Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Суворова К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Суворова К. Ю. 
Селекційна цінність ліній озимої м'якої пшениці, одержаних від гібридизації з тритикале / К. Ю. Суворова, О. Ю. Леонов // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2006. - № 1. - С. 37-41. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Наведено результати оцінки 38 ліній озимої м'якої пшениці, одержаних методом віддаленої гібридизації тритикале з м'якою пшеницею, за зимостійкістю, скоростиглістю, висотою рослин, продуктивністю, стійкістю до хвороб, технологічними показниками якості зерна. Надано характеристику кращим за комплексом господарсько-цінних властивостей лініям, які передані до НЦГРРУ.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-314

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Суворова К. Ю. 
Закономірності формоутворення при гібридизації гексаплоїдних форм тритикале з м'якою пшеницею : Автореф. дис... канд. біол. наук : 03.00.15 / К. Ю. Суворова; НАН України. Ін-т фізіології рослин і генетики. - К., 2002. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.1-314 + П212.91-314

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА320110 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Назаренко Л. А. 
Спектральний розподіл потужності світлодіодів та присмеркова фотометрія / Л. А. Назаренко, К. І. Суворова, М. В. Гур'єв // Оптоелектроніка та напівпровідник. техніка : зб. наук. пр. - 2022. - Вип. 57. - С. 101-113. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Бурхливий розвиток освітлювальних технологій, який спостерігається в останні десятиріччя, безумовно, пов'язаний з широким впровадженням світлодіодних джерел світла. Разом з тим, якщо на перших порах відзначалася енергоефективність світлодіодів, то зараз на порядку денному стає використання певних спектральних характеристик таких джерел. При цьому розширюються методи й засоби фотометрії, крім фотопічної і скотопічної розвивається й мезопічна фотометрія. Стандарти освітлення, що базуються на фотопічній функції світлової ефективності, не повністю охоплюють візуальні сприйняття. Тому актуальним є визначення характеристик, пов'язаних з присмерковою фотометрією, що розглядається в роботі. Фактично мова йде про нову парадигму освітлення - перехід від використання єдиної функції світлової ефективності - фотопічної, до мультифункціоналу, коли застосовується та чи інша функція світлової ефективності, що зумовлена конкретним світловим завданням і при цьому нормується відповідними світловими стандартами. Завдяки такій методології можливе підвищення ефективності не буквальним зниженням електроспоживання, а врахуванням в тому числі спектральних характеристик джерел світла. Якщо зважати ще й на появу нового розподілу - функції подавления мелатоніну, що стала основою циркадної фотометрії, то саме такий підхід і сприятиме вирішенню актуальної задачі людино-центричного освітлення. Важливим представляється нормування джерел світла за S/P-фактором для мінімізації споживання електричної енергії та підвищення зорової ефективності. Відношення S/P є зручним і простим способом характеризації спектрального складу випромінювання, які забезпечують різні джерела світла. Саме вплив будь-якого спектрального розподілу яскравості на мезопічні фотометричні величини може бути охарактеризований S/P величиною. Можливість обчислення S/P-фактора для будь-якого джерела світла, а також проведення дослідження широко розповсюджених джерел світла є дуже важливим. Одержані результати можуть бути основою для розроблення нових стандартів дорожнього і зовнішнього освітлення.



Шифр НБУВ: Ж60673 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського