Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (12)Автореферати дисертацій (23)Книжкові видання та компакт-диски (156)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>K=АТЛЕТ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 354
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Біосоціокультурні та педагогічні аспекти фізичного виховання і спорту : Матеріали Всеукр. наук. конф. / ред.: В. А. Косяк; Сум. держ. пед. ун-т ім. А.С.Макаренка. - Суми, 2000. - 208 c. - укp.

Розглянуто соціокультурні, педагогічні та біологічні аспекти фізичного виховання і спорту. Висвітлено особливості історичного розвитку українського спорту в ХХ ст., стан валеолого-фізіореабілітаційної освіти в контексті соціально-дидактичних протиріч, деякі питання фізичної культури в образі життя української жінки. Проаналізовано проблеми визначення рівня фізичної підготовленості у швидкісно-силових видах легкої атлетики за допомогою тестування, формування у школярів інтересу до фізичного виховання і спорту. Подано оцінку фізичного розвитку і стану здоров'я старшокласників за різних умов навчання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч51 я431(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА600816 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Чернозуб А.  
Вплив програм тренувальних занять з урахуваннях функціональних можливостей м'язової маси на підвищення силових можливостей спортсменів, які займаються атлетизмом / А. Чернозуб // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту. - Х., 2001. - № 20. - С. 12-18. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

За результатами досліджень, доведено що взаємозв'язок між функціональними можливостями м'язової маси спортсменів і показниками тренувального навантаження є найбільш важливим для раціонального планування тренувального процесу в атлетизмі. Цей факт позитивно впливає не тільки на прискорене зростання м'язової маси спортсменів, але й на підвищення їх силових можливостей.


Ключ. слова: атлетизм, м'язова маса, можливості, тренування, програма
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч516.911.15

Шифр НБУВ: Ж69411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Носко М. О. 
Класифікація фізичних вправ відносно вектора гравітації / М. О. Носко // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту. - Х., 2001. - № 20. - С. 32-42. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто різні види гравітаційного навантаження, як засіб і метод оздоровлення й атлетичного розвитку; їх класифіковано залежно від впливу на організм і кінцевого результату.


Ключ. слова: гравітаційне навантаження, звичайні (природні) умови гравітації, гіпогравітація, гіпергравітація, супергравітація.
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.213

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Сергієнко В. М. 
Методика вивчення та оцінювання легкої атлетики на факультетах фізичного виховання / В. М. Сергієнко // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту. - Х., 2001. - № 13. - С. 3-6. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Запропоновано нову методику організації навчального процесу з легкої атлетики, що сприяє оволодінню навчальним матеріалом, за допомогою якої можна об'єктивно оцінити знання й уміння студентів.


Ключ. слова: навчальна програма, легка атлетика, школа, здібності, домашні завдання
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.11р30

Шифр НБУВ: Ж69411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Тимошенко О. В. 
Моделювання та контроль навчального процесу на заняттях з фізичного виховання молоді вищих навчальних закладів / О. В. Тимошенко, Л. М. Щербак // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту. - Х., 2001. - № 15. - С. 16-20. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Доведено, що використання інтенсивних і довготривалих фізичних навантажень на заняттях з легкої атлетики, плавання, ритмічної гімнастики зі студентами фізіологічно недоцільне. Для оздоровлення рекомендовано застосовувати біг, плавання з задоволенням, за умов оптимального енергозабезпечення потреби організму в кисні.


Ключ. слова: навчальний процес, студенти, плавання, фізичне виховання
Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.94-34 + Ч511.153.18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Кичигин В. Н. 
Психофизика и становление атлета / В. Н. Кичигин. - К., 2000. - 114 c. - Библиогр.: 48 назв. - рус.

На основе анализа исторического опыта и сущностных (основных) генезисных требований, предъявляемых к лицам, действовавшим и действующим в экстремальных условиях, теоретически обоснована и экспериментально проверена система подготовки атлетов с акцентированной задачей развития психомоторных качеств. Разработаны дидактические рекомендации, предложены методика совершенствования системы подготовки атлетов и модель воспитания оптимальной личности. Изложена программа обучения и воспитания атлетов, занимающихся экстремальными видами спорта. Обоснованы система, пути и условия воспитания у атлетов психомоторных качеств, необходимых для успешной работы в экстремальных условиях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю943-3 + Ч511.515

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА602911 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Олешко В. Г. 
Силові види спорту : Підруч. для студ. вузів фіз. виховання і спорту / В. Г. Олешко. - К. : Олімп. л-ра, 1999. - 287 c. - Бібліогр.: с. 254-256. - укp.

Подано характеристику силових видів спорту - важкої атлетики, пауерліфтингу, гирьового спорту та культуризму, висвітлено їх історію, сучасну тенденцію розвитку, основи техніки, методики навчання і тренування. Розглянуто питання щодо системи змагань та змагальної діяльності спортсменів, структури підготовленості, основи побудови підготовки спортсменів та спортивного резерву, засобів відновлення та стимуляції працездатності тощо. Вперше висвітлено питання тренувань засобами названих видів спорту на основі тенденцій розвитку силових можливостей та збільшення м'язової маси з урахуванням віку, статі та рівня кваліфікації спортсменів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.492.1 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС33525 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Кичигин В. Н. 
Способы контроля за формированием и развитием психомоторных способностей атлетов / В. Н. Кичигин // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту. - Х., 2001. - № 13. - С. 50-56. - Библиогр.: 3 назв. - рус.

Зазначено, що психомоторика істотно впливає на діяльність індивідуума, більш того, вона значно впливає на успіх або невдачу будь-якого важливого підприємства в багатьох сферах діяльності. Практично доведено, що індивідуальні психомоторні здібності індивідуума змінюються в процесі спортивних занять і спеціальних тренувань. Висунуто тезу про необхідність зробити так, щоб максимально можливі (оптимальні) значення психомоторних здібностей припадали на вирішальні моменти: іспити, відповідальні періоди прийняття рішень і дій. Важливість сполучення високих навантажень і правильно організованого спортивного (активного) відпочинку доведена за допомогою аналізу змін показників психомоторики.


Ключ. слова: психомоторика, экстремальные условия, атлет, тестирование, способности, успех, интегрирующая функция
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.111.515

Шифр НБУВ: Ж69411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Зотов А. В. 
Атлетична гімнастика : Навч. посіб. / А. В. Зотов, В. І. Терещенко; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2004. - 162 c. - Бібліогр.: 34 назв. - укp.

Викладено основні принципи навчання студентів з атлетичної гімнастики, розглянуто сучасні підходи з організації та методики фізичного виховання і практики спорту. Описано техніку виконання вправ, основні положення та вимоги щодо фізичної та психологічної підготовки з атлетичної гімнастики.

Изложены основные принципы обучения студентов по атлетической гимнастике, рассмотрены современные подходы в организации и методике физического воспитания и практике спорта. Описаны техника выполнения упражнений, основные положения и требования к физической и психологической подготовке по атлетической гимнастике.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч516.911 я7-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА657275 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Чернозуб А.  
Взаємозв'язок між побудовою програм тренувальних занять в атлетизмі та функціональними властивостями м'язової маси спортсменів [Електронний ресурс] / А. Чернозуб // Теорія і методика фіз. виховання і спорту. - 2001. - № 4. - С. 23-26. - Бібліогр.: 5 назв. - укp. - Режим доступу: /articles/2001/

Наведено результати досліджень, які свідчать про те, що взаємозв'язок між будовою м'язових волокон і показниками тренувальних навантажень дуже важливий для раціонального планування тренувального процесу не тільки для культуристів високої кваліфікації, а також і для спортсменів, що займаються атлетизмом. Це позитивно впливає на прискорений ріст м'язової сили спортсменів.

Освещены результаты исследований, которые свидетельствуют о том, что взаимосвязь между строением мышечных волокон и показателями тренировочных нагрузок очень важна для рационального планирования тренировочного процесса не только для культуристов высокой квалификации, а также и для спортсменов, занимающихся атлетизмом. Это положительно влияет на ускоренный рост мышечной силы спортсменов.

In this article the author gives results of the research, which prove that interdependence between the structure of muscular tissue and the indices of, training loads is of great importance for rational planning of a training process of both highly qualified body-builders and sportsmen engaged in athletism. This fact will positively influence enhanced growth of muscular mass of sportsmen.


Ключ. слова: взаємозв'язок, побудова, заняття, атлетизм
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.492.1 + Ч516.911.157

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16967 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Островський М.  
Відеокомп'ютерний аналіз рухів як засіб контролю за встановленням технічної майстерності атлета [Електронний ресурс] / М. Островський // Теорія і методика фіз. виховання і спорту. - 2003. - № 1. - С. 130-133. - Бібліогр.: 7 назв. - укp. - Режим доступу: /articles/2003/

Розглянуто проблеми використання сучасних засобів контролю в спорті, наведено характеристику відеокомп'ютерного комплексу "Lumax", впровадженого в практику підготовки збірної команди України з легкоатлетичних метань.

Рассмотрены проблемы использования современных средств контроля в спорте, приведена характеристика видеокомпьютерного комплекса "Lumax", внедренного в практику подготовки сборной команды Украины по легкоатлетическим метаниям.

The problems of modern control means utilization in sports are considered. Characteristics of "Lumax" videocomputer complex introduced into practice of preparation of the national team of Ukraine in track and field throwing are given.


Ключ. слова: відеокомп'ютерний, аналіз, майстерність
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.118.151.2

Шифр НБУВ: Ж16967 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Охріменко О.  
Впровадження маркетингу в організацію легкоатлетичних змагань в Україні [Електронний ресурс] / О. Охріменко // Теорія і методика фіз. виховання і спорту. - 2000. - № 1. - С. 111-114. - Бібліогр.: 7 назв. - укp. - Режим доступу: /articles/2000/

Висвітлено економічне середовище й специфіку маркетингу змагань з легкої атлетики. Визначено значимість маркетингу в організаційно-управлінській структурі змагань. Проаналізовано існуючий рівень розвитку спортивного маркетингу в Україні. На підставі власних досліджень наведено практичні рекомендації вітчизняним організаторам легкоатлетичних змагань.

Освещена экономическая среда и специфика маркетинга соревнований по легкой атлетике. Определена значимость маркетинга в организационно-управленческой структуре соревнований. Проанализирован существующий уровень развития спортивного маркетинга в Украине. На основании собственных исследований приведены практические рекомендации отечественным организаторам легкоатлетических соревнований.

Economic sphere and specific features of marketing in track-and-field competitions are revealed in this work. The role of marketing in organizing and managing structure of competitions is defined here. The existing level of sports marketing development in Ukraine is analyzed. Practical recommendations to our organizers of track-and-field competitions on the basis of our own research are given.


Ключ. слова: впровадження, організація, змагання
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.11.4(4УКР)9к94

Шифр НБУВ: Ж16967 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Куртова Г. Ю. 
Дослідження мотивації занять важкою атлетикою спортсменок високої спортивної кваліфікації / Г. Ю. Куртова // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту. - 2005. - № 16. - С. 68-73. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Досліджено мотиви та мету занять важкою атлетикою спортсменок високої спортивної кваліфікації, представлено дані опитування, отримані шляхом анкетування.

Исследованы мотивы и цель занятий тяжелой атлетикой спортсменок высокой спортивной квалификации, представлены данные опроса полученные путем анкетирования.

In the article the reasons in high sport's qualification women's weight lifting activity is rescarched questionnaire statistics are given.


Ключ. слова: жіночий спорт, важка атлетика, мета та мотиви занять
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.12.14

Шифр НБУВ: Ж69411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Ложкин Г.  
Когнитивный ресурс квалифицированного спортсмена / Г. Ложкин, А. Гринь, А. Колосов // Наука в олимп. спорте. - 2005. - № 2. - С. 47-51. - Библиогр.: 14 назв. - рус.

Досліджено когнітивну сферу психіки спортсменів. Продемонстровано зв'язок між когнітивними здібностями та станом реактивної тривоги атлетів. Виявлено відмінність особливостей когнітивної сфери у спортсменів різної кваліфікації. Запропоновано структуру когнітивного ресурсу.

Исследована когнитивная сфера психики спортсменов. Продемонстрирована связь между когнитивными способностями и состоянием реактивной тревоги атлетов. Выявлено отличие особенностей когнитивной сферы у спортсменов разной квалификации. Предложена структура когнитивного ресурса.

The investigations of cognitive sphere of athletes are presented in the article. Connection between cognitive abilities and reactive anxiety status has been shown. The difference of cognitive sphere peculiarities in sportsmen of different qualification has been shown. A structure of cognitive resource has been revealed.


Ключ. слова: когнитивный, ресурс
Індекс рубрикатора НБУВ: Ю943-51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24615 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Искра Я.  
Легкая атлетика на Играх XXVIII Олимпиады в Афинах [Електронний ресурс] / Я. Искра, К. Сахновский // Теорія і методика фіз. виховання і спорту. - 2005. - № 2-3. - С. 17-22. - Библиогр.: 8 назв. - рус. - Режим доступу: /articles/2005/

Наведено дані, що відображають регіональну "спеціалізацію" світової атлетики, свідчать про її традиційний характер. Олімпійські змагання 2004 р. ще раз показали, що такий характер Ігор не виключає можливості досягнення великих успіхів у різних дисциплінах спортсменами з "нетипових" для цих дисциплин регіонів. Аналіз Ігор свідчить про посередній вплив чисельності населення країни на результати виступів її представників у відповідальних змаганнях.

Представлены данные, которые отображают региональную "специализацию" мировой атлетики, свидетельствуют про ее традиционный характер. Олимпийские соревнования 2004 г. еще раз показали, что такой характер Игор не исключает возможности достижения больших успехов в разных дисциплинах спортсменами с "нетипичных" для этих дисциплин регионов. Анализ Игор свидетельствует о посредническом влиянии численности населения страны на результаты выступлений ее представителей в ответственных соревнованиях.

Presented data reflecting regional "specialization" of the world track and field are indicative of its stable traditional character. Olympic competitions of 2004 have demonstrated that such character does not exclude possibility of high performances in different events of athletes from "non-typical" for these events regions. Analysis of Games indicates an indirect influence of the country population number upon the results of its representative performances in the major competitions.


Ключ. слова: игры, легкая атлетика, анализ
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.11.4(0)90

Шифр НБУВ: Ж16967 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Алексеев Н. А. 
Методические подходы к комплексной системе построения занятий по физической культуре / Н. А. Алексеев, Д. Е. Егоров, Н. Б. Кутергин // Физ. воспитание студ. творч. спец. - 2005. - № 1. - С. 68-73. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Розглянуто методичні підходи й результати впровадження в навчальний процес комплексної методики проведення занять з фізичної культури, що включає в себе загальноприйняті розділи предмета фізичної культури (легка атлетика, спортивні ігри, гімнастика) і розділи спортивних єдиноборств.

Рассмотрены методические подходы и результаты внедрения в учебный процесс комплексной методики проведения занятий по физической культуре, включающей в себя общепринятые разделы предмета физической культуры (легкая атлетика, спортивные игры гимнастика) и разделы спортивных единоборств.

The article is devoted to systematic approaches and results of application in educational process of complex methods of teaching in physical training, which includes such common parts of the subject as field and track athletics, sport games, gymnastics and martial arts as well.


Ключ. слова: комплексная методика построения занятий, эффективность, функциональная подготовленность, функциональная подготовленность
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.46

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69873 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Олешко В. Г. 
Моделювання підготовки та відбір спортсменів силових видів спорту в збірні команди / В. Г. Олешко // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту. - 2005. - № 20. - С. 63-72. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто проблему моделювання підготовки та відбору спортсменів силових видів спорту до збірних команд. Встановлено співвідношення індивідуальних та групових критеріїв відбору серед модельних характеристик морфологічних даних, змагальної діяльності, динаміки становлення спортивної майстерності та технічної підготовки атлетів різної статі та різних груп вагових категорій на завершальних етапах спортивного вдосконалення. Запропоновано диференційовані шкали розрахунків критеріїв відбору спортсменів збірних команд.

Рассмотрена проблема моделирования подготовки и отбора спортсменов силовых видов спорта в сборные команды. Установлено соотношение индивидуальных и групповых критериев отбора среди модельных характеристик морфологических данных, соревновательной деятельности, динамики становления спортивного мастерства и технической подготовленности атлетов различного пола и разных групп весовых категорий на заключительных этапах спортивного совершенствования. Предложены дифференцированные шкалы для расчета критериев отбора спортсменов сборных команд.

The problem of the preparation modeling and selection of the strength events athletes to the national teams are considered. The ratio of the individual and group selection criteria of the model characteristics of the morphological data, competitive activity, dynamics of the sport mastership making and technical preparation of the various gender and weight category groups athletes at the final stages of the sports perfection are determined. The differentiated scale for the estimation of the selection criteria of the national teams athletes are suggested.


Ключ. слова: силові види спорту, критерії відбору, модельні характеристики, спеціальна підготовленість
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч514.4(4УКР)п

Шифр НБУВ: Ж69411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Молода спортивна наука України : Зб. наук. пр. з галузі фіз. культури та спорту. Вип. 9, т. 2 / ред.: М. М. Булатова; Держ. ком. України з питань фіз. культури та спорту, Нац. олімп. ком. України, Олімп. акад. України, Львів. держ. ін-т фіз. культури. - Л. : НВФ "Укр. технології", 2005. - 361 с. - укp.

Висвітлено актуальні проблеми фізичної реабілітації, адаптивного фізичного виховання та інвалідного спорту. Розглянуто питання підвищення ефективності програм фізичної реабілітації у хворих з переломами діафізів гомілки. Проаналізовано вплив гідрокінезотерапії на загальний стан хворих бронхіальною астмою. Наведено анатомічні та функціональні характеристики хребта, розкрито причини виникнення остеохондрозу, аспекти фізичної реабілітації дітей зі сколіотичними вадами хребта. Представлено критерії адаптації серцево-судинної та дихальної систем юних спортсменів. Визначено адаптаційний потенціал системи кровообігу у юнаків віком 15 - 17 років, які займаються атлетичною гімнастикою, особливості мозкового кровообігу кваліфікованих боксерів.

Освещены актуальные проблемы физической реабилитации, адаптивного физического воспитания и инвалидного спорта. Рассмотрены вопросы повышения эффективности программ физической реабилитации у больных с переломами диафизов голени. Проанализировано влияние гидрокинезотерапии на общее состояние больных бронхиальной астмой. Приведены анатомические и функциональные характеристики позвоночника, раскрыты причины возникновения остеохондроза, аспекты физической реабилитации детей со сколиотическими дефектами позвоночника. Представлены критерии адаптации сердечно-сосудистой и дыхательной систем юных спортсменов. Определен адаптационный потенциал системы кровообращения у юношей 15 - 17-ти лет, занимающихся атлетической гимнастикой, изучены особенности мозгового кровообращения квалифицированных боксеров.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч51я54(4УКР)

Шифр НБУВ: Ж69937 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Цибіз Г. Г. 
Оптімізація програм при проведенні занять з легкої атлетики зі студентами (Болонський процес) / Г. Г. Цибіз, Л. П. Ярославська // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту. - 2004. - № 19. - С. 80-84. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розкрито нові підходи до програми і проведення занять з фізичного виховання студентів денної форми навчання. Розділ програми з легкої атлетики розглянуто у контексті модульної системи навчання та індивідуалізації фізичних навантажень. Наведено прийнятий на кафедрі план проведення тренувань.

Раскрыты различные возможности применения тренировочных программ и физических нагрузок при проведении занятий по легкой атлетике. Подан новый учебный план дисциплины "Физическое воспитание".

The different possibilities of the using the burn-in programs open In article and physical loads when undertaking occupation in section "Light athletics", happens to the new curriculum of discipline "Physical education".


Ключ. слова: тренування, програми, фізичні якості, ефективність
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.11р30

Шифр НБУВ: Ж69411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Шинкарук О.  
Особливості організації відбору спортсменів у циклічних видах спорту [Електронний ресурс] / О. Шинкарук // Теорія і методика фіз. виховання і спорту. - 2002. - № 1. - С. 34-42. - Бібліогр.: 30 назв. - укp. - Режим доступу: /articles/2002/

Проаналізовано тести, критерії добору спортсменів у ряді циклічних видів спорту - плаванні, веслуванні на байдарках і каное, ковзанярському спорті, велосипедному спорті, легкій атлетиці, розроблені фахівцями в останні десятиліття.

Проанализированы тесты, критерии отбора спортсменов в ряде циклических видов спорта - плавании, гребле на байдарках и каноэ, конькобежном спорте, велосипедном спорте, легкой атлетике, разработанные специалистами в области отбора в последние десятилетия.

Analysis of tests, criteria of selection of athletes in several cyclic sports events - swimming, kayaking, canoeing, speed skating, cycling, track and field, elaborated by experts in the field of selection during the last decades, are presented.


Ключ. слова: організація відбору, циклічні види спорту
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч51в6

Шифр НБУВ: Ж16967 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського