Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (7)Книжкові видання та компакт-диски (32)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=COLLINS$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Nersesyan A. K. 
The effect of "Loshtak" preparation on exogenous and endogenous oxidative DNA damage in transformed human cells = Влияние препарата "Лоштак" на экзо- и эндогенные окислительные повреждения ДНК в трансформированных клетках человека / A. K. Nersesyan, A. R. Collins // Эксперим. онкология. - 2002. - 24, № 1. - С. 51-54. - Библиогр.: 20 назв. - англ.


Ключ. слова: "Loshtak" preparation, the comet assay, endonuclease III, formamidopyrimidine DNA glycosylase, oxidative DNA damage, HeLa, Caco-2
Індекс рубрикатора НБУВ: Р56-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14160 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Doliba N. M. 
The role of energy metabolism in amino acid stimulated insulin release in pancreatic 38; 35223;-HC9 cells / N. M. Doliba, M. Z. Vatamaniuk, W. Qin, C. W. Buettger, H. W. Collins, S. L. Wehrli, F. M. Matschirisky // Біол. студії. - 2007. - 1, № 1. - С. 19-40. - Бібліогр.: 56 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*725.381.32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100193 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Hodis H. N. 
Концепция возраста при гормональной терапии в профилактике коронарных заболеваний сердца: прошлое, настоящее и будущие перспективы / H. N. Hodis, P. Collins, W. J. Mack, L. Lind Schierbeck // Здоровье женщины. - 2013. - № 5. - С. 40-52. - Библиогр.: 82 назв. - рус.

Отмечено, что в последние 10 лет произошли два информационных события, касающиеся вопроса первичной профилактики ишемической болезни сердца (ИБС) для сохранения здоровья женщины. Первое касалось проблемы заместительной гормональной терапии (ЗГТ), где оценка данных прошла полный круг от предполагаемого вреда до наблюдений, согласно которым ЗГТ при начале в непосредственной близости от возраста менопаузы значительно снижает риск ИБС и общей смертности. Другое касается оценки эффективности первичной профилактики ИБС путем гиполипидемической терапии и терапии аспирином, поскольку не было окончательно доказано значительное снижение частоты ИБС и, что более важно, отсутствовали доказательства, что данная терапия уменьшает общую смертность у женщин. Накопленные данные подтверждают наличие "окна возможности" для максимального снижения частоты ИБС и общей смертности и минимизации рисков при инициировании ЗГТ до 60 лет и/или в течение первых 10 лет менопаузы и длительности ее в течение 6 и более лет. Отмечено значительное улучшение качества жизни за 5 - 30-летний период у женщин, начавших получать ЗГТ в период непосредственной близости от менопаузы, что дает возможность рассматривать ЗГТ как весьма эффективную экономически стратегию для повышения качества жизни женщины. Хотя первичная профилактика негормональными препаратами и ЗГТ имеют различия в эффективности, уменьшение частоты ИБС и общей смертности, особенно у женщин в постменопаузе, величина и риски, связанные с ЗГТ, аналогичны тем, которые связаны с применением других препаратов, обычно используемых в гинекологической практике. Накопленные данные подчеркивают важность изучения кардиопротекторной гипотезы ЗГТ у женщин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11-52 + Р410.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Collins C. Ngwakwe 
Gender equality and extreme poverty alleviation in sub-Saharan Africa = Гендерна рівність та подолання крайньої бідності в країнах Африки, що розміщені на південь від Сахари / Collins C. Ngwakwe // Демографія та соц. економіка. - 2020. - № 4. - С. 56-70. - Бібліогр.: 28 назв. - англ.

Оцінено зв'язок між чотирма складовими гендерної рівності та крайньою бідністю в країнах Південної Сахари. Відповідно, мета цього документа полягає в емпіричному дослідженні того, чи сприяють зменшенню крайньої бідності в країнах Африки, що розміщені на південь від Сахари, чотири складові гендерної рівності, а саме - здоров'я жінки, освіта жінок, політична участь жінок та економічна участь. У дослідженні використано дані бази показників розвитку Світового банку та Індексу глобального гендерного розриву Світового економічного форуму для 25 країн Африки, що розміщені на південь від Сахари; в часи ЦСР, дані обох індексів доступні упродовж трьох років. Застосовано кількісний підхід із вторинними даними щодо індексу розриву бідності, узятих із Світового економічного форуму Індексу бідності для країн Африки на південь від Сахари. Дані для двадцяти п'яти країн Африки на південь від Сахари були проаналізовані, використовуючи підхід регресії даних на панелі з фіксованим ефектом, використовуючи тест вибору моделі Хаусмана. Результати аналізу показують, що збільшення показників, які характеризують три складові, зокрема рівень економічної участі жінок, освіти жінок та політичної участі жінок у Африці на південь від Сахари, може призвести до зменшення крайньої бідності в цих країнах у межах вибірки дослідження. Оскільки результати цього дослідження показали, що надзвичайну бідність можна зменшити за рахунок посилення участі жінок в економічній діяльності, освіті та лідерстві. ЦСР щодо подолання бідності можуть бути покращені в Африці на південь від Сахари шляхом покращення надання державою жінкам: економічних, освітніх та лідерських можливостей, безкоштовних стартових фондів малого бізнесу, безкоштовної освіти та підтримки щодо затвердження та виживання на політичних і керівних посадах, через збалансовану квоту на керівні посади жінок. Зважаючи на те, що змінна здоров'я жінок не виявилася значною у надзвичайній бідності, рекомендується подальше дослідження для розділення змінної стану здоров'я на змінні стану здоров'я в містах та селищах, для вивчення можливостей того, що будь-який із кластерів охорони здоров'я може істотно сприяти зменшенню екстремальних ситуацій щодо бідності. Ця стаття забезпечує внесок до наявної літератури, надаючи емпіричні докази того, що гендерна рівність у країнах на південь від Сахари є життєздатною стратегічною політикою із досягнення порядку денного ЦСР до 2030 р. щодо викорінення крайньої бідності. Майбутні дослідження мають включати більше африканських країн, оскільки все більше додаткових відповідних даних стають доступними для аналізу.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*423.2*344(67) + У9(67)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25188 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського