Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Щесюк О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Щесюк О. В. 
Медична кондиціонуюча техніка : навч. посіб. / О. В. Щесюк, Ю. Г. Щербак; Чорномор. держ. ун-т ім. Петра Могили. - Миколаїв : Вид-во ЧДУ ім. Петра Могили, 2012. - 123 с. - Бібліогр.: с. 120-123 - укp.

Розкрито особливості гігієни мікроклімату та повітряного середовища лікарняних приміщень, основні принципи створення чистих приміщень, принципові технологічні схеми систем кондиціювання і вентиляції повітря, конструктивні особливості медичних кондиціонерів. Детально описано спеціальне обладнання систем повітророзподільних пристроїв, повітряних фільтрів та установок знезараження повітря, що використовуються у лікарняних закладах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р121.896 я73 + Р121.884 я73 + Н762.312.7 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА763935 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Медична кондиціонуюча та кріогенна техніка : навч. посіб. / О. В. Щесюк, Ю. Г. Щербак, В. М. Запальський, М. О. Клименко, Л. Г. Нетюхайло; Чорноморський національний університет імені Петра Могили. - Миколаїв : ЧНУ ім. Петра Могили, 2021. - 211 c. - Бібліогр.: с. 202-211 - укp.

Описано особливості гігієни мікроклімату та повітряного середовища лікарняних приміщень. Наведено основні принципи створення чистих приміщень, принципові технологічні схеми систем кондиціонування і вентиляції повітря, конструктивні особливості медичних кондиціонерів. Детально описано спеціальне обладнання систем: повітророзподільні пристрої, повітряні фільтри й установки знезараження повітря, кріогенне обладнання. Розглянуто фізичні основи штучного охолодження, медичне холодильне та кріогенне обладнання, загальні принципи автоматизації систем кондиціонування і вентиляції, застосування низьких температур у біології та медицині.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р124.59 я73-1 + Р121.84 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА855710 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Андрєєв В. І. 
Система вібромоніторингу ДВЗ маломірних суден на базі Arduino / В. І. Андрєєв, О. І. Случак, О. Ф. Прищепов, О. В. Щесюк, С. Я. Яценко // Авіац.-косм. техніка і технологія. - 2021. - N 4 (спец. вип., ч. 1). - С. 150-157. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Проблема поточного моніторингу стану двигуна внутрішнього згоряння є особливо актуальною для водного транспорту. Зазвичай у комплексних системах моніторингу стану циліндро-поршневої групи (ЦПГ) вантажних суден використовують ряд індикаторних показників, таких як: температура, тиск, вібрація. Для маломірних суден така складна система з інтегрованими датчиками є надлишковою. Мета дослідження - розробка системи вібромоніторингу стану ДВЗ маломірних суден (ММС) на базі відкритої апаратної платформи Arduino Uno з передачею даних до хмарного сховища. Розроблено схему підключення та програмне забезпечення для системи вібромонівторингу ДВЗ ММС. Теоретичний базис розробленої системи заснований на методиці FFT-аналізу на базі швидкого перетворення Фур'є. Розроблена конструкція базується на мікросхемі Arduino Uno. Передача даних відбувається за допомогою Wi-Fi модуля ESP8266 для виведення в реальному часі та зберіганні в Google-таблиці. Вибір такої системи обумовлено як потребою в існуванні системи поточного відображення індикаторних параметрів із встановленням характеру неполадок та сигналізації критичних режимів роботи, так і потребою в накопиченні наукових даних для досліджень режиму експлуатації двигуна, що стане корисним для науковців і проектувальників ДВЗ ММС. Установлено, що використання модульної системи Arduino надасть можливість у широких межах варіювати властивості системи вібромоніторингу за допомогою використання датчиків різних типів (KY-038 і LM393). Удосконалено метод передачі даних системи вібромоніторингу на програмному рівні, шляхом застосування програмних блоків із трьох open-source проектів на базі Arduino. Розроблена схема може бути розвинена для використання на автотранспорті, а також моніторингу двигунів інших типів. Це може стати базою для накопичення даних, що надасть змогу більш точно діагностувати відхилення в роботі ДВЗ ММС на основі спільної статистики, а не виключно даних від одного двигуна, як в подібних системах для вантажних суден.


Індекс рубрикатора НБУВ: О455.5-08

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24839 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського