Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Ichanska N$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Podoshvelev Yu. G. 
Model of Cheese-Osipov-Lancaster and its generation = Модель Чейза-Осипова-Ланчестера та її узагальнення / Yu. G. Podoshvelev, N. V. Ichanska // Системи упр., навігації та зв'язку. - 2017. - Вип. 6. - С. 113-117. - Бібліогр.: 6 назв. - англ.

Розглянуто моделі ланчестерського типу та зазначено пріоритет їх створення ученим М. П. Осиповим. Проведено аналіз застосувань даних моделей до дослідження соціально-економічних систем. Здійснено узагальнення моделей ланчестерського типу системою рівнянь та проведена їх класифікація, як в одночленній, так і в двочленній формах. Встановлено еквівалентні моделі класифікації з точністю до перетворень.


Індекс рубрикатора НБУВ: В173.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73223 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ichanska N. 
A quality selection of software to build a service of electronic equipment sales = Якісний вибір програмних засобів для побудови сервісу з продажу електронної техніки / N. Ichanska, Yu. Podoshvelev, O. Smitskiy, K. Rybachenko // Системи упр., навігації та зв'язку. - 2018. - Вип. 3. - С. 111-115. - Бібліогр.: 8 назв. - англ.

Вивчено пояснення методу вибору програмних засобів та приклад їх використання для створення електронного магазину, основи створення простого у користуванні і методи уникнення явних недоліків таких сервісів. Акцентовано увагу на якісний вибір програмних засобів, від яких залежить зручність створюваного сервісу, а саме: системи керування вмістом сайту, мови гіпертекстової розмітки, системи керування базами даних. Розглянуто найбільш вживані та продуктивні програмні засоби та пояснено їх переваги і недоліки, показано як правильний вибір програмних засобів впливає на гнучкість розробки на прикладі. Надано алгоритм створення інтернет-магазину. Описано основні проблеми, які можуть виникати при створенні панелі керування вмістом для адміністратора та при користуванні сервісом для потенційних покупців. Запропоновано варіант подолання цих проблем шляхом використання системи керування вмістом WordPress та побудови лінійного користування сайтом. Висновок: метод дозволяє забезпечити конкуруючі можливості в адмініструванні сервісу, в гнучкості та простоті його розробки, раціональному виборі використовуваних ресурсів і методів, при цьому не створюючи окрему адміністраторську панель для керування наповненням інтернет-магазину.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-018.4 + У9(4УКР)421.523.33ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73223 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ichanska N. 
Development of software service for sale of vehicles = Розробка програмного сервісу з продажу автомобілів / N. Ichanska, A. Gritsenko, V. Shefer // Системи упр., навігації та зв'язку. - 2018. - Вип. 4. - С. 105-108. - Бібліогр.: 6 назв. - англ.

Вивчено програмне забезпечення з продажу автомобілів, його розробку та тестування, побудовано модель створення та розвитку сайту з продажу автомобілів на прикладі сайту з продажу автомобілів японських виробників. Оскільки сьогодні все більшої популярності набирають інформаційні сайти окремих організацій або підрозділів, то можна визначити проблеми, які вирішує сервіс з продажу автомобілів. Робота заключається в тому, що саме активним користувачам мережі Інтернет приходять на допомогу Інтернет-магазини, або ж до прикладу сайти-сервіси з продажу автомобілів, призначені для перегляду відповідних комплектацій та характеристик автомобілів, не виходячи із власної оселі. На відміну від звичайного магазину, Інтернет-ресурс відкрито 24 години на добу, 7 днів на тиждень, доступний будь-якому користувачеві, в будь-якій точці планети і не потребує фінансових затрат на аренду приміщення, значно знижує витрати на персонал. Популярність Інтернет-сервісів зростає з кожним днем. Уже ні для кого не секрет, що добре "розкрученний" Інтернет-ресурс приносить доходів не менше, чим його звичайний аналог, причому утримувати і виготовляти Інтернет-ресурс на порядок вигідніше - відсутні затрати на дорогу, оренду і інші витрати Предметом дослідження роботи є засоби реалізації Web-ресурсів. Основними завданням є реалізація засобів розробки структури Web-сайту та інтерфейсу, вибір засобів для їх реалізації, програмну реалізацію web-сайту. Мета роботи - покращання якості візуалізації інформації із автомобільної тематики програмного забезпечення шляхом створення сучасного веб-сайту. Запропоновано стратегію розвитку сайту та подальший його розвиток, що дозволяє забезпечити конкуруючі можливості створеного сайту. Описано методику створення програмного забезпечення та акцентовано на параметрах зручного використання сайту користувачем, висвітлено основні проблеми та недоліки існуючих сайтів та їх запровадження у порівнянні з новоствореним. Висновок: принципи розробки програмних сервісів, запропоновані у роботі, дозволяють забезпечити конкуруючі можливості інтернет-магазину, порівняно із аналогами. Розглянуто методи реалізують основні задачі проектування інформаційного наповнення сайту.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.312-018.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73223 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Shefer O. 
The ways of technical realization of adaptive algorithm of compensation of non-linear distortions of radio devices = Шляхи технічної реалізації алгоритму адаптивної компенсації нелінійних спотворень радіопристроїв / O. Shefer, N. Ichanska, B. Topikha, V. Shefer // Системи упр., навігації та зв'язку. - 2018. - Вип. 6. - С. 140-143. - Бібліогр.: 12 назв. - англ.

Практична реалізація потенційних можливостей бортових радіолокаційних систем (БРЛС), котрі на даний час суттєво вищі від реально досяжних їх технічних характеристик, є однією із головних задач сучасної теорії і практики електроніки та телекомунікацій. Запропоновано конкретні технічні пропозиції та шляхи фізичної реалізації науково-обгрунтованого алгоритму адаптивної компенсації нелінійних спотворень (АКНС). Введення штучних основного і опорного входів у схему нелінійних адаптивних компенса торів дозволило застосувати для їх синтезу загальну теорію адаптивних систем. Практичне використання синтезованих, за таким принципом АКНС, у відповідності із розробленими рекомендаціями, дозволяє суттєво підвищити показники якості БРЛС у реальних умовах їх застосування, в порівнянні з відомими. Додатковою перевагою запропонованого адаптивного способу розширення лінійного динамічного діапазону радіоприймальних пристроїв (РПП) є покращення всепогодності БРЛС і підвищення ймовірності ідентифікації радіолокаційних карт місцевості, знятих у різних умовах, без додаткових переналаштувань. Крім того, одночасно забезпечується гнучкий запас за перешкодостійкістю БРЛС, що дозволяє врахувати можливі удосконалення засобів радіоелектронної боротьби. Синтезовані АКНС в значній мірі вільні від багатьох недоліків лінійних детермінованих способів розширення динамічного діапазону РПП, а також мають більш просту апаратурну реалізацію. Крім того, в процесі проектуванні АКНС необхідний суттєво менший обсяг апріорної інформації про параметри РПП, для розрахунку відомих схем пригнічення нелінійних спотворень. Передавальні функції адаптивних фільтрів АКНС досить швидко сходяться до нелінійної передавальної функції радіопристрою (РП), причому ефективна збіжність спостерігається за наявності внутрішніх шумів принаймні до тих пір, поки вони не перевищують за рівнем компенсовані нелінійні спотворення.


Індекс рубрикатора НБУВ: З844-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73223 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського