Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (15)
Пошуковий запит: (<.>A=Яковлєва А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 21
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Яковлєва А. М. 
Інноваційні технології адміністрування податкового боргу / А. М. Яковлєва // Пробл. науки. - 2011. - № 6. - С. 25-31. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Проаналізовано основні причини виникнення податкового боргу та технології протидії податковому боргу. Обгрунтовано можливості та шляхи запровадження інноваційних технологій адміністрування податкового боргу. Внесено пропозиції щодо мінімізації обсягу податкового боргу в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Яценко В. М. 
Вплив факторів зовнішнього та внутрішнього середовища на підвищення конкурентоспроможності продукції підприємств молочної галузі / В. М. Яценко, А. О. Яковлєва // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2012. - № 45. - С. 109-115. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто вплив основних чинників зовнішнього та внутрішнього середовища на підвищення конкурентоздатності молока та молочної продукції з метою зміни стратегічних орієнтирів діяльності підприємств молочної промисловості.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.353.1-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Яковлєва А. В. 
Застосування біопалив для повітряно-реактивних двигунів з метою покращання їх екологічних характеристик / А. В. Яковлєва, С. В. Бойченко // Авиац.-косм. техника и технология. - 2012. - № 7. - С. 60-64. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Описано основні екологічні проблеми, пов'язані з використанням реактивних палив. Розглянуто доступні на сьогодні енергетичні ресурси, що можуть застосовуватися у процесах виробництва палив для повітряно-реактивних двигунів на ряду з нафтою. Проаналізовано якість відпрацьованих газів авіаційних двигунів, їх компонентний склад, вплив на навколишнє середовище та здоров'я людини. Окреслено потенціал використання рослинних олій, як сировини для одержання альтернативних авіаційних палив. Надано інформацію про технологію одержання таких біопалив. Розглянуто потенційний позитивний ефект застосування авіаційних біопалив як на якість відпрацьованих газів повітряно-реактивних двигунів, а також на деякі їх експлуатаційні показники. Вбачається необхідність у проведенні експериментальних досліджень стосовно зазначених питань.


Індекс рубрикатора НБУВ: О53-082-325 + З65

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24839 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Яковлєва А. М. 
Напрями протидії податковому боргу / А. М. Яковлєва // Актуал. проблеми економіки. - 2011. - № 5. - С. 240-245. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Акцентовано увагу на необхідності розробки і реалізації заходів з протидії податковому боргу. Узагальнено шляхи і способи протидії податковому боргу. Внесено пропозиції щодо мінімізації обсягу податкового боргу в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Яковлєва А. М. 
Основні причини виникнення податкового боргу / А. М. Яковлєва // Актуал. проблеми економіки. - 2011. - № 4. - С. 228-233. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Проаналізовано основні причини виникнення податкового боргу. Запропоновано заходи з усунення причин, які сприяють утворенню податкового боргу в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Яковлєва А. М. 
Податковий борг: економічний зміст і дискусійні питання / А. М. Яковлєва // Актуал. проблеми економіки. - 2011. - № 3. - С. 230-234. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Проаналізовано визначення понять "борг", "податковий борг". Запропоновано власне бачення поняття "податковий борг". Звернено увагу на дискусійні питання визначення податкового боргу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Яковлєва А. О. 
Підвищення ефективності виробництва молока в сільськогосподарських підприємствах : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / А. О. Яковлєва; Миколаїв. нац. аграр. ун-т. - Миколаїв, 2013. - 20 c. - укp.

Розглянуто наукові основи ефективності виробництва молока, визначено сутність його підвищення в сільськогосподарських підприємствах, систематизовано основні фактори підвищення ефективності виробництва молока, узагальнено показники його оцінки. Здійснено аналіз стану молочного скотарства й ефективності виробництва молока в Черкаській області, оцінено вплив факторів на ефективність виробництва молока в сільськогосподарських підприємствах регіону. Розроблено механізм міжгосподарської дистрибуційно-логістичної взаємодії суб'єктів господарювання молокопродуктового підкомплексу. Вдосконалено теоретичний підхід щодо визначення впливу факторів на обсяги реалізації молока. Обгрунтовано один із шляхів підвищення приросту прибутку від реалізації молока сільськогосподарськими підприємствами та здійснено розробку засобу визначення ефективності його застосування. Запропоновано напрями маркетингової діяльності сільськогосподарських підприємств і визначено можливості їх реалізації стосовно господарств регіону. Визначено перспективні показники розвитку молочного скотарства в регіоні з вдосконаленням методу прогнозних розрахунків.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЧЕК)325.250.0-451.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА397753 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Яковлєва А. М. 
Мінімізація податкового боргу: фіскальні ефекти та адміністративні важелі : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / А. М. Яковлєва; ПВНЗ "Європ. ун-т". - К., 2012. - 20 c. - укp.

Проаналізовано еволюцію поглядів на проблему податкового боргу. Уточнено зміст поняття "податковий борг". Виявлено основні причини виникнення податкового боргу, наведено методологічні підходи до організації протидії податковому боргу. Охарактеризовано методологічно-організаційні та нормативно-правові засади управління податковим боргом в Україні, здійснено аналіз динаміки податкового боргу, проведено оцінювання його фіскальних ефектів та досліджено адміністративні важелі мінімізації. Узагальнено міжнародний досвід мінімізації податкового боргу, та надано оцінку можливостей його використання в Україні. Досліджено економічні важелі мінімізації податкового боргу, обгрунтовано етико-психологічні та соціально-виховні заходи з мінімізації податкового боргу, внесено пропозиції з удосконалення механізму податкового контролю й аудиту в контексті профілактики податкового боргу. Показано, що основним інституційним важелем боротьби з податковим боргом є дотримання визнаних у світі принципів побудови податкових систем.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА388947 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Бойченко С. В. 
Традиційні технології виробництва палив для повітряно-реактивних двигунів / С. В. Бойченко, Л. М. Черняк, А. В. Яковлєва // Вісн. Нац. авіац. ун-ту. - 2013. - 55, № 2. - С. 195-209. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розглянуто існуючі енергетичні ресурси для виробництва різноманітних палив, зокрема, для повітряно-реактивних двигунів. Виконано детальний аналіз традиційних технологій виробництва реактивних палив з основних видів невідновлюваної сировини, таких як нафта, вугілля, природний газ, нафтові сланці та ін. Окреслено актуальність і необхідність розроблення альтернативних технологій виробництва авіаційних біопалив.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л542.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70861 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Бойченко С. В. 
Упровадження гармонізованих технічних вимог до якості авіаційного бензину та палива для реактивних двигунів / С. В. Бойченко, А. В. Яковлєва, І. О. Шкільнюк // Энерготехнологии и ресурсосбережение. - 2016. - № 1. - С. 23-31. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто сучасний стан нормативно-технічного регулювання у сфері авіапаливозабезпеченя. Наведено основні принципи підходу до нормативно-технічного регулювання у країнах ЄС, а також у інших розвинених країнах. Розглянуто основні нормативні документи, що визначають вимоги до якості авіаційних бензинів та палив для реактивних двигунів. Приділено увагу проблемі невизнання багатьма провідними державами аваційних палив українського виробництва у зв'язку з деякою невідповідністю вимог до якості палив вітчизняних та міжнародних стандартів. Розглянуто документи, що регулюють відносини у сфері авіапаливозабезпечення, які було покладено в основу розроблюваного регламенту. Представлено розділи технічного регламенту та розглянуто основний їх зміст. Зроблено висновки про доцільність розроблення технічного регламенту, а також про позитивні наслідки його впровадження в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: О53-082-325 + Л542.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28350 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Трофімов І. Л. 
Аналіз потенціалу твердих побутових відходів як сировини для виробництва альтернативних палив в Україні / І. Л. Трофімов, А. В. Яковлєва, О. В. Іванченко, Л. С. Вєрягіна // Енергетика: економіка, технології, екологія. - 2016. - № 2. - С. 105-111. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Розглянуто проблему забруднення навколишнього середовища твердими побутовими відходами в Україні та світі. Досліджено негативний вплив відходів на екологічний стан України, розглянуто та проаналізовано проблему поводження з відходами в країнах Європи. Наведено існуючі методи знешкодження відходів та проаналізовано їх недоліки. Обгрунтовано метод переробки твердих побутових відходів з метою одержання сировини для альтернативних джерел енергії. Встановлено ефективність збору та використання в Україні звалищного газу (біогазу).


Індекс рубрикатора НБУВ: З15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22833 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Мухін В. Є. 
Підхід до територіального розміщення вишок мобільного зв'язку / В. Є. Мухін, Я. І. Корнага, А. П. Яковлєва, Я. Є. Горбунов // Телекомунікац. та інформ. технології. - 2016. - № 2. - С. 57-61. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розроблено підхід до розміщення вишок мобільного зв'язку, який дозволяє ожержати оптимальні координати розміщення вишок з урахуванням територіальної особливості населених пунктів. Показано, що у разі застосування запропонованого підходу завання оптимального розміщення вишок є важливим елементом в системі прийняття рішень щодо вибору об'єктів для встановлення вишок.


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25101 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Яковлєва А. В. 
Дослідження протизносних властивостей палив для повітряно-реактивних двигунів на рослинно-мінеральній основі / А. В. Яковлєва, О. О. Вовк, С. В. Бойченко, К. Лейда, Х. Кужевський, М. Якубовський // Проблеми тертя та зношування. - 2015. - № 2. - С. 53-60. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Експериментально досліджено протизносні властивості палива для повітряно-реактивних двигунів (ПРД), трьох видів біокомпонентів, одержаних з ріпакової олії та їх сумішей. Встановлено, що змащувальна здатність біокомпонентів є значно вищою у порівнянні з традиційним нафтовим паливом для ПРД. Проведені дослідження показали, що додавання біокомпонентів до складу авіаційного палива призводить до зміцнення граничної плівки і таким чином поліпшує протизносні властивості паливних сумішей. Встановлено, що додаткове модифікування біокомпонентів дозволяє підвищити їх змащувальну здатність у порівнянні зі стандартними біокомпонентами, одержаними з ріпакової олії.


Індекс рубрикатора НБУВ: О52-082-32 + Л542.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63290 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Матвєєва І. В. 
Перспективи розширення сировинної бази для виробництва біодизельного палива в Україні / І. В. Матвєєва, А. В. Яковлєва, С. О. Зубенко, А. В. Гудзь // Наукоєм. технології. - 2019. - 41, № 1. - С. 69-76. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто перспективи розширення сировинної бази для виробництва біодизельного палива в Україні. Визначено стан паливно-енергетичного та транспортного сектору України. Показано, що однією із найактуальніших проблем енергетики України є скорочення споживання власних нафтопродуктів, і, як наслідок пошук нових відновлюваних джерел енергоресурсів. Представлено огляд сучасного стану розвитку біопаливної галузі в Україні та світі, зокрема у галузі виробництва біодизельного палива. Наведено основні нормативно-технічні документи щодо виробництва та використання біодизельного палива. Розглянуто доступні на сьогодні сировинні ресурси, що можуть застосовуватися для виробництва біодизельного палива - усі види рослинних олій, що є традиційними для України (соєва, соняшникова, кукурудзяна), але найчастіше ріпакова олія та порівняно нова рижієва олія. Проведено порівняльний аналіз агротехнічних характеристик ріпакової та рижієвої олії. Показано, що культура рижію характеризується високою холодо- і посухостійкістю, меншою вимогливістю до родючості грунтів і особливо до застосування хімічних засобів захисту від 76 Наукоємні технології № 1 (41), 2019 Матвєєва І. В., Яковлєва А. В., Зубенко С. О., Гудзь А. В., 2019 шкідників та хвороб, що майже у двічі знижує собівартість насіння. Проведено порівняльний аналіз зразків біодизельних палив на основі метилових та етилових естерів ріпакової та рижієвої олії. Сформульовано та наведено переваги використання рижієвої перед ріпаковою, як альтернативи для виробництва біодизельного палива. Показано, що фізико-хімічні та експлуатаційні властивості зразків досліджених біопалив, зокрема на основі рижієвої олії, цілком задовольняють вимоги стандартів на біодизельне паливо. Зроблено висновок, що рижієва олія може бути ефективно використана для виробництва біодизельного палива і використання для повної або часткової заміни традиційного нафтового дизельного палива.


Індекс рубрикатора НБУВ: З15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100325 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Бойченко С. В. 
Аналіз екологічних властивостей компонентів традиційних і альтернативних авіаційних бензинів / С. В. Бойченко, О. І. Павлюх, І. О. Шкільнюк, А. В. Яковлєва, І. В. Матвєєва, А. В. Гудзь // Наукоєм. технології. - 2019. - 42, № 2. - С. 195-206. - Бібліогр.: 30 назв. - укp.

Проаналізовано екологічні властивості компонентів авіаційних бензинів та обгрунтовано їх оптимальний компонентний склад для забезпечення достатніх експлуатаційних та екологічних властивостей. Під час дослідження розглянуто техногенний вплив процесів видобування та переробки нафти. Розглянуто процес переробки нафтової сировини та виробництва авіаційних бензинів. У представленій статті наведено екологічні властивості традиційних та альтернативних авіаційних бензинів. Показано вплив індивідуальних вуглеводневих компонентів, що містяться у бензинах на їх екологічні властивості, а також рівень токсичності вуглеводневих компонентів. Встановлено, що із зменшенням вмісту ароматичних вуглеводнів у складі бензинів, насичуючи їх оксигенатами, можна покращити склад авіаційних бензинів. Це допоможе зменшити рівні утворення оксиду вуглецю та неспалених вуглеводнів під час згорання. Показано, що зі збільшенням октанового числа концентрація токсичних газів у вихлопі зменшується, чим поліпшуються екологічні властивості. Використання біопалива веде до покращення екологічних характеристик. Розроблено та проаналізовано порівняльну характеристику фізико-хімічних властивостей традиційних автомобільних та авіаційних бензинів та деяких оксигенатів, таких як метанол, етанол та бутанол, а також водень. Показано, що додавання оксигенатів, зокрема етанолу до складу авіаційного бензину допомагає підвищити його октанове число, таким чином справляючи позитивний ефект на експлуатаційні властивості поршневих авіаційних двигунів, а також поліпшуючи склад відпрацьованих газів у результаті згорання авіаційного бензину. Запропоновано оптимальний вміст етанольного оксигенату у складі авіаційного бензину - 25 %. У результаті роботи зроблено висновок, що застосування оксигенатів поліпшує екологічні характеристики альтернативних авіаційних бензинів. Це також поліпшує експлуатаційні властивості авіаційних бензинів та мінімізує вплив авіаційної галузі на довкілля.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л542.22-106.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100325 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Яковлєва Л. В. 
Аналіз обсягу споживання пероральних цукрознижувальних лікарських засобів протягом 2014 - 2017 років на фармацевтичному ринку України / Л. В. Яковлєва, А. К. Яковлєва, О. Г. Бердник // Соц. фармація в охороні здоров'я. - 2018. - 4, № 2. - С. 29-36. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Цукровий діабет є однією з актуальних проблем сучасної ендокринології, що обумовлено широкою розповсюдженістю та ускладненнями, які розвиваються на тлі захворювання. Мета роботи - аналіз дослідження обсягу споживання пероральних цукорознижувальних лікарських засобів (ПЦЛЗ) на українському фармацевтичному ринку за 2014 - 2017 роки. Матеріали та методи - представлені на фармацевтичному ринку України ПЦЛЗ аналізували за даними аналітичної системи дослідження фармацевтичного ринку "Фармстандарт" компанії "Моріон"; обсяги споживання ПЦЛЗ досліджували за допомогою рекомендованої ВООЗ ATC / DDD-методології; відомості про величини DDD брали на сайті ВООЗ. У процесі аналізу обсягу споживання ПЦЛЗ за період 2014 - 2017 рр. було виявлено, що серед монокомпонентних ПЦЛЗ збільшення споживання простежується протягом усього періоду дослідження для МНН A10BA02 метформіну, що посідає перше місце за результатами аналізу обсягу споживання серед цукрознижувальних ЛЗ. Друге місце посідає МНН A10B B12 глімепірид, а третє - МНН A10B B09 гліклазид. Але відбулося зменшення обсягів споживання МНН A10BB01 глібенкламіду, що обумовлено високим ризиком розвитку гіпоглікемії. Щодо фіксованих комбінацій, то на фармацевтичному ринку України найбільшим попитом серед споживачів користуються МНН A10B D02 метформін та глібенкламід. Висновки: результати споживання ПЦЛЗ свідчать про поширення європейської тенденції лікування хворих на ЦД 2 типу: рання діагностика ЦД 2 типу та лікування переддіабетичного стану і легких форм діабету метформіном.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9 + У9(4УКР)421.525.1 + У053.9(4УКР)306.925

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101342 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Трофімов І. Л. 
Дослідження протизносних властивостей сумішевих авіаційних палив на основі етилових естерів рижієвої олії / І. Л. Трофімов, М. М. Свирид, С. В. Бойченко, А. В. Яковлєва, С. В. Терновенко, М. Бартош // Энерготехнологии и ресурсосбережение. - 2019. - № 4. - С. 18-24. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Описано дослідження, що відносяться до авіаційної та машинобудівної галузі. Експериментально досліджено протизносні властивості палива для повітряно-реактивних двигунів, а також біокомпонента, отриманого з рижієвої олії, та їх сумішей. Встановлено, що змащувальна здатність біокомпонента є значно вищою у порівнянні з традиційним нафтовим паливом для повітряно-реактивних двигунів. Експериментально встановлено, що додавання біокомпонентів до складу авіаційного палива приводить до зміцнення граничної плівки, зменшення коефіцієнта тертя та поліпшує протизносні властивості паливних сумішей. Обгрунтовано механізм впливу естерів жирних кислот, доданих до авіапалива, на покращення протизносних властивостей. Встановлено, що естери жирних кислот рижиєвої олії позитивно впливають на мастильну здатність нафтових палив для повітряно-реактивних двигунів та можуть використовуватися з метою покращення протизносних властивостей традиційних авіаційних палив.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л542.5 + Л543.222

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28350 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Яковлєва А. В. 
Фізико-хімічні властивості палив для повітряно-ракетних двигунів, модифікованих компонентами рослинного походження : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.17.07 / А. В. Яковлєва; Нац. авіац. ун-т. - Київ, 2016. - 20 c. - укp.

Вивчено питання модифікування палива для повітряно-реактивних двигунів (ПРД) компонентами з вітчизняної сировини рослинного походження та досліджено властивості нових авіаційного біопалива. Запропоновано раціональний спосіб вироблення біокомпонентів на основі продуктів перероблення ріпакової олії, зокрема метилових та етилових естерів жирних кислот, які вперше використано для модифікування складу палива для ПРД. Вивчено механізм міжмолекулярної взаємодії у системі вуглеводневе паливо - естери жирних кислот та обгрунтовано вплив біокомпонентів на властивості палива для ПРД. Проведено експериментальні дослідження та одержано результати щодо комплексу фізико-хімічних, експлуатаційних та екологічних властивостей палива для ПРД, модифікованих біокомпонентами. Запропоновано математичні рівняння, що дозволяють оптимізувати процеси компаундування вуглеводневого палива з компонентами рослинного походження й одержувати модифіковане паливо для ПРД із заданими властивостями. Обгрунтовано критерії вибору раціонального складу палива для ПРД модифікованого компонентами рослинного походження та запропоновано рецептури нового модифікованого палива із покращеними експлуатаційними й екологічними характеристиками.


Індекс рубрикатора НБУВ: О52-082-325 + Л535.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА424171 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Екологістика, рециклінг і утилізація транспорту : навч. посіб. / С. В. Бойченко, О. В. Іванченко, К. Лейда, В. Ф. Фролов, А. В. Яковлєва; ред.: С. В. Бойченко; Нац. авіац. ун-т. - Київ : Центр учб. літ., 2019. - 265 c. - Бібліогр.: с. 247-254 - укp.

Висвітлено основні теоретичні засади екологістики, розкрито її сутність. Увагу приділено техногенному впливові транспортних засобів (ТЗ), що вийшли з експлуатації, на навколишнє середовище. Розглянуто основні положення європейського законодавства у сфері поводження з відходами ТЗ. Викладено методологічні основи сучасних технологічних процесів утилізації та рециклінгу ТЗ (наземних, авіаційних, космічних), їх вузлів та агрегатів. Подано інформацію щодо утилізації космічного сміття.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж69 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА835927 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Аксьонову Олександру Федотовичу з нагоди 90-річчя від дня народження : біогр. нарис / уклад.: С. В. Бойченко, А. В. Яковлєва, О. У. Стельмах, I. O. Шкільнюк, В. Ю. Вахнован; Національний авіаційний університет. - Київ : НАУ, 2019. - 102, [1] c. - укp. - рус.

Висвітлено наукову, педагогічну, організаторську, громадську діяльність професора, доктора технічних наук, вченого в галузі хіммотології та триботехніки, член-кореспондента АН України, ректора Київського інституту інженерів цивільної авіації (1975 - 1988 рр.) О. Ф. Аксьонова. Подано основні дати життя та діяльності вченого та його відзнаки. Наведено хронологічний покажчик друкованих праць О. Ф. Аксьонова, перелік патентних документів та авторських свідоцтв. Уміщено іменний покажчик співавторів публікацій ученого, а також список його учнів. Окремо викладено праці з творчого доробку О. Ф. Аксьонова.


Індекс рубрикатора НБУВ: О53 д(4УКР) Аксьонов О.Ф.

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА852524 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського