Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Efanov D$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Efanov D. V. 
Typical structure of a duplicate error correction scheme with code control with summation of weighted transitions = Типова структура схеми корекції сигналів на основі дублювання з контролем по коду з підсумовуванням зважених переходів / D. V. Efanov, V. V. Sapozhnikov, Vl. V. Sapozhnikov // Електрон. моделювання. - 2020. - 42, № 5. - С. 38-50. - Бібліогр.: 24 назв. - англ.

Описано типові структури схем корекції - мажоритарна і структура дублювання з контролем за паритетом. Запропоновано нову структуру схеми корекції на основі дублювання з контролем по коду з підсумовуванням зважених переходів, який побудовано за дoпомогою зважених переходів між розрядами, що займають сусідні позиції в інформаційних векторах. Вказаний код виявляє будь-які похибки в інформаційних векторах за винятком похибок, пов'язаних із спотворенням всіх інформаційних розрядів одночасно. Особливості зваженого коду з підсумовуванням дозволяють застосовувати його при синтезі схем виявлення похибок. Наведено приклад синтезу запропонованої нової схеми корекції. Результати експериментів з використанням контрольних комбінаційних схем MCNC Benchmarks засвідчили, що структура дублювання з контролем по коду з підсумовуванням зважених переходів у багатьох випадках дозволяє отримати менші значення показників складності технічної реалізації схем корекції, ніж відома структура мажоритарної корекції.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965,5-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14163 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Efanov D. V. 
The self-checking concurrent error-detection systems synthesis based on the Boolean complement to the Bose-Lin codes with the modulo value M = 4 = Синтез самоконтрольованих схем вбудованого контролю методом логічного доповнення до кодів Боуза-Ліна з модулем M = 4 / D. V. Efanov, V. V. Sapozhnikov, Vl. V. Sapozhnikov // Електрон. моделювання. - 2021. - 43, № 1. - С. 28-45. - Бібліогр.: 33 назв. - англ.

Розглянуто особливості використання в цифрових пристроях модульних кодів з підсумовуванням Боуза-Ліна, а саме коду з підсумовуванням по модулю M = 4, який має дваконтрольних розряди і чотири різних контрольних вектора, що полегшує його використання при створенні самоконтрольованої схеми вбудованого контролю. Описано структурні схеми організування контролю методом логічного доповнення до модульного коду з підсумовуванням, що розглядається. Наведено приклади синтезу схем контролю методом логічного доповнення. Визначено обмеження, які накладаються на процедуру синтезу схеми контролю, та сформовано алгоритм синтезу самоконтрольованої схеми вбудованого контролю методом логічного доповнення до коду з підсумовуванням по модулю M = 4.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-048 + З965.99-014

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14163 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Efanov D. V. 
Fault-tolerant structures of digital devices based on Boolean complement with the calculations checking by sum codes = Відмовостійкі структури цифрових пристроїв на основі логічного доповнення з контролем обчислень за кодами з підсумовуванням / D. V. Efanov // Електрон. моделювання. - 2021. - 43, № 5. - С. 21-42. - Бібліогр.: 39 назв. - англ.

Розглянуто побудови відмовостійких цифрових пристроїв і обчислювальних систем без використання модульної надлишковості. Для корекції сигналів застосовано спеціальний блок фіксації спотворених сигналів, схема вбудованого контролю за заздалегідь обраним надлишковим кодом, а також блок корекції сигналів. Блок фіксації спотворених сигналів реалізовано за методом логічного доповнення (ЛД), що дозволяє побудувати більшу кількість таких блоків з різними показниками складності технічної реалізації. Синтез відмовостійкого пристрою запропонованим методом дає змогу побудувати схему вбудованого контролю як початкового пристрою, так і блока ЛД в структурі блока фіксації спотворених сигналів. Це дозволяє серед багатьох способів реалізації відмово стійких пристроїв запропонованим методом обрати такий, що дозволить створити пристрій з найменшою структурною надлишковістю. Для створення схем вбудованого контролю можна використовувати різні надлишкові коди, у тому числі класичні та модифіковані коди з підсумовуванням. Запропоновано алгоритми синтезу блока фіксації спотворених сигналів і блок ЛД. Наведено результати експериментальних досліджень контрольних комбінаційних пристроїв з відомих наборів LG'91 і MCNC Benchmarks. Показано можливості даного методу при побудові відмовостійких цифрових пристроїв та обчислювальних систем.


Індекс рубрикатора НБУВ: З972

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14163 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Efanov D. V. 
Transitions weight-based sum code for the digital computing devices synthesis = Коди з підсумовуванням вагових коефіцієнтів груп розрядів інформаційного вектора для синтезу цифрових обчислювальних пристроїв / D. V. Efanov // Електрон. моделювання. - 2021. - 43, № 6. - С. 61-75. - Бібліогр.: 29 назв. - англ.

Описано спосіб побудови сімейства кодів з підсумовуванням, оснований на зважуванні переходів між групами розрядів у інформаційному векторі. При цьому використано вагові коефіцієнти, що є степенями числа 2. Це дозволяє отримати код з контрольними розрядами, які описуються лінійними функціями. Застосування запропонованих зважених кодів з підсумовуванням дає змогу синтезувати схеми вбудованого контролю (СВК) на основі стандартних елементів і стандартних методів оптимізації структур логічних пристроїв. Наведено стандартну структуру СВК, основану на використанні кодів з підсумовуванням зважених переходів між групою розрядів інформаційного вектора. Перевага стандартної структури полягає в можливості синтезу СВК із зменшеною складністю технічної реалізації за допомогою використання кодів з меншим числом контрольних розрядів, ніж при використанні дублювання. Недоліком структури є необхідність враховувати обмеження на кратності помилок, які виникають на виходах об'єктів діагностування, що посилюються при зменшенні числа контрольних розрядів. Незважаючи на це в багатьох випадках застосування стандартної структури на основі кодів з підсумовуванням зважених переходів між групами розрядів у інформаційному векторі дозволяє синтезувати самоперевіряємі цифрові пристрої. Використання стандартної структури для організації СВК дає також змогу реалізувати відмовостійкі цифрові пристрої по стандартним структурам.


Індекс рубрикатора НБУВ: З972

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14163 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Efanov D. V. 
The equal-length redundant code development for the self-checking combinational devices synthesis based on data on their structures = Побудова рівномірного надлишкового коду для синтезу самоконтрольованих пристроїв на основі даних про їх структури / D. V. Efanov // Електрон. моделювання. - 2022. - 44, № 1. - С. 43-52. - Бібліогр.: 19 назв. - англ.

Розглянуто задачу организації контролю комбінаційних пристроїв автоматики та обчислювальної техніки з використанням надлишкового кодування. На відміну від відомих подходів запропоновано спосіб формування рівномірного розділюваного коду з врахуванням особливостей структури вихідного комбінаційного прострою. Цей спосіб дає змогу використовувати у коді, який будується, інформацію про можливі помилки на виходах схеми та враховувати їх при синтезі схеми контролю. На етапі постановки задачі визначається модель несправностей, яка відповідає коду, що будується, з виявленням всіх (або частини) помилок на виходах схеми. На відміну від відомого надлишкового коду для організації контролю комбінаційних пристроїв запропонований спосіб дозволяє враховувати індівідуальні властивості їх структур. Застосування такого підходу при організації самоконтрольованих комбінаційних пристроїв з незмінною структурою розширює число способів їх побудови порівняно з відомими раніше.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14163 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського