Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>A=Тесленко Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

      
Категорія:    
1.

Шара Є. Ю. 
Бухгалтерський облік : Опор. конспект лекцій / Є. Ю. Шара, Т. І. Тесленко; Держ. податк. адмін. України, Нац. акад. держ. податк. служби України. - Ірпінь, 2004. - 322 c. - Бібліогр.: с. 300-305. - укp.

Розкрито сутність облікової політики, а також концептуальні засади бухгалтерського обліку. Наведено технологію відображення господарських операцій у первинних документах, реєстрах аналітичного та синтетичного обліку та формах фінансової звітності. Запропоновано методику обліку необоротних активів, запасів, витрат діяльності, коштів і розрахунків. Проаналізовано особливості формування доходів діяльності та визначення фінансових результатів.

Раскрыты сущность учетной политики, а также концептуальные основы бухгалтерского учета. Приведена технология отображения хозяйственных операций в первичных документах, регистрах аналитического и синтетического учета и формах финансовой отчетности. Предложена методика учета необоротных активов, запасов, затрат деятельности, денежных средств и расчетов. Проанализированы особенности формирования доходов деятельности и определения финансовых результатов.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)2я73-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА655160 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Копитко В. І. 
Проблеми адаптації структури економіки залізничого транспорту, виходячи із завдань економічної безпеки держави / В. І. Копитко, Т. В. Тесленко // Соц.-екон. дослідж. в перехід. період. - 2007. - Вип. 5. - С. 307-315. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)372

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69299 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Тесленко Т. І. 
Облік і аналіз поточних зобов'язань : автореф. дис... канд. екон. наук : 08.00.09 / Т. І. Тесленко; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". - К., 2009. - 20 c. - укp.

Досліджено теоретичні питання та чинну практику бухгалтерського обліку й аналізу поточних зобов'язань підприємств України з урахуванням досвіду країн з ринковою економікою. Висвітлено економічну суть і умови виникнення поточних зобов'язань за сучасних умов господарювання, проведено їх класифікацію за різними ознаками. Теоретично обгрунтовано можливість і доцільність застосування оцінки поточних зобов'язань за справедливою вартістю у практичній діяльності вітчизняних підприємств. Запропоновано здійснити певні зміни в структурі форми N1 "Баланс", доповнення форми N5 "Примітки до річної фінансової звітності" інформацією щодо поточних зобов'язань. Наведено вдосконалену методику обліку поточних зобов'язань (первинний, аналітичний і синтетичний), а також методику аналізу поточних зобов'язань з метою встановлення платоспроможності підприємства та запобігання його банкрутству.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0 + У053.9(4УКР)290

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА363949 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Тесленко Т. В. 
Удосконалення механізму управління підприємствами залізничного транспорту з вантажних перевезень : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Т. В. Тесленко; Дніпропетр. нац. ун-т залізн. трансп. ім. В. Лазаряна. - Д., 2012. - 20 c. - укp.

Удосконалено теоретико-методологічний підхід до побудови механізму управління підприємствами вантажного господарства за умов сучасного ринку за рахунок реформування організаційної структури управління вантажними перевезеннями та удосконалення системи розрахунків за міжнародні вантажні перевезення. Набула подальшого розвитку організаційна структура управління вантажними перевезеннями, яка побудована за продуктовим принципом і дозволяє організувати на території України окремі вантажні компанії та за умови відповідної законодавчої бази адаптувати їх до сучасного ринку. Удосконалено систему економічної відповідальності за несвоєчасне проведення платежів у розрахунках за міжнародні вантажні залізничні перевезення, яка враховує міжнародну відсоткову ставку LIBOR і дозволяє підвищити фінансову дисципліну залізничних адміністрацій та ефективність міжнародних вантажних перевезень.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)372.1-813

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА387849 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Тесленко Т. В. 
Проблеми демографічної ситуації в Україні на початку ХХI сторіччя з урахуванням перспективи демографічного стану на період до 2050 року / Т. В. Тесленко // Проблеми економіки трансп. : зб. наук. пр. - 2013. - Вип. 5. - С. 96-101. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проаналізовано демографічну ситуацію в Україні та Дніпропетровській області взагалі і щодо співвідношення кількості осіб працездатного віку та пенсіонерів. Спрогнозовано демографічну ситуацію в Україні та Дніпропетровській області на період до 2050 р.


Індекс рубрикатора НБУВ: С73(4УКР)64 + С73(4УКР-4ДНІ)64

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74014 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Тесленко Т. В. 
Вдосконалення механізму управління підприємствами залізничного транспорту з вантажних перевезень / Т. В. Тесленко // Проблеми економіки трансп. : зб. наук. пр. - 2013. - Вип. 6. - С. 56-60. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проаналізовано ситуацію щодо вдосконалення механізму управління підприємствами залізничного транспорту України з вантажних перевезень впродовж 2012 - 2013 рр. та на перспективу як системи заходів (програмних, правових, адміністративних, технічних) і сукупність підприємств залізничного транспорту з вантажних перевезень, побудованих за певною ієрархією залежно від їх функцій і взаємодії для ефективного виконання своєї місії та цілей за умов сучасного ринку. Структурно-логічний аналіз виконано за допомогою системного підходу з метою одержання проміжних результатів процесу реформування за умов сформованої структури управління реформуванням залізничного транспорту.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)372.1-813

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74014 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Марценюк Л. В. 
Механізм створення проекту з відкриття ферми в контексті розвитку сільського туризму / Л. В. Марценюк, Ю. М. Проскурня, Т. В. Тесленко // Наука та прогрес трансп. Вісн. Дніпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. - 2014. - № 4. - С. 43-51. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Виявлено проблеми, які стають на заваді та стримують розвиток в'їзного туризму, перешкоджають швидкому піднесенню й поширенню туристичної слави держави. Використано методи статистичного дослідження та синтезу, а також розрахунковий та аналітичний методи. Проведено аналіз розвитку українського туризму, визначено основні заходи, необхідні для кращого функціонування даної галузі в країні, та важливість транспорту як складової туристичної сфери. Вказано, що туризм є одним із найважливіших галузей економіки нашої держави та відіграє дуже важливу роль у зовнішньоекономічних зв'язках. Запропоновано значну увагу приділити розвитку в'їзного сільського зеленого туризму, який представлений у вигляді проекту. Розроблення даного проекту (відкриття ферми) та проведення відповідних заходів дало б змогу приваблювати туристів як із України, так і із-за кордону. Запропоновані заходи дозволять підвищити конкурентоспроможність українського туризму на європейському ринку туристичних послуг. Подолання наявних негативних тенденцій, створення системних та комплексних передумов для сталого розвитку туризму має стати одним із пріоритетних напрямів забезпечення сталого розвитку країни в цілому та суттєвою складовою у вирішенні питань підвищення якості життя населення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.113.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Гончарь М. О. 
Неонатальні аритмії: тріпотіння передсердь / М. О. Гончарь, Г. С. Сенаторова, А. Д. Бойченко, А. Ф. Шипко, О. О. Ріга, І. Ю. Кондратова, О. І. Страшок, А. В. Сенаторова, Т. О. Тесленко, Н. В. Губарь // Здоровье ребенка. - 2014. - № 7. - С. 71-76. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.

Наведено сучасні дані з питань діагностики неонатальних аритмій, висвітлено поширеність, механізми формування, діагностику та лікування одного з варіантів порушення ритму серця - тріпотіння передсердь. Оприлюднено клінічне спостереження щодо діагностики та лікування тріпотіння передсердь у новонародженого в ранньому неонатальному періоді.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.410.109

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25721 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Гончарь М. О. 
Прогнозування розвитку серцево-судинних розладів у новонароджених із судомним синдромом / М. О. Гончарь, Т. О. Тесленко, В. А. Огнєв, А. М. Зінчук // Соврем. педиатрия. - 2016. - № 7. - С. 102-105. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - вдосконалення ранньої діагностики серцево-судинних розладів (ССР) у новонароджених шляхом створення прогностичної моделі. Проведено обстеження 82 новонароджених у ранньому неонатальному періоді (аналіз акушерського анамнезу, клініко-лабораторне обстеження, ЕКГ, амплітудно-інтегрована ЕЕГ, доплерехокардіоірафія, нейросонографія з доплерографією судин головного мозку). Серед обстежених 82 дітей було 44 новонароджених із судомним синдромом (22 із них мали субклінічні судоми, підтверджені наявністю судомних паттернів на амплітудно-інтегрованій ЕЕГ). Усіх обстежених новонароджених було розподілено на дві групи: до першої ввійшли 39 немовлят із гіпокінетичним типом центральної гемодинаміки, до другої - 43 дитини з нормо- та гіперкінетичним варіантами. Новонароджених обох груп було оцінено за переліком клініко-анамнестичних і лабораторно-інструментальних критеріїв. Після статистичної обробки виявлено значущі прогностичні критерії, які ввійшли до запропонованої моделі прогнозування ССР. Розроблену прогностичну модель можна використовувати для виявлення новонароджених, що потребують більш ретельного обстеження та диспансерного нагляду з метою запобігання розвитку ССР.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.410-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Тесленко Т. В. 
Адаптація системи сервісного обслуговування пасажирів на залізничному транспорті до європейських вимог / Т. В. Тесленко, М. В. Марценюк // Проблеми економіки трасп. : зб. наук. пр. - 2017. - Вип. 14. - С. 67-75. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Мета дослідження - розробка заходів з адаптації системи сервісного обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України до європейських вимог. Відзначено, що для України розвиток транспортної системи має ключове значення. За умови реформування економіки України, широкого її включення до системи світових господарських зв'язків необхідно буде вирішувати складні проблеми адаптації транспортного комплексу держави до роботи за умов ринкових відносин та забезпечення зростаючих вимог до якості й ефективності транспортних послуг. Для ефективного формування та розгортання сфери послуг на залізничному транспорті в Україні запропоновано привести організацію пасажирських перевезень до європейського рівня. Результати дослідження спрямовані на розвиток транспортної інфраструктури та модернізацію рухомого складу для забезпечення: зростаючої мобільності населення та прискорення переміщення товаропотоків; конкурентоспроможності та якості транспортних послуг для економіки; доступності та якості транспортних послуг для населення; інтеграції до Європейського Союзу і розвитку експорту транспортних послуг; підвищення ефективності державного управління та розвитку конкурентного середовища; підвищення екологічності, енергоефективності транспортних процесів та безпеки перевезень пасажирів і вантажів. Наукова новизна одержаних результатів полягає в подальшому розвитку організації пасажирських перевезень, забезпеченні їх відповідності європейському рівню, що надалі сприятиме економічному розвитку та інвестиційній привабливості України, а це, у свою чергу, відповідає пріоритетам Транспортної стратегії України на період до 2020 р. Результати дослідження забезпечують можливість підвищення обсягів псажирських перевезнь залізниць шляхом адаптації українських стандартів сервісу до європейського рівня.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)372.0-814

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74014 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Тесленко Т. О. 
Удосконалення діагностики та прогнозування серцево-судинних розладів у новонароджених із судомним синдромом у ранній неонатальний період : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.10 / Т. О. Тесленко; Харківський національний медичний університет. - Харків, 2021. - 17 c. - укp.

Розглянуто удосконалення діагностики та прогнозування серцево-судинних розладів у новонароджених із судомним синдромом шляхом проведення клінічних, лабораторних та інструментальних зіставлень станів центральної та церебральної гемодинаміки, результатів електрокардіографії та амплітудно-інтегрованої електроенцефалографії. Встановлено, що найбільш несприятливими показниками розвитку серцево-судинних розладів у новонароджених із субклінічним та клінічним судомним синдромом за даними інструментального обстеження є зниження систолічного індексу та фракції викиду серця. Визначено предиктори серцево-судинних розладів: тривалість зубця Р, комплексу QRS, інтервалу QT та індекс Соколова-Ліона за даними електрокардіографії; індекс резистентності передньої і середньої мозкових артерій за даними допплерграфії судин головного мозку; збільшення максимальної та зменшення мінімальної амплітуди за даними амплітудно-інтегрованої електроенцефалографії, ознаки метаболічного ацидозу в крові артерії пуповини. Розроблено прогностичну модель, що дозволяє з 84% надійності передбачити ризик серцево-судинних розладів у новонароджених з метою індивідуалізації подальшого спостереження та ведення дитини у практиці лікаря-педіатра-неонатолога.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.410-4 + Р733.3 + Р733.62-323.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА453002 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського