Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (11)Реферативна база даних (354)Книжкові видання та компакт-диски (364)Журнали та продовжувані видання (23)
Пошуковий запит: (<.>A=ПИЛИПЧУК$<.>+<.>A=ОЛЕГ$<.>+<.>A=ЯРОСЛАВОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

   Тип видання:   навчальний посібник   
1.

Литовченко, І. Л.
Інтернет-маркетинг [Електронний ресурс] : навч. посібник / І. Л. Литовченко, В. П. Пилипчук. - К. : Центр учбової літератури, 2008. - 184 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Навчальний посібник розроблений для підготовки магістрів зі спеціальності “Маркетинг”. В роботі розглядаються концепція та методологія Інтернет&маркетин& гу, особливості віртуального середовища щодо маркетингових досліджень, форму& вання товарів та їх ціноутворення, специфіки розподілу та просування в Інтернеті. Досліджуються вимоги стосовно ефективного функціонування web&сайту підприєм& ства. Розглянуті типові стратегічні рішення в Інтернет&маркетингу, досвід впровад& ження ефективних бізнес&моделей. Теоретичні розділи закінчуються питаннями щодо самоконтролю знань студентів. Практичний розділ включає тести та завдання для самостійної роботи. Для викладачів та студентів економічних спеціальностей, науковців



Кл.слова:
економіка -- концепція -- методологія

   Тип видання:   аналітична доповідь   
2.


Становлення і розвиток недержавних суб’єктів сектору безпеки України (система безпеки підприємництва) [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / В. В. Крутов, В. Г. Пилипчук ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2011. - 136 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.37 Мб


На основі системного аналізу та поєднання різних методологічних підходів висвітлено глобальні виклики й загрози, проблему рейдерства та інші загрози економічній діяльності підприємств; розкрито основні тенденції та проблеми становлення і розвитку недержавних суб’єктів сектору безпеки й системи безпеки підприємництва в Україні. Розроблено низку прикладних рекомендацій і пропозицій щодо розвитку законодавства України. Доповідь обговорювалася під час засідання «круглого столу» «Проблеми становлення недержавних суб’єктів сектору безпеки в Україні», організованого в Національному інституті стратегічних досліджень за участі Українського союзу промисловців і підприємців та Науково-дослідного центру правової політики Національної академії правових наук України. Розраховано на підприємців і промисловців, керівників і фахівців державних органів, експертів і вчених, викладачів, аспірантів, студентів і всіх, хто цікавиться проблемами розбудови недержавних суб’єктів сектору безпеки України.



Кл.слова:
загрози безпеці -- рейдерські атаки -- недержавний сектор

   Тип видання:   аналітична доповідь   
3.

Пилипчук, В. Г.
Система організації управління і правового забезпечення діяльності спецслужб (досвід країн Європейського Союзу та Північної Америки) [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / В. Г. Пилипчук, М. О. Будаков, В. М. Гірич ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2012. - 56 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.22 Мб


На основі системного аналізу висвітлено підходи до організації управління спеціальними службами у країнах Північної Америки, Західної та Центральної Європи (організаційні і правові аспекти). Результати аналізу можуть бути враховані під час реформування правоохорон них і розвідувальних органів України, удосконалення вітчизняної системи стратегічного управління спеціальним службами та розвитку законодавства у сфері національної безпеки. Доповідь розрахована на керівників та фахівців спеціальних служб, правоохоронних органів, експертів і вчених, педагогічних працівників, аспірантів, студентів і слухачів навчальних закладів, суб’єктів сектору безпеки та всіх, хто цікавиться проблемами державного управління у сфері національної безпеки.



Кл.слова:
розвідувальна діяльність -- національна безпека -- парламентський контроль
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського