Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (23)Реферативна база даних (369)Книжкові видання та компакт-диски (449)Журнали та продовжувані видання (24)
Пошуковий запит: (<.>A=БУШИН$<.>+<.>A=МИКОЛ$<.>+<.>A=ІВАНОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

   Тип видання:   монографія   
1.

Бушин, В. С.
Пляски на сковороде. Путин, Медведев и все, все, все [Електронний ресурс] / В. С. Бушин. - М. : Алгоритм, 2010. - 240 с.. - (Проект "Путин")

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Владимир Сергеевич Бушин - писатель, публицист, литературный критик и поэт, один из самых ярких авторов российской оппозиционной литературы. Читателям известны, без сомнения, его книги "Измена. Знаем всех поименно!", "Президенты, Сталина на вас нет!", "Иуды и простаки" и др. В своей новой книге B.C.Бушин исследует "феномен Путина", о котором так много говорится в последнее время. Какая карьера у Путина и на кого он опирается, спрашивает автор, кто его окружает? По образному выражению Владимира Бушина, все эти политики выскакивают, "как черти из болота", - на удивление российским гражданам, - а их деятельность подобна "пляске на сковороде" на фоне общего кризиса России. О политических, хозяйственных и культурных "достижениях" нынешних российских руководителей В. Бушин рассуждает с едкой иронией, остроумно и аргументированно.



Кл.слова:
Путін -- Росія -- Медведєв -- влада

   Тип видання:   життєпис   
2.


Білий птах з чорною ознакою. Іван Миколайчук: спогади, інтерв’ю, сценарії [Електронний ресурс] / уклад. М. Є. Миколайчук. - К. : Мистецтво, 1991. - 406 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Понад двадцять років пильну увагу глядачів і спеціалістів привертала до себе творчість Івана Миколайчука - актора, режисера, сценариста. З його іменем пов`язаний успіх таких фільміф, як "Сон", "Тіні забутих предків", "Білий птах з чорною ознакою", "Камінний хрест", "Пропала грамота", "Захар Беркут" і, звичайно ж, "Вавілон ХХ" - перша режисерська робота Миколайчука. Книжка містить краще з літературного доробку митця, спогади про нього провідних діячів літератури і мистецтва.



Кл.слова:
український кінематограф -- акторська діяльність -- режисура

   Тип видання:   національна доповідь   
3.


Про виконання зобов’язань України відповідно до Конвенції про ядерну безпеку [Електронний ресурс] : національна доповідь / Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом”, Державне спеціалізоване підприємство “Чорнобильська АЕС" ; відп. вип. О. Миколайчук. - Київ : [б. в.], 2013. - 99 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 0.89 Мб


Ця, Шоста Національна Доповідь, розроблена у повній відповідності до вимог Конвенції про ядерну безпеку, “Керівних принципів, які стосуються національних доповідей, що надаються у відповідності з Конвенцією про ядерну безпеку” (МАГАТЕ, Інформаційний циркуляр, INFCIRC/572/Rev.4, 16 квітня 2013 року). Поданням цієї Національної Доповіді Україна у повній мірі виконує свої зобов’язання щодо Статті 20 Конвенції про ядерну безпеку. Доповідь базується на чинних в Україні законодавчих та нормативно- правових актах і офіційних звітах центральних органів виконавчої влади, які здійснюють реалізацію державної політики у сфері використання ядерної енергії. Головною метою Доповіді є надання об’єктивної та неупередженої інформації про стан безпеки ядерних установок і заходів, що вживаються для підвищення її рівня та захисту населення й навколишнього природного середовища в Україні, а також висвітлення змін і прогресу в законодавчій та регулюючій основі та ядерно- енергетичному секторі України за останні три роки.



Кл.слова:
аварійна готовність -- кризове реагування -- радіаційна безпека
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського