Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Слюсар М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Фиалко Н. М. 
Эффективные теплоутилизационные технологии для стекловаренных печей / Н. М. Фиалко, Р. А. Навродская, А. Г. Сариогло, Г. А. Пресич, М. А. Слюсар // Пром. теплотехника. - 2010. - 32, № 6. - С. 84-90. - Библиогр.: 9 назв. - рус.

Изложены особенности создания теплоутилизационных технологий для стекловаренных печей. Предложено эффективное оборудование для полезного использования сбросной теплоты дымовых газов, показана целесообразность его применения.


Індекс рубрикатора НБУВ: З391.922

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж14162 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Слюсар М. В. 
Селекційні аспекти відбору корів українських чорно-рябої та червоно-рябої молочних порід за мастю : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.01 / М. В. Слюсар; Львів. нац. ун-т вет. медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького. - Львів, 2015. - 20 c. - укp.

Вперше в Україні проведено визначення рівня пігментації волосяного покриву тварин і розподіл їх за ступенем забарвлення з використанням комп'ютерних технологій. Розроблено комп'ютерну програму для визначення ступеня пігментації волосяного покриву тварини з цифрового фотознімка. Проведено дослідження за симетрією масті однієї сторони тварини до іншої. Встановлено існування зв'язку між рівнем пігментації волосяного покриву тварин та їх молочною продуктивністю. Доведено домінування за молочною продуктивністю тварин з рівнем пігментації волосяного покриву в межах 25 - 75 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: П603.9 українська чорно-ряба + П603.9 українська червоно-ряба

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА414634 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Слюсар М. 
Економічне обгрунтування стратегії розвитку підприємства "КЛАСИКО" / М. Слюсар // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2017. - № 10. - С. 139-150. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

В Україні протягом останнього десятиліття, з урахуванням впливу кризи на економіку в цілому, більшість підприємств, змушені були застосувати захисну очікувальну стратегію управління, направлену на збереження ролі і впливу підприємства на ринках збуту продукції та надання послуг. Відсутність комплексного підходу при обгрунтуванні та визначенні пріоритетних напрямів стратегій розвитку, приводить до поразки підприємств в конкурентній боротьбі.Саме посткризовий період спонукає підприємство до виживання в умовах конкуренції, досягнення сталого та безперервного розвитку. Можливість вирішення проблеми розвитку підприємства полягає у відстежуванні тенденцій розвитку ринку, розробці та реалізації конкурентних переваг, що значною мірою можуть бути досягнуті на базі ефективної стратегії розвитку підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Слюсар М. 
Міфічне та міфізація в медіа просторі і рекламі: теоретико-методологічні проблеми / М. Слюсар // Укр. полоністика. - 2018. - Вип. 15. - С. 76-84. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Досліджено особливості рекламного і художнього міфу в житті сучасної людини. Доведено, що часте звернення до них з боку сучасників зумовлене насамперед надмірною кількістю інформації, з якою щодня стикається людина. В таких умовах й виникає прагнення до розваги через симулякри породжені популярною літературою чи кіно, рекламою, ЗМІ тощо. Стверджується, що в символічному виробництві та обміні новітні міфи не пояснюють світ, а активують уяву та чуттєвість людини, що й забезпечує їхню принадність. Вказано, що саме це і виступає основою явища міфізації в сучасному соціумі. З'ясовано також, що ще одною особливістю новітніх міфів є опертя на візуальність, а не слово та пояснення, як це мало місце в архаїчному міфі за доби первісності. Виявлено неоднозначність трактування понять "міфічне" та "міфізація" у сучасній науковій літературі. А також з'ясовано, що існує декілька підходів при використанні понять міфологізації та міфізація суспільного життя. За першим із них відбувається їх ототожнення, а за іншим дослідниками здійснюється їх розрізнення як відмінних за природою і значенням в суспільстві феноменів. Міфізація при сучасних комунікативних процесах дає можливість надолужити дефіцит чуттєвих переживань, розважаючи людину-споживача. Вказано, що рекламний міф в таких умовах виступає в ролі симулякра, своєрідної "іграшки", засобом розваги для багатьох сучасних людей. Окрім цього досліджено зв'язок явищ "планшетної свідомості" та "кліпового мислення", які сприяють створенню та поширенню новітніх міфів. Вказано, що у сучасній англомовній науковій літературі популярними стали поняття "mythogenesis" - міфотворення чи міфотворчість (створення та поширення міфів) та "mythogizer" (створювач і поширювач міфів).


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.162/163

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24990 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Слюсар М. 
Маскулінні образи в рекламному просторі сучасної медіареальності (на прикладах України та Польщі) / М. Слюсар // Укр. полоністика. - 2020. - Вип. 17. - С. 76-85. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

На основі аналізу рекламного контенту українського та польського медіапростору визначено основні аспекти продукування маскулінних образів рекламними засобами. Охарактерезовано основні культурні стереотипи в зображенні чоловіків, осмислено роль реклами в сучасному медіа-дискурсі через упровадження сучасних міфів у медіатексти та продукування міфологем. Розкрито інструментальний характер реклами у гендерній комунікації через утвердження такої форми дискримінаційної реклами за гендерною ознакою як мачизм.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.164

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24990 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського