Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (32)Реферативна база даних (316)Книжкові видання та компакт-диски (284)Журнали та продовжувані видання (7)
Пошуковий запит: (<.>A=КУДІН$<.>+<.>A=КОСТЯНТИН$<.>+<.>A=ОЛЕКСАНДРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

   Тип видання:   життєпис   
1.

Матонина, Э.
К.Р. [Електронний ресурс] / Э. Матонина, Э. Головушко. - М. : Молодая Гвардия, 2008. - 607 с.. - (Жизнь замечательных людей. ЖЗЛ : серия биографий ; вып. 1324)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Ныне известно всем, что поэт, укрывшийся под криптонимом К.Р., - Великий князь Константин Константинович Романов, внук самодержца Николая I. На стихи К.Р. написаны многие популярные романсы, а слова народной песни «Умер, бедняга» также принадлежат ему. Однако не все знают, что за инициалами К.Р. скрыт и большой государственный деятель — воин на море и на суше, георгиевский кавалер, командир знаменитого Преображенского полка, многолетний президент Российской академии наук, организатор научных экспедиций в Каракумы, на Шпицберген, Землю Санникова, создатель Пушкинского Дома и первого в России высшего учебного заведения для женщин, а также первых комиссий помощи нуждающимся литераторам, ученым, музыкантам. В его дружественный круг входили самые блестящие люди России: Достоевский, Гончаров, Фет, Майков, Полонский, Чайковский, Глазунов, Васнецов, Репин, Кони, адмирал Макаров, Софья Ковалевская… Это документальное повествование — одна из первых попыток жизнеописания выдающегося человека, сложного, драматичного, но безусловно принадлежащего золотому фонду русской культуры и истории верного сына отечества



Кл.слова:
поезія -- просвітництво -- біографія

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.

Кузьомко, Л. М.
Психовалеологія [Електронний ресурс] : програма, методичні розробки занять / Л. М. Кузьомко, С. Ф. Кудін, О. В. Савонова. - Чернігів : Чернігівський державний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка, 2007. - 152 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Сучасна епоха вимагає від людства вирішення складних завдань, які випливають із деяких особливостей сучасного суспільного розвитку. Найважливіша особливість полягає в прискоренні темпів суспільного розвитку і пов’язаних з цим глобальних соціальних, економічних, технологічних, кліматичних змінах. Деякі авторитетні філософи і суспільствознавці вдало позначили цю особливість терміном «прогресуюча нестабільність», яка вимагає від людини швидкої адаптації і переадаптації до реальних умов існування, що постійно змінюються. У зв’язку з цими змінами стає очевидним, що умови існування сучасної людини суттєво відрізняються від колишніх умов. Ситуація, що виникла, є серйозним іспитом для фізичного, психічного й духовного потенціалу людини і вимагає від неї не тільки зміцнення свого здоров’я, але й перегляду основних ціннісних вимірів.



Кл.слова:
психічний розлад -- неврологія

   Тип видання:   науково-популярне видання   
3.
 


Кудін, А.
Як вижити у в'язниці [Електронний ресурс] / А. Кудін. - Л. : Кальварія, 2001. - 207 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У "демократичній" Україні ГУЛАГу немає. Але саме в "демократичній" Україні тебе можуть запхати до КПУ (не плутати з компартією України! ) без зачитання твоїх прав. Просто тому, що ти комусь не сподобався. Як поводитися в СІЗО, КПУ (камері попереднього ув'язнення), як вийти з них людиною, як стати істинним християнином і як не продатися продажній владі - саме про це книжка Андрія Кудіна. Такий собі посібник про те, як виживати у криміналізованій країні, де, здавалося б, від тебе нічого не залежить.



Кл.слова:
пенітенційна система -- в'язниця -- правознавство
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського