Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (24)
Пошуковий запит: (<.>A=Шестопал Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Шестопал З. А. 
Довідник з інтегрованого захисту плодово-ягідних культур від шкідників і хвороб / З. А. Шестопал, Д. Г. Файфер, Г. С. Шестопал, О. П. Чоловська, І. М. Долиннний. - Л. : ВАТ "Бібльос", 1999. - 240 c. - укp.

Наведено матеріали розвитку основних шкідників і хвороб плодових та ягідних насаджень, їх біологію та методи боротьби з ними. На основі найновіших наукових досягнень викладено основи інтегрованої системи захисту насаджень, що включає раціональне поєднання агротехнічних, хімічних, біологічних та імунологічних заходів захисту. Значну увагу приділено нормативам та строкам застосування новітніх, дозволених препаратів, а також заходам безпеки.


Індекс рубрикатора НБУВ: П491.5 я22

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА598145 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Шестопал С. Я. 
Основні напрямки промислового вирощування чорної смородини та порічки в Західному регіоні України / С. Я. Шестопал, Г. С. Шестопал // Садівництво. - 1998. - № 47. - С. 107-111. - укp.

Подано результати досліджень, спрямованих на розробку технології механізованого вирощування чорної смородини та порічок.


Індекс рубрикатора НБУВ: П258.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29032 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Шестопал Г. С. 
Сорти чорної смородини інтенсивного типу для промислової культури / Г. С. Шестопал // Садівництво. - 1998. - № 47. - С. 70-73. - укp.

Викладено результати вивчення основних господарсько-біологічних ознак сортів чорної смородини інтенсивного типу, перспективних для промислової культури. Виділено найбільш скороплідні високопродуктивні сорти різних строків достигання з високим рівнем стійкості проти грибних хвороб, придатні для інтенсивних технологій. З урахуванням строку достигання ягід з виділених сортів створено сортовий конвеєр, що дає можливість продовжити роботу комбайна та підвищити ефективність його використання на протязі ягодозбирального сезону. Основні результати досліджень впроваджено у виробництво.


Індекс рубрикатора НБУВ: П258.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29032 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Шестопал Г. С. 
Господарсько-біологічні особливості і селекційна цінність сортів чорної смородини і порічки в умовах Західного Лісостепу України : Автореф. дис... канд. с.-г. наук : 06.01.07 / Г. С. Шестопал; Нац. аграр. ун-т. - К., 1998. - 18 c. - укp. - рус.

Викладені результати досліджень по вивченню господарсько-біологічних ознак чорної смородини і порічки в умовах Західного Лісостепу України. Виділені найбільш швидкоплідні, високопродуктивні сорти різних строків достигання з високим рівнем стійкості проти грибкових хвороб, весняних приморозків, придатних до заморожування ягід та зберігання в свіжому вигляді в холодильниках. Виділені сорти чорної смородини і порічки придатні для інтенсивних технологій. З урахуванням строку дозрівання ягід виділених сортів створено сортовий конвеєр, що дає можливість значно подовжити роботу комбайна і підвищити ефективність його використання на протязі ягодозбирального сезону. Виділені найбільш придатні сорти для використання ефірних масел у чорної смородини та визначена висока вітамінна цінність листків порічок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П258.4-366(2УКР-4ЛЬВ),022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА302766 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Шестопал Г. С. 
Яблуня - комерційна культура в Україні / Г. С. Шестопал, Д. Файфер, З. А. Шестопал, О. П. Чоловська. - Л., 2008. - 266 c. - Бібліогр.: с. 250-252. - укp.

Розглянуто біологічні особливості культури яблуні, основні підщепи та сорти, включені до Державного реєстру сортів рослин України, перспективні сорти для інтенсивних насаджень. Розкрито основи створення скороплідних яблуневих насаджень. Проаналізовано особливості технології вирощування різних типів інтенсивних садів, формування, обрізання, догляду за насадженнями, збирання, зберігання та маркетингу плодів яблук. Надано відомості з розвитку основних шкідників і хвороб яблуні. Увагу приділено хворобам плодів яблуні у процесі зберігання, шляхам зменшення втрат продукції від хвороб у плодосховищах.

Рассмотрены биологические особенности культуры яблони, основные подвои и сорта, включенные в Государственный регистр сортов растений Украины, перспективные сорта для интенсивных насаждения. Раскрыты основы создания скороплодных яблоневых насаждений. Проанализированы особенности технологии выращивания различных типов интенсивных садов, формирования, обрезки, ухода за насаждениями, сбора, хранения и маркетинга плодов яблок. Даны сведения о развитии основных вредителей и болезнях яблони. Внимание уделено болезням плодов яблони при хранении, путям уменьшения потерь продукции от болезней в плодохранилищах.


Індекс рубрикатора НБУВ: П255.1(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА721163 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського