в'язкості на амплітудні залежності внутрішнього тертя і дефекту модуля пружності. Характер впливу в'язкості на внутрішнє тертя добре узгоджується зі встановленими особливостями динаміки дислокацій у разі прояву інерційного механізму.


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.313 + В372.33

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Розанцев Г. М. 
Процеси комплексоутворення в розведених розчинах $E bold roman {NB sub 6 O sub 19 sup 8-~-~WO sub 4 sup 2-~-~H sub 2 O} при співвідношенні $E bold roman {C sub NB~:~C sub W~ / Г. М. Розанцев, С. М. Вавілова, Є. Ю. Дробишев, К. О. Семенова // Наук. пр. Донец. нац. техн. ун-ту. Сер. Хімія і хім. технологія. - 2011. - Вип. 17. - С. 10-14. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г116.6 + Г562.188

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69802 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Семенова К. Г. 
Предмет договору перестрахування / К. Г. Семенова // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2008. - Вип. 42. - С. 355-359. - Бібліогр.: с. 358-359 - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.210.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Обод І. І. 
Аналіз інформаційних процесів обміну даними у системі контролю повітряного простору / І. І. Обод, О. О. Стрельницький, І. В. Свид, К. Ю. Семенова // Системи озброєння і військ. техніка. - 2016. - № 3. - С. 88-90. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

На основі розгляду фундаментальних міркувань щодо деталізації архітектури спостереження повітряного простору, котрі витікають з потреби задовольнити основні вимоги інформаційного забезпечення споживачів, розглянуто інформаційну структуру розповсюдження даних спостереження в системи контролю повітряного простору, основні вимоги до передачі даних спостереження та якісні вимоги до мережі розповсюдження даних спостереження.


Індекс рубрикатора НБУВ: О571-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Білошапка В. Я. 
Дислокаційний гістерезис у змішаному стані надпровідника II роду / В. Я. Білошапка, К. С. Семенова, В. Я. Платков, Д. О. Піменов // Журн. нано- та електрон. фізики. - 2018. - 10, № 4. - С. 04018-1-04018-6. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

За допомогою числових методів вивчено динаміку сталих коливань дислокаційної петлі за присутності областей з іншим коефіцієнтом в'язкості за наявності у площині ковзання дислокації випадково розташованих слабких центрів закріплення. Геометрія областей різними значеннями в'язкості та діапазон коефіцієнта в'язкості було обрано у відповідності з їх типовими значеннями для надпровідників другого роду. Одержано амплітудні залежності внутрішнього тертя та дефекту модуля пружності за різних значень долі нормальної фази та різних варіантів орієнтації областей з нормальною фазою відносно лінії дислокації. Встановлено, що відносна зміна декремента внутрішнього тертя і дефекту модуля пружності в амплітудно-залежній області в змішаному стані надпровідника завжди випереджає зростання частки нормальної фази. Вивчено вплив долі нормальної фази на петлю дислокаційного гістерезису, величину середнього значення стрибка деформації та напругу відриву нерухомої дислокаційної петлі.


Індекс рубрикатора НБУВ: В368.313

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Семенова В. Г. 
Використання моделей одного часового ряду для прогнозування економічних показників у сучасних умовах / В. Г. Семенова, К. Д. Семенова // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2018. - Вип. 3. - С. 334-340. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено основні статистичні методи прогнозування, які базуються на даних одного часового ряду. Розглянуто особливості використання для прогнозування трендових моделей. Відмічено, що за сучасних умов використання комп'ютерних програм вибір форми тренда для прогнозування суттєво спрощується: можна для одного й того самого ряду динаміки побудувати різні форми тренда та вибрати з них ту, яка за математичними критеріями найкращим чином описує вихідний ряд. Однак такий підхід іноді може призвести до простої формалізації достатньо складного питання прогнозування. Встановлено, що в кожному конкретному випадку вибір тієї чи іншої форми моделі для прогнозування залежить від сутності досліджуваного показника, наявної інформації та поставлених завдань прогнозування, однак за можливістю краще відмовитися від розробки докладної математичної моделі на користь моделі з невеликою кількістю внутрішніх елементів. Показано переваги та недоліки прогнозування на базі авторегресійних моделей. Проаналізовано динаміку та здійснено прогнозування валового внутрішнього продукту України в розрахунку на одну особу на базі трендової та авторегресійної моделей. Запропоновано систему принципів, дотримання яких може сприяти уникненню помилок під час вибору інструментарію прогнозування. Відмічено, що за сучасних нестабільних умов розвитку економіки складність здійснення прогнозування економічних показників зростає. Тому доцільним є використання не стандартних, а адаптивних методів прогнозування одновимірних часових даних, основною властивістю яких є зміна коефіцієнтів побудованої моделі під час надходження нової інформації. При цьому прогнози, що здійснюються за допомогою математичних методів моделювання, слід доповнювати експертними оцінками. Вдосконалено методику адаптивного прогнозування економічних показників із використанням аналізу індикаторів. Індикаторами запропоновано використовувати як фактори, які тісно пов'язані з досліджуваним показником, так і показники, які "попереджають" про майбутні зміни в зовнішньому або внутрішньому середовищі підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в 611.219

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Семенова К. Д. 
Аналіз тенденцій і прогнозування фінансових показників діяльності підприємств України / К. Д. Семенова // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2019. - № 5. - С. 238-242. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Здійснено дослідження фінансових результатів діяльності підприємств України за 2013 - 2018 рр. Проаналізовано динаміку питомої ваги прибуткових підприємств як у цілому по країні, так і за основними виробничими видами економічної діяльності, оптової та роздрібної торгівлі. Здійснено оцінку обсягу та динаміки фінансових результатів діяльності прибуткових і збиткових підприємств. Поряд з абсолютними фінансовими показниками проведено аналіз рентабельності операційної та усієї діяльності підприємств, відзначено види економічної діяльності, які є найбільш збитковими в Україні. Для виявлення основної тенденції розвитку фінансових результатів та їх прогнозування використано метод трендового моделювання. Зроблено висновки щодо доцільності застосування для прогнозування поліномів високого ступеня.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
10.

Семенова К. Д. 
Аналіз фінансового стану підприємств України та тенденцій розвитку / К. Д. Семенова // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2021. - № 5/6. - С. 77-82. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета дослідження - аналіз основних тенденцій фінансового стану підприємств України на підставі розрахунку системи показників і розробка заходів щодо покращання фінансового стану та забезпечення сталого розвитку підприємств. Під час здійснення дослідження використано системно-аналітичний метод; методи аналізу динаміки - для виявлення тенденцій зміни показників фінансового стану; методи аналізу структури - для визначення структури капіталу підприємств; табличний і графічний методи - для наочного відображення інформації. Розрахунок та аналіз системи показників, що відображають фінансовий стан підприємств України, надав можливість виявити основні тенденції, які сформувалися протягом останніх років, і на основі цього запропонувати систему заходів щодо покращання фінансового стану та підвищення ефективності діяльності підприємств. Результати проведеного аналізу надали можливість виявити проблеми, що присутні підприємствам України з точки зору їх фінансової стійкості, платоспроможності та ефективності діяльності, на на основі виявлених загроз і ризиків обгрунтувати необхідність прийняття ефективних управлінських рішень.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
11.

Семенова К. Д. 
Аналітичні можливості фінансової звітності для оцінки підприємницьких ризиків / К. Д. Семенова // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2022. - № 8. - С. 32-39. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета дослідження - використання аналітичних можливостей фінансової звітності для оцінювання фінансового стану підприємств, імовірності ризику банкрутства та розробки практичних рекомендацій для забезпечення сталого розвитку підприємств. Під час проведення дослідження використовувався системно-аналітичний метод; методи аналізу динаміки - для виявлення тенденцій показників ліквідності та фінансової стійкості; методи моделювання - для визначення рівня ризику банкрутства підприємств; табличний і графічний методи - для наочного представлення інформації. Розрахунок та аналіз показників платоспроможності та фінансової стійкості показав, що на досліджуваних підприємствах останніми роками сформувалися негативні тенденції; використання методу моделювання надало можливість оцінити рівень ризику їх банкрутства та на основі отриманих результатів запропонувати практичні рекомендації для покращання фінансового стану, зниження ризику банкрутства та підвищення ефективності діяльності підприємств. Результати проведеного аналізу надали можливість виявити проблеми, що сформувалися на досліджуваних підприємствах із погляду їхньої платоспроможності та фінансової стійкості; на підставі проведеної оцінки ризиків банкрутства обгрунтувати необхідність прийняття ефективних управлінських рішень.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-932.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
12.

Семенова К. М. 
Обгрунтування цільового профілю якості та оцінювання ризиків для розробки комбінованого препарату для ін'єкцій / К. М. Семенова, Л. Г. Алмакаєва // Вісн. фармації. - 2022. - № 1. - С. 79-85. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Мета роботи - обгрунтувати цільовий профіль якості для планування розробки комбінованого препарату для ін'єкцій на основі гіалуронату натрію (ГН) та дигідрокверцетину (ДГК) з розширеним спектром специфічної активності, а також визначити фактори ризику, що впливають на якість комбінованого лікарського препарату (ЛП) для ін'єкцій на етапі фармацевтичної розробки (ФР). Об'єктами дослідження були активні фармацевтичні інгредієнти (АФІ) ГН, ДГК та ЛП у формі розчину для ін?єкцій на їх основі, а також потенційні фактори ризику, що впливають на якість препарату. Цільовий профіль якості продукту (QTPP) розроблено на підставі огляду та аналізу наукової літератури, матеріалів Державного реєстру лікарських засобів України, фармакопей провідних країн світу, статей наукових фахових видань. Для аналізу потенційних факторів ризику на етапі ФР препарату для ін'єкцій використано діаграму Ісікави. Застосування наукових підходів до аналізу наукових матеріалів різних інформаційних джерел щодо комбінованої терапії препаратами з лікарськими речовинами різноспрямованої дії та наявності інформації про парентеральні лікарські засоби дозволило спланувати цільовий профіль якості для розробки комбінованого ін'єкційного препарату для інтрадермального введення. З метою виявлення найбільш небезпечних факторів, що впливають на якість препарату, проведено причиново-наслідковий аналіз цих факторів на етапі ФР комбінованого ЛП та побудовано діаграму Ісікави. Висновки: розроблено цільовий профіль якості препарату (QTPP). Визначено очікуваний набір показників якості, що в ідеалі забезпечуватиме необхідну якість ЛП з урахуванням його безпеки та ефективності. На основі методології оцінювання ризиків побудовано діаграму Ісікави для комбінованого ін'єкційного ЛП. Виявлено потенційні ризики, пов'язані з якістю діючих речовин і допоміжних речовин, первинного паковання, умовами виробництва, контролем якості препарату, технологічним процесом, що впливає на якість комбінованого ін'єкційного ЛП, та причини, які призводять до відхилення від цих показників. Побудовану діаграму буде використано як базову для загального оцінювання ризиків для якості на стадії ФР препарату.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л663.15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14678 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського