Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Сергєєв Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Сергєєв Л. Є. 
Методи та моделі інтегрованої компонентно-орієнтованої технології створення програмного забезпечення автоматизованих систем управління : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.13.06 / Л. Є. Сергєєв; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". - Х., 2004. - 17 c. - укp.

Уперше одержано інтегровану модель розробки програмного забезпечення автоматизованих систем управління (ПЗ АСУ) з застосуванням прогресивної компонентно-орієнтованої технології створення програмних продуктів (ПП) на базі високорівневої моделі виробництва ПЗ. Удосконалено комбінаторні методи теорії перерахування для аналізу множини можливих варіантів побудови архітектури ПЗ. Запропоновано метод багатокритеріальної оптимізації для вибору структурних рішень ПЗ АСУ. Наведено метод розбивки множин для урахування повторного використання програмних компонент і обгрунтування рівнів архітектури ПЗ. Розвинуто системне проектування ПЗ АСУ, що базується на багаторівневому представленні зазначеної архітектури та компонентно-орієнтованій технології створення ПП і програмних систем. Запропоновано метод імовірнісної оцінки впевненості у виборі альтернативних варіантів ПЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-018.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА329945 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Соціально-економічний розвиток України і регіонів : тези доп. ІІ Міжнар. наук.-практ. конф., 20 - 21 жовт. 2011 р., Запоріжжя / ред.: В. М. Огаренко, А. О. Монаєнко, Л. Н. Сергєєв; Класич. приват. ун-т. - Запоріжжя, 2011. - 395 c. - укp.

Висвітлено актуальні проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку України. Розкрито питання міжнародного співробітництва, бухгалтерського обліку, аудиту, маркетингової діяльності суб'єктів господарювання за умов ринку. Проаналізовано вплив глобалізації на пріоритетні напрями вітчизняної зовнішньоторговельної політики. Охарактеризовано етапи інвестування та фінансування інноваційних проектів. Показано можливості застосування показників нелінійної кореляції в аналізі динаміки економічних статей. Розкрито проблеми моделювання управління операційно-технічним ризиком в комерційному банку. Запропоновано підходи до оцінювання стану інноваційно-інвестиційної діяльності в регіоні. Увагу приділено впровадженню трансфертного ціноутворення в банківській сфері, контролінгу страхових зобов'язань страхової організації, новітнім інструментам підвищення ефективності кадрового менеджменту в міжнародних компаніях.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я431(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА746432 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Сергєєв Л. А. 
Насіннєва продуктивність пшениці озимої залежно від удобрення та захисту рослин в умовах півдня України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.05 / Л. А. Сергєєв; Національна академія аграрних наук України, Інститут зрошуваного землеробства. - Херсон, 2018. - 20 c. - укp.

Визначено та рекомендовано виробництву оптимізовану технологічну систему з застосування добрив і захисту рослин, що дає можливість одержувати в неполивних умовах півдня України, після непарових попередників урожайність насіння пшениці озимої 4 - 5 т/га, при раціональному використанні ресурсів. Розроблено науково-методичні рекомендації для виробництва. Встановлено, що в неполивних умовах півдня України для отримання врожайності насіння пшениці озимої 4-5 т/га і більше, забезпечення високої його якості, максимальної економічної та енергетичної ефективності необхідно вирощувати культуру за технологією, яка передбачає основне внесення мінеральних добрив у дозі N90Р40 і проведення інтегрованого захисту рослин. Азотні добрива краще вносити у два строки – N30 під передпосівну культивацію, а решту – рано весною до відновлення вегетації. Строки внесення азотних добрив необхідно коригувати залежно від вологості ґрунту восени і системи захисту рослин. Вперше для умов півдня України науково обґрунтовано технологію вирощування насіння пшениці озимої з оптимізованими системами удобрення та захисту рослин. Встановлено вплив досліджуваних факторів на ріст і розвиток культури, формування кореневої системи та надземної маси після різних попередників. Доведено позитивну дію добрив та засобів захисту рослин на фітосанітарний стан насіннєвих посівів. Удосконалено елементи технології вирощування культури шляхом встановлення оптимальної схеми застосування мінеральних добрив у взаємодії із захистом рослин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-43 + П212.103-38

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА439885 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського