Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Шмикова О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Шмикова О. В. 
Радіотермометричні дослідження як метод контролю ефективності лікування раку молочної залози / О. В. Шмикова, О. М. Воробйов, А. В. Каджоян // Патологія. - 2009. - № 1. - С. 90-91. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Представлены результаты применения радиотермометрии для выбора адекватной лечебной тактики и контроля за ходом лечения больных раком молочной железы, а также определения прогноза заболевания.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24977 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Шевченко А. І. 
Стан надання спеціалізованої медичної допомоги хворим на рак молочної залози у Запорізькій області в період з 2003 до 2008 р.р. / А. І. Шевченко, О. В. Шмикова, О. М. Воробйов // Запорож. мед. журн. - 2009. - 11, № 2. - С. 45-47. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Показано состояние оказания специализированной медицинской помощи больным раком молочной железы в Запорожской области в период за 2003 - 2008 гг. Актуальность проблемы раковых опухолей молочной железы объясняется не только их количественным ростом, но и отсутствием заметных сдвигов в улучшении своевременной диагностики и результатах лечения больных с указанной патологией, определении объективного прогноза жизни и рецидива заболевания. Проведен сравнительный анализ заболеваемости раком молочной железы по Запорожской области в период с 2003 по 2008 годы, оценка оказанной лечебной помощи и изучены возможности повышения ее эффективности больным с указанной патологией.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-5 + Р11(4УКР)026.425.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16789 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Шевченко А. І. 
Застосування добових біоритмів злоякісної пухлини молочної залози у хіміотерапевтичному лікуванні / А. І. Шевченко, О. В. Шмикова, О. М. Воробйов, М. О. Воробйов // Запорож. мед. журн. - 2011. - 13, № 2. - С. 29-32. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Описано применение радиотермометрии у больных местнораспространенным раком молочной железы для определения суточных биоритмов опухолевой ткани при планировании хронохимиотерапии; представлены отдаленные результаты лечения.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16789 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Шевченко А. І. 
Результати хронохіміотерапії у хворих на місцеворозповсюджений рак молочної залози / А. І. Шевченко, О. В. Шмикова, О. М. Воробйов, М. О. Воробйов // Патологія. - 2010. - 7, № 1. - С. 118-121. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Впервые описано применение радиотермометрии у больных местнораспространенным раком молочной железы с целью изучения биоритмов опухолевой ткани и результаты хронохимиотерапии в сравнении с традиционным введением химиопрепаратов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-522

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24977 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Шмикова О. В. 
Роль хронохіміотерапії у консервативному лікуванні хворих з неоперабельним раком молочної залози : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.07 / О. В. Шмикова; Донец. нац. мед. ун-т ім. М. Горького. - Донецьк, 2012. - 20 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА389637 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Воробйов О. М. 
Неоад'ювантна поліхіміотерапія в комплексному лікуванні хворих зі злоякісними новоутвореннями порожнини рота, ротової та гортанної частини глотки III, IVA та IVB стадії / О. М. Воробйов, О. В. Шмикова, М. О. Воробйов // Клинич. онкология. - 2014. - № 3. - С. 53-56. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

При порівнянні різних методів лікування хворих зі злоякісними новоутвореннями порожнини рота, ротової та гортанної частини глотки показана перевага застосування променевої терапії у комбінації з неоад'ювантною системною або внутрішньоартеріальною хіміотерапією з використанням препарату поліплатиллену над аналогічною терапією з цисплатином.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.432-522 + Р569.682-522

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Базика Д. А. 
Радіотермометрична індивідуалізація хіміопроменевого лікування хворих зі злоякісними новоутвореннями порожнини рота, ротової та гортанної частин глотки занедбаних (III, IVА та IVВ) стадій / Д. А. Базика, М. О. Воробйов, І. Л. Кечін, О. М. Воробйов, О. В. Шмикова // Проблеми радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2019. - Вип. 24. - С. 296-311. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Мета роботи - покращання результатів хіміопроменевого лікування хворих на місцево - розповсюджений рак порожнини рота (ПР), ротової та гортанної частин глотки шляхом радіотермометричного контролю та індивідуалізації кількості етапів індукційної радіосенсибілізуючої поліхіміотерапіїї до променевого лікування або одночасного застосування цих методів. Дослідження базується на результатах лікування і наступного спостереження за 280 хворими з морфологічно підтвердженим діагнозом раку слизової оболонки ПР, ротової та гортанної частин глотки III, IVA та IVB стадій за відсутності віддалених метастазів. Хворі були розподілені на 6 груп, залежно від виду виконаного хіміопроменевого лікування. У групах виділені контрольні та досліджувані підгрупи. У контрольних підгрупах прийняття рішень щодо подальшого лікування приймали на підставі оцінки ефективності за шкалою RECIST 1.1, а у досліджуваних - на підставі змін показників радіотермометрії (РТМ) у пухлинному осередку і метастазах. В програму дослідження входили клінічні обстеження згідно зі стандартами, РТМ, імунологічні дослідження, статистичний аналіз (графічна функція виживання за Kaplan-Meier). В групах з внутрішньоартеріальною поліхіміотерапією (ВА ПХТ) до початку променевої терапії у хворих з пухлинами ПР і ротоглотки 3-річна виживаність статистично вища у хворих з системними курсами ПХТ. У групах хворих на злоякісні пухлини гортаноглотки отримані протилежні результати. При порівнянні функцій виживання хворих, у котрих використовувався системний режим ПХТ, але в різних комбінаціях хіміопрепаратів, видно, що використання схем з поліплатиленом ефективніше, ніж схем з цисплатином, у лікуванні хворих зазначених локалізацій. При поглибленому аналізі цих груп виявлено, що за графіками функція виживання хворих у досліджуваних підгрупах вища порівняно з виживанням у групах і контрольних підгрупах. Висновки: алгоритм індивідуалізації на основі РТМ контролю помітно впливає на якість і результати лікування хворих на місцево-розповсюджений рак ПР, ротової та гортанної частин глотки. РТМ може бути використана як метод контролю лікування злоякісних новоутворень зазначених локалізацій в комплексі зі стандартними методами дослідження. Застосування ВА ПХТ з наступною променевою терапією при лікуванні хворих з раковими пухлинами слизової ПР і ротоглотки має переваги та дозволяє одержати оптимальний лікувальний ефект у порівнянні з системними режимами. Застосування індукційної системної поліхіміотерапії з поліплатиленом при лікуванні хворих з раковими пухлинами гортаноглотки має переваги перед використанням ВА ПХТ та системної хіміотерапії з цисплатином.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.432-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69917 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського