Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (11)
Пошуковий запит: (<.>A=Скляренко Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 14
Представлено документи з 1 до 14

      
Категорія:    
1.

Скляренко Ю.  
Особливості формування доступного для людей з інвалідністю середовища життєдіяльності / Ю. Скляренко // Містобудування та терит. планув. - 2005. - Вип. 20. - С. 310-317. - Бібліогр.: 1 назв. - укp.

Розглянуто особливості формування доступного для людей з інвалідністю середовища життєдіяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*423.3 + С5*433

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69861 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бармашина Л.  
Концептуальні основи інтеграції у суспільство людей з обмеженими фізичними можливостями / Л. Бармашина, Т. Савонюк, Ю. Скляренко // Містобудування та терит. планув. - 2004. - Вип. 18. - С. 26-31. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н820.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69861 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Скляренко Ю. І. 
Формування молочної продуктивності у тварин різних генотипів при створенні сумського внутрішньопородного типу української чорно-рябої молочної породи : автореф. дис... канд. с.-г. наук / Ю. І. Скляренко; УААН. Ін-т розведення і генетики тварин. - с. Чубинське Київ. обл., 2008. - 21 c. - укp.

Досліджено продуктивність і біологічні особливості тварин вихідної породи, проміжних генотипів і сумського внутрішньопородного типу української чорно-рябої молочної породи. Вперше проведено комплексне дослідження та доведено можливість підвищення генетичного та продуктивного потенціалу корів сумського внутрішньопородного типу української чорно-рябої молочної породи на підставі розробленої селекційної програми з використанням голштинської породи західноєвропейської й американської селекцій. Визначено ефективність відтворного схрещування для створення нових генеалогічних одиниць породи та нового внутрішньопородного типу. Вперше проведено порівняльне комплексне вивчення тварин різних генотипів у процесі створення сумського внутрішньопородного типу української чорно-рябої молочної породи та вихідної лебединської. На підставі комплексного оцінювання тварин вітчизняної лебединської й популяції створюваного сумського типу визначено молочну продуктивність корів у взаємозв'язку з екстер'єрно-конституційними особливостями тварин і встановлено ступінь фенотипової консолідації за основними селекційними ознаками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П603.9 українська чорно-ряба молочна

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358509 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Скляренко Ю. В. 
Функціонально-планувальна структура житлових і громадських будівель з урахуванням вимог людей з інвалідністю : автореф. дис... канд. архіт. / Ю. В. Скляренко; Київ. нац. ун-т буд-ва та архіт. - К., 2005. - 20 c. - укp.

Досліджено актуальні проблеми формування житлових і громадських будівель з урахуванням вимог людей з інвалідністю. Визначено механізм та ступінь задоволення основних потреб життєдіяльності даної категорії осіб. Обгрунтовано необхідність використання інтегративного підходу в процесі формування придатного для інвалідів середовища існування, зокрема, будівництва житла в комплексі з закладами культурно-побутового та комунального обслуговування та у взаємозв'язку з оздоровчою, транспортною та виробничою сферами. Розроблено типологічну структуру сімей з інвалідами, запропоновано й апробовано методичний підхід щодо трансформування параметрів їх життєдіяльності у функціональні параметри відповідних житлових приміщень. Із використанням базової моделі для формування різних типів квартир для сімей з інвалідами залежно від комплексу соціально-демографічних ознак конкретних родин розроблено матрицю створення функціональних моделей відповідних житлових приміщень. Обгрунтовано раціональну номенклатуру спеціальних типів квартир для сімей з інвалідами з метою їх включення у структуру масових житлових будинків. Створено комплекс функціонально-типологічних вузлів житлових і громадських об'єктів, які потребують спеціальних заходів з адаптації до потреб інвалідів, визначено їх архітектурно-планувальні параметри. Встановлено значення різних видів громадських закладів залежно від пріоритетної функції, обгрунтовано порядок проведення спеціальних адаптаційних заходів для даних об'єктів. Наведено приклади адаптації до потреб інвалідів існуючих житлових і громадських будівель.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н833.03

Шифр НБУВ: РА353182 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Скляренко Ю. В. 
Економіко-організаційні засади регіонального управління соціальною допомогою і охороною здоров'я : автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.05 / Ю. В. Скляренко; Харк. нац. акад. міськ. госп-ва. - Х., 2009. - 21 c. - укp.

Досліджено теоретичні засади галузевого та територіального розвитку економіки (економічні механізми, регіональна політика, галузеві аспекти ефективності процесів розвитку економіки соціальної допомоги й охорони здоров'я). Для дослідження розвитку таких процесів застосовано методи економетричного моделювання з оцінкою моделей за критеріями коефіцієнтів множинної детермінації та відносної стандартної похибки. Розроблено економетричні моделі й обчислено коефіцієнти еластичності для таких показників: кількість місць в інтернатних закладах соціального захисту громадян, обсягу реалізованої будівельної продукції, показників грошової допомоги малозабезпеченим і непрацездатним верствам населення, призначення субсидій, охорони здоров'я. Встановлено залежності показників від факторів у галузевому та територіальному поділі. На підставі цих моделей обчислено короткострокові прогнози показників, а також проведено аналіз одержаних рішень і розроблено рекомендації щодо застосування коефіцієнтів еластичності для розробки державних регіональних рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)685 + У9(4УКР)270

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА369154 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Скляренко Ю. І. 
Оцінка корів-первісток на придатність до машинного доїння / Ю. І. Скляренко // Вісн. аграр. науки. - 2005. - № 3. - С. 76-78. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Наведено результати порівняльної оцінки корів-первісток української чорно-рябої молочної породи та північно-східного молочного типу бурої худоби на придатність до машинного доїння. Встановлено породні розбіжності в морфофункціональних властивостях вим'я.

Приведены результаты сравнительной оценки коров-первотелок украинской черно-пестрой молочной породы и северо-восточного молочного типа бурого скота на пригодность к машинному доению. Установлены породные различия в морфофункциональных свойствах вымени.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-269.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Скляренко Ю. І. 
Вплив додаткових дійок на молочну продуктивність та захворювання окремих часток вим'я / Ю. І. Скляренко // Вісн. аграр. науки. - 2003. - № 12. - С. 73-75. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Наведено дані досвіду вітчизняного скотарства з впливу полімастії та політелії на молочну продуктивність та захворюваність корів на мастит. Проаналізовано стан стад племінних заводів Сумського інституту АПВ щодо наявності у корів додаткових дійок та їх впливу на молочну продуктивність та захворюваність корів на мастит.

Приведены данные опыта отечественного скотоводства о влиянии полимастии и полителии на молочную продуктивность и заболевание коров маститом. Проанализировано состояние стад племенных заводов Сумского института АПП на наличие у коров дополнительных сосков и их влияние на молочную продуктивность и заболевание коров маститом.


Індекс рубрикатора НБУВ: П876.18-911 + П60-64

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Скляренко Ю. І. 
Молочна продуктивність тварин різних генотипів / Ю. І. Скляренко // Вісн. аграр. науки. - 2007. - № 12. - С. 81-82. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Наведено характеристику молочної продуктивності та її мінливості у помісних тварин різних поколінь за умов створення Сумського внутрішньопородного типу української чорно-рябої молочної породи.

Приведена характеристика молочной продуктивности и ее изменчивости у помесных животных разных поколений при создании Сумского внутрипородного типа украинской черно-пестрой молочной породы.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-64

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Скляренко Ю. І. 
Ріст і розвиток молодняку великої рогатої худоби різних порід / Ю. І. Скляренко // Вісн. аграр. науки. - 2006. - № 1. - С. 72-74. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Наведено результати досліджень з метою визначення відмінностей у рості та розвитку телиць новостворених бурої молочної та сумського типів української чорно-рябої молочної породи.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-24

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Скляренко Ю. І. 
Ефективність довічного використання корів залежно від генотипових факторів / Ю. І. Скляренко // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2018. - № 2. - С. 103-105. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Висвітлено основні результати досліджень щодо визначення впливу генотипових факторів на показники довічного використання корів. Встановлено, що дочки за всіма показниками довічного використання поступаються своїм матерям. Розраховані в ході досліджень величини коефіцієнтів успадкування ("дочка - мати") та сили впливу на показники довічного використання корів за методом "батько - дочка" в умовах великомасштабної селекції молочної худоби дають підстави очікувати вищої ефективності підбору з інтенсивним використанням бугаїв-поліпшувачів за ознаками довічного використання корів у порівнянні з методом "мати - дочка". Сила впливу походження за батьком на показники довічного використання становить 20,5 - 33,4 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-334

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Ладика В. І. 
Оцінка якості сперми бугаїв-плідників у контексті збереження популяції лебединської породи / В. І. Ладика, Ю. І. Скляренко, Ю. М. Павленко // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2018. - Вип. 19, N 2. - С. 254-264. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-344.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
12.

Становлення та розвиток Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН / В. М. Кабанець, М. П. Бондаренко, М. Г. Собко, Ю. І. Скляренко. - Суми : Еллада, 2017. - 112, [1] c. - укp.

Висвітлено історію становлення та розвитку, наукові розробки та результати їх впровадження у виробництво за більш ніж столітній період діяльності провідної аграрної наукової установи Сумщини, Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України від сільськогосподарської дослідної станції при повітовій сільськогосподарській школі до сучасної регіональної науково-дослідної установи.


Індекс рубрикатора НБУВ: П.е(4УКР-4СУМ) л2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС64712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Ладика В. І. 
Особливості формування генеалогічної структури сумського внутрішньопородного типу української чорно-рябої молочної породи та генетична оцінка тварин за локусами, пов'язаними з якісними показниками молочної продуктивності : монографія / В. І. Ладика, Ю. І. Скляренко, Ю. М. Павленко, В. Є. Досенко, Т. І. Древицька; Сумський національний аграрний університет, Національна академія наук України, Інститут фізіології імені О. О. Богомольця, Національна академія аграрних наук України, Інститут сільського господарства Північного Сходу. - Одеса : Олді плюс, 2022. - 285 c. - Бібліогр.: с. 101-102 - укp.

Наведено результати досліджень із вивчення формування генеалогічної структури сумського внутрішньопородного типу української чорно-рябої молочної породи. Також досліджено поліморфізм генів бета- та каппа-казеїну у великої рогатої худоби, вивчено їх вплив на господарсько-корисні ознаки. Досліджено поєднання генотипів бета-казеїну та гену BLAD у плідників української чорно-рябої молочної породи, сперма яких зберігається в глибокозамороженому стані. Наведено схеми генеалогічних ліній та походження плідників. Інноваційним аспектом у питанні оптимізації генеалогічної структури внутріпородного формування є оцінка плідників за генами, асоційованими з якісними показниками молочної продуктивності.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-3 + П603.9 українська чорно-ряба

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА866170 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Скляренко Ю. І. 
Селекційні та генетичні аспекти збереження і поліпшення генофонду бурих порід Північного Сходу України : автореф. дис. ... д-ра с.-г. наук : 06.02.01 / Ю. І. Скляренко; Національна академія аграрних наук України, Інститут розведення і генетики тварин імені М. В. Зубця. - с. Чубинське Київ. обл., 2019. - 48 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА444080 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського