Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Шуневич Є$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Шуневич Є. 
Забуті імена: Олександра Любич-Парахоняк на сторінках української преси / Є. Шуневич // Молодь і ринок. - 2010. - № 10. - С. 109-113. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

На основі архівних матеріалів та рецензій простежено період становлення та розвитку, творчий шлях відомої української та польської співачки Олександри Любич-Парахоняк. Як і більшість співаків Західної України О. Любич-Парахоняк досягла апогею вокальної кар'єри за кордоном - у Польщі, співаючи у Поморській опері, у Катовіцах, у Познанській опері. Відзначено, що до її репертуару постійно входила камерно-вокальна творчість українських композиторів: С. Людкевича, В. Барвінського, М. Лисенка, М. Гайворонського. Акцентовано увагу на тому, що співачка доклала багато зусиль для збереження та розвитку української національної культури, примноження та популяризації у світі її здобутків. Оцінено внесок О. Любич-Парахоняк у розвиток і становлення національної вокальної школи.

На основе архивных материалов и рецензий прослежен период становления и развития, а также творческий путь известной украинской и польской певицы Александры Любич-Парахоняк. Как и большинство певцов Западной Украины, А. Любич-Парахоняк достигла апогея вокальной карьеры за рубежом - в Польше: в Поморской опере, в Катовицах, Познанской опере. Отмечено, что в ее репертуар постоянно входило камерно-вокальное творчество украинских композиторов: С. Людкевича, В. Барвинского, Н. Лысенко, М. Гайворонского. Акцентировано внимание на том, что она приложила много усилий для сохранения и развития украинской национальной культуры, приумножения и популяризации в мире ее достижений. Оценен вклад А. Любич-Парахоняк в развитие и становление национальной вокальной школы.

In the article the period of becoming and development, creative way of the known Ukrainian and Polish singer Aleksandra Liubych-Parakhoniak, follows on the basis of newspaper materials and reviews.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ314-73(4УКР)6-83 + Щ335.413(4УКР)6-83

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24982 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Шуневич Є. 
Традиції та джерела професійного вокального мистецтва на Україні / Є. Шуневич // Молодь і ринок. - 2011. - № 10. - С. 117-120. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Простежено основні закономірності зародження та еволюції традицій і джерел українського професійного вокального мистецтва.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ314-03(4УКР) + Щ314-73(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24982 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Шуневич Є. 
Специфіка вокально-хорової роботи у камерному хорі "Легенда" / Є. Шуневич // Молодь і ринок. - 2012. - № 9. - С. 126-128. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто період становлення та розвитку, формування вокально-виконавського стилю муніципального камерного хору "Легенда" (м. Дрогобич). Підсумовано, що досягнення якісного хорового звучання залежить не тільки від засвоєння хористами правильних вокально-технічних навичок, але і від загальної культури співака. Доведено, що культура хорового звучання залежить і від внутрішнього вокального слуху, і від бачення хористами і диригентом музики перспективи творчого задуму і характеру музики в цілому.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ314.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24982 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського