Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (11)Реферативна база даних (186)Книжкові видання та компакт-диски (190)Журнали та продовжувані видання (13)
Пошуковий запит: (<.>A=Жук В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

   Тип видання:   аналітична доповідь   
1.


Стимулювання економічного зростання на місцевому рівні [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / С. О. Біла [та ін.] ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2013. - 88 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.29 Мб


Висвітлено особливості економічного та соціального розвитку регіонів Украї ни, сучасні підходи до стимулювання економічного зростання на місцевому рівні. Визначено комплекс механізмів стимулювання регіонального та місцевого розвитку, вплив фінансових та інвестиційних важелів на динаміку економічного зростання на місцевому, регіональному рівні. Запропоновано рекомендації, спрямовані на реалізацію та оптимальне використання ресурсного потенціалу місцевого розвитку, формування сприятливого інституційно-правового середовища регіонального розвитку, стимулювання співробітництва на рівні територіальних громад і міжрегіонального співробітництва, підвищення результативності управлінського впливу місцевої влади на соціально-економічний розвиток території. Розраховано на державних службовців, науковців, фахівців із питань регіональної політики, широке коло зацікавлених осіб.



Кл.слова:
децентралізація -- муніципальні громади -- регіональний розвиток

   Тип видання:   аналітична доповідь   
2.


Економіка регіонів у 2015 році: нові реалії і можливості в умовах започаткованих реформ [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / О. В. Шевченко [та ін.] ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2015. - 116 с.. - (Серія "Регіональний розвиток" ; випуск 3)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.85 Мб


Суспільно-політичні події в Україні у 2014 – на початку 2015 років призвели до значних змін у соціально-економічному розвитку регіонів та громад і зумовили необхідність чіткого окреслення напрямів подальших змін у державній регіональній політиці. Скорочення обсягів виробництва, призупинення реалізації інвестиційних проектів, наростання кризових явищ у соціальній сфері і, поряд з тим, започаткування процесу децентралізації влади, законодавче унормування засад державної регіональної політики, збільшення самостійності громад у визначенні перспектив розвитку стали підставою для ретельного аналізу і розробки пропозицій щодо використання позитивного потенціалу запроваджуваних змін. Перспективи відновлення позитивної динаміки у регіонах залежатимуть від загальної стабілізації макроекономічної ситуації в країні. Проте й на місцях органи самоврядування та місцеві органи виконавчої влади повинні докладати зусиль щодо відновлення економіки та консолідації регіонів навколо спільних завдань забезпечення національної безпеки. Регіональна багатогранність, баланс інтересів, консолідація – це три складові успішності регіональної політики.



Кл.слова:
децентралізація -- місцеві бюджети -- самоврядування -- регіональний туризм

   Тип видання:   монографія   
3.

Жук, Валерий Николаевич.
Основы институциональной теории бухгалтерского учета [Електронний ресурс] : монография / В. Н. Жук ; Национальная академия аграрных наук Украины, Институт учёта и финансов. - Киев : Аграрная наука, 2013. - 408 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 9.18 Мб


В монографии раскрыты роль и значение бухгалтерской составной экономической науки, проанализирована взаимосвязь эволюций учетных и экономических теорий, сформулированы основы институциональной теории бухгалтерского учета. Обоснована институциональная парадигма бухгалтерского учета, раскрыта сущность, содержание и миссия бухгалтерского учета – как важного социально-экономического института. Рассмотрена научная гипотеза о возрастании роли института бухгалтерского учета в преодолении экономических кризисов, обеспечении доверия, понимания и управляемости в современном мире. На институциональной базе обогащены понятия функций, предмета, объектов учета, получила развитие его методология и моделирование. Сформулирована методология учета трансакций, задействования империалистических и инжиниринговых подходов в развитии бухгалтерского учета. Научно обоснован теоретический базис развития института профессиональных бухгалтеров. Монография предназначена научно-педагогическим работникам, государственным и профессиональным деятелям, а также всем, кто интересуется новейшими течениями экономической мысли.



Кл.слова:
бухгалтерський облік -- інжиніринг -- трансакційні витрати

   Тип видання:   аналітична доповідь   
4.

Жук, В. М.
Обіг земель сільськогосподарського призначення в селозберігаючій моделі аграрного устрою України [Електронний ресурс] : наукова доповідь / В. М. Жук ; Національна академія аграрних наук України, Інститут аграрної економіки, Інститут обліку і фінансів. - Київ : [б. в.], 2017. - 128 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 5.69 Мб


У доповіді висвітлені світоглядні, філософські та економіко-теоретичні підходи до питань власності на землі сільськогосподарського призначення та їх обігу. Розглянуті наслідки земельної реформи та запровадження ринку землі за агрохолдингової та селозберігаючої моделей аграрного устрою. Розкрито ефективність системного та синергетичного посилення результативності земельної реформи та ринку землі за рахунок адміністративно-територіальної, податкової, соціальної та інформаційної реформ. Запропоновані нормативно-правові положення щодо базових передумов запровадження та функціонування проселянського та селозберігаючого обігу земель. Ця доповідь вмотивована необхідністю: · зняття політичної та громадянської напруги навколо питань дії мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення · розкриття механізму передачі та капіталізації місцевих ресурсів для розвитку сільських територій; · формування парадигми (національної ідеї) Українозбереження у глобальному світі. Для тих, кому небайдужі Україна, українські землі, наші села та селяни.



Кл.слова:
латифундії -- ринок землі -- аграрна кооперація -- агрохолдинги

   Тип видання:   монографія   
5.

Жук, В. М.
Розвиток теорії бухгалтерського обліку: інституціональний аспект [Електронний ресурс] : монографія / В. М. Жук ; Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки", Луганський національний аграрний університет. - Київ : Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки", 2018. - 405 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 4.72 Мб


У монографії розкрито роль і значення бухгалтерської складової економічної науки, проаналізовано взаємозв’язок еволюції облікових і економічних теорій, що дозволило виявити інституціональну основу розвитку облікової практики і науки та сформулювати основи інституціональної теорії бухгалтерського обліку. Обґрунтовано інституціональну парадигму бухгалтерського обліку, розкрито сутність, зміст і місію бухгалтерського обліку як важливого соціально-економічного інституту. Розглянуто наукову гіпотезу про зростання ролі інституту бухгалтерського обліку у подоланні економічних криз, забезпеченні довіри, порозуміння і керованості в сучасному світі. На інституціональній базі збагачено поняття функцій, предмета, об'єктів обліку, отримали розвиток його методологія і моделювання. Сформульовано методологію обліку трансакцій. Доведено необхідність задіяння імперіалістичних і інжинірингових підходів у розвитку бухгалтерського обліку. Науково обґрунтовано теоретичний базис розвитку інституту професійних бухгалтерів. Монографія є продовженням наукових пошуків за програмою наукових досліджень 40.04.00.03.Д «Теоретико-методологічні засади трансформації інституціональних основ бухгалтерського обліку та гармонізацію звітності й аудиту в аграрному секторі економіки» Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки». Текст монографії сформовано на основі змінених і доповнених матеріалів, опублікованих у монографії автора "Основы институциональной теории бухгалтерского учёта", що видана у 2013 році у м. Київ та м. Санкт-Петербург.



Кл.слова:
бухгалтерський облік -- економіка -- дослідження
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського