Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Urbas O$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Urbas O. V. 
Peculiarities of clinico-paraclinical data in children with diagnosis of "Subfebrility of unidentified genesis" / O. V. Urbas, A. B. Stefanyshyn, M. Ya. Kostyshyn, O. A. Holodnykh, O. V. Pastukh, I. B. Parandii, L. V. Lupuliak, V. V. Khodan // Галиц. лікар. вісн.. - 2014. - 21, № 2. - С. 92-95. - Бібліогр.: 10 назв. - англ.

Наведено результати вивчення 36 історій хвороб дітей із діагнозом "тривалий субфебрилітет невстановленого генезу". Субфебрилітет зустрічається частіше у дітей молодшого шкільного віку і характеризується монотермією у 82,4 % випадків. Основною суб'єктивною ознакою субфебрильного стану є синдром "хронічної втоми". Лабораторними ознаками субфебрильного синдрому є анемія I ступеня, нейтрофільоз за рахунок сегментоядерних форм, помірна моноцитопенія, незначне підвищення ШОЕ. У 94,5 % виявлено зміни за допомогою методу ІФА на герпетичну інфекцію, що вказувало на попереднє інфікування чи персистенцію вірусів у різному ступені активності й аргументувалось збільшенням титру загального сироваткового IgG. Основними причинами лихоманки невстановленого генезу стали: у 72,99 % бактеріальні інфекції політопного характеру (здебільшого жовчовивідної системи), у 18,9 % - активні персистуючі герпетичні інфекції з лімфаденопатією, у 8,11 % - вегетативні дисфункції. Аналіз рівня прокальцитоніну у хворих з гарячкою невстановленого генезу вказує на те, що він може слугувати маркером видимої клінічно бактеріальної інфекції та підтверджувати невірусний генез ймовірного захворювання. Тривалі субфебрильні стани не мають самостійного значення та пов'язані з латентними вогнищами інфекції, переметуючою вірусемією з ознаками лімфаденопатії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р341.22 + Р733-32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського