Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (128)Тематичний інтернет-навігатор (5)Автореферати дисертацій (341)Реферативна база даних (8071)Книжкові видання та компакт-диски (6955)Журнали та продовжувані видання (2405)
Пошуковий запит: (<.>K=ЗБІР$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 654
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   зб. статей   
1.


Громада. Українська збірка [Електронний ресурс] / уклад. М. Драгоманов. - Женева : Печатня "Громади", 1882

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

№ 5. - 270 с.


"Громада"- громадсько-політичний збірник, який виходив у Женеві під редакцією М.Драгоманова. Починаючи з осені 1876р., було видано п’ять томів збірника. Головна мета "Громади" — дати якнайбільше матеріалів для вивчення України і її народу, його духовних починань і устремлінь до свободи і рівності серед світової спільноти.



Кл.слова:
Українська Держава -- громадська діяльність

   Тип видання:   життєпис   
2.

McCourt, P.
Biographical sketch of the Honorable Edward Whelan [Електронний ресурс] : together with a compilation of his principal speeches / P. McCourt. - Charlottetown : Charlottetown, P.E.I. : McCourt, 1888. - 301 p.
Переклад назви: Біографічний нарис шановного Едварда Уїлана: разом з збіркою з його головних промов

Рубрики:

Географічні рубрики:


 Джерело інформації

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Edward Whelan (1824 – December 10, 1867). Edward Whelan was one of Prince Edward Island's delegates to the Québec Conference and one of the Fathers of the Canadian Confederation. Edward Whelan was also a journalist, orator, and advocate for responsible government.



Кл.слова:
політик -- політика -- історія -- всесвітня історія

   Тип видання:   художня література   
3.

Франко, І.
З вершин і низин [Електронний ресурс] : збірка поезій / І. Франко. - 2-е вид., доп.. - Л. : Наукове Товариство ім. Т. Шевченка, 1893. - 474 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
вірш -- п'єса -- література

   Тип видання:   життєпис   
4.

Павлик, М.
Михайло Петрович Драгоманов 1841-1895 [Електронний ресурс] : єго юбилей, смерть, автобіографія / М. Павлик. - Л. : Друкарня В. Манєцкого, 1896. - 495 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


"Михайло Петрович Драгоманов. 1841-1895. Його ювілей, смерть, автобіографія і спис творів" — літературно-науковий збірник, у якому подано різноманітний матеріал з України та з-за кордону, що висвітлює життя і творчість М.Драгоманова, його внесок у розвиток філософської, громадсько-культурної та естетичної думки України, співпрацю з європейським науковим світом. Уклав і видав М.Павлик 1896 у Львові до 30-річчя творчої праці М.Драгоманова. Збірник містить і матеріали посмертного пошанування М.Драгоманова. "Тим часом як ювілей Михайла Драгоманова зворушив і згорнув докупи усі радикальні елементи Русі-України, смерть його потрясла до глибини душі ще далеко ширші кола — і своїх, і чужих". Ці дві тенденції знайшли вияв у матеріалах збірника. Перша, ювілейна, частина знайомить із святковими заходами, промовами представників різних товариств, інституцій, партій, в яких вимальовується живий образ М.Драгоманова. Подаються привіти й промови емігрантів з Росії (А.Ляхоцького, С.Степняка-Кравчинського, Ф.Вовка та ін), українських письменників, громадсько-культурних діячів з Галичини (Наталі Кобринської, В.Стефаника, Д.Лукіяновича та ін.), вчених з європейських країн: А.Рамбо, Л.Леже, Г.Парі (Франція), В.-К.Морфілла (Англія), Ю.Полівки (Чехія) та ін. Друга частина — скорботно-траурна — охоплює матеріали преси, що стосуються смерті та похоронів вченого, подає мовою оригіналу надгробні промови, некрологи з українських та зарубіжних газет, а також три автобіографії М.Драгоманова та бібліографічний покажчик його творів, укладений М.Павликом. У першій та другій частинах збірника вміщені поетичні твори-привіти вченому, серед них вірші*. "Була доба, питали ясні мрії", "Поклон Тобі від нас, земляче дорогий", "Дорогій пам'яті М.П.Драгоманова" (автори їх з політичних міркувань не названі).



Кл.слова:
історик -- Україна -- Кирило-Мефодіївське товариство -- самоідентифікація -- національні меншини

   Тип видання:   художня література   
5.

Франко, І.
З вершин і низин [Електронний ресурс] : збірник поетичних творів 1873-1893. В додатку "Зівяле листє" й "Великі роковини" / І. Франко. - К. ; Ляйпциг : Українська накладня, 1900. - 728 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Збірка «З вершин і низин» — це складна мистецька будова з віршів, писаних у різний час і з різного приводу. Франко у «Передньому слові» пише: «Укладаючи матеріал для сеї книжки, я покинув думку про хронологічний порядок, зовсім не пригожий в книжці так різномастого змісту, котрій, проте, хотілось мені придати яку–таку артистичну суцільність». Збірка складається з семи великих розділів, які умовно розподіляємо тут на дві нерівні частини. У перших трьох розділах — «De profundis», «Профілі і маски» та «Сонети» — зібрано ліричні твори, в чотирьох останніх — «Галицькі образки», «Із жидівських мелодій», «Панські жарти» та «Легенди» — твори епічні.



Кл.слова:
українська література -- класична література

   Тип видання:   хрестоматія   
6.

Кримський, А.
Пальмове гилля. Екзотичні поезиї ( 1898 - 1901 ) [Електронний ресурс] / А. Кримський. - Л. : Українсько-Руська видавнича спілка, 1901. - 152 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Збірка поезій «Пальмове гілля» містить оригінальні вірші дослідника та його власні переклади арабських поезій українською мовою. На думку дослідників, збірка Кримського є унікальною пам’яткою літератури.



Кл.слова:
вірш -- література

   Тип видання:   наукове видання   
7.

Яворский, Ю. А.
Из этнографической тетрадки 1830-ых годов [Електронний ресурс] / Ю. А. Яворский. - Л. : Издание «Галицько-русской Матиці», 1902. - 15 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга літературознавця, фольклориста, історика і громадського діяча русофільської орієнтації Ю. А. Яворського (1873–1937) вийшла друком в ті роки, коли він досліджував давньоруські літературні пам'ятники та фольклорні твори в Галичині, що входила до складу Австро-Угорщини. Основний зміст збірки складають колядки та щедрівки, зібрані, як зазначено у передмові, літератором Й. Левицьким. Його записи відтворені повністю, зі збереженням орфографії оригіналу.



Кл.слова:
народна творчість -- народна пісня -- фольклор

   Тип видання:   зб. статей   
8.


Кореспонденція Якова Головацького [Електронний ресурс] : в 2 ч.. - Л. : Наук. Товариство ім. Шевченка, 1905

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Ч. 1 : в літах 1835-49. - 1905. - 614 с.

Ч. 2 : в літах 1850-62. - 1905. - 766 с.


ГОЛОВАЦЬКИЙ Яків Федорович (псевд. — Головацький Ярослав, Русин Гаврило, Балагур Яцко, Галичанин та ін.; 29.Х 1814, с. Чепелі, тепер Бродівського р-ну Львів, обл. — 13.V 1888, Вільнюс) — укр. мовознавець, етнограф, фольклорист, поет, педагог і громад. діяч, чл. Рос. геогр. т-ва, почес. чл. Т-ва історії і старовини російської з 1866. У 1834 — 35 навч. в духовній академії в Кошице та ун-ті в Пешті; закін. 1841 Львів. ун-т. У 1842 — 48 був священиком. Протягом 1848 — 67 працював професором, а 1863 — 64 — ректор Львів. ун-ту. В 1868-88 — голова Віденської археогр. комісії, одночасно (з 1871) — голова Тимчас. комісії по організації Вілен. публ. бібліотеки й музею. Належав до «Руської трійці», організував випуск альм. «Русалка Дністровая» (1837). Досліджував фольклор і етнографію українців зони Карпат («Нарис старослов’янського байкарства або міфології», 1860; «Народні пісні Галицької та Угорської Русі», кн. 1 — 4, 1878; «Про костюми або народне вбрання русинів чи руських у Галичині й північно-східній Угорщині», 1867). Підготував праці про писемні пам’ятки («Хрестоматія церковнословенська і давньоруська», 1854; «Пам’ятки дипломатичної і судово-ділової мови руської в давньому Галицько-Волинському князівстві й суміжних руських областях в XIV та XV століттях», 1867). Велике значення у справі відродження укр. шкільництва і культури мала «Грамматика руского Азыка» Г. (1849), яка спиралася на мовну практику Галичини, була осн. посібником у школах до 1862. На підставі нових діал. даних Г. здійснив одну з перших у вітчизн. мовознавстві спроб опису діал. диференціації укр. мови — «Розправа о язиці южноруськім і єго нарічіях» (1848); виділив волин.-поділ. (або українське), галицьке (або наддністрянське) і карпаторуське наріччя. Обстоював самобутність укр. мови, підкреслював її глибокі істор. корені. У питаннях реформування правопису, витворення норм укр. літ. мови виявляв непослідовність. Створив «Географический словарь западнославянских и югославянских земель и прилежащих стран» (1877, вид. 1884), опубл. «Читанку» М. Шашкевича (1850) тощо. Уклав досконалий для свого часу регіональний словник говорів Галичини, Буковини і Закарпаття — «Материалы для словаря малорусского нарЂчія, собраныя в Галиціи и въ СЂверо-восточной Венгрии...» (1857 — 59, літери А — 3) та «Словник української мови» (обидва — в кн.: Науковий збірник Музею української культури у Свиднику, т. 10. Пряшів, 1982).



Кл.слова:
нація -- українська література -- самоідентифікація

   Тип видання:   довідник   
9.

Комаров, М. Ф.
Українська драматургія [Електронний ресурс] : збірка бібліографічних знадобів до історії української драми і театру українського (1815-1906 рр.) / М. Ф. Комаров. - О. : Друкарня Є. Фесенка, 1906. - 231 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


До бібліографічного вказівника увійшли описи видань українських драматичних творів 19 - поч. 20 ст., а також критики й рецензії на них.



Кл.слова:
театр -- драма -- твір

   Тип видання:   наукове видання   
10.

Эварницкий, Д. И.
Источники для истории запорожских казаков [Електронний ресурс] / Д. И. Эварницкий. - Владиміръ : Типо-Литографія губернского правленія, 1908

Рубрики:

Географічні рубрики:


 Джерело інформації

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Т. 1. - 1072 с.

Т. 2. - 1179 с.


До збірника увійшли зібрані Дмитром Яворницьким документи, що стосуються історії Запорозької Січі кін. 17 - 18 ст.



Кл.слова:
козак -- козацтво -- січ -- Запоріжжя

   Тип видання:   зб. статей   
11.


Переписка Михайла Драгоманова з Мелiтоном Бучинським 1871-1877 [Електронний ресурс] / уклад. М. Павлик. - Л. : Наукове товариство ім. Шевченка, 1910. - 353 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Збірка містить переписку щодо української культурної справи між Мелітоном Бучинським та Михайлом Драгомановим у1871-1877 рр.



Кл.слова:
культурна справа

   Тип видання:   зб. статей   
12.


Кіево-Межигорская фаянсовая фабрика [Електронний ресурс] : збірник статей. - К. : С. В. Кульженко, 1910. - 322 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Видання є збіркою, перша частина якого – історичний нарис. Він присвячений історії фабрики, а також рясніє докладними описами її виробів. Далі наведені клейма фабрики за весь час її існування. Цей матеріал доповнюють статті самого різного змісту: про зв'язок православного іконопису з італійським живописом раннього Відродження, соціологічне дослідження на тему «мистецтво і робітник», а також хроніка подій мистецького життя та реклама. Книга багато ілюстрована.



Кл.слова:
іконопис -- мистецьке життя

   Тип видання:   зб. статей   
13.


Вечорниці [Електронний ресурс] : український збірник. - 2-е вид.. - Х. : Печатне діло, 1912. - 244 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


"Вечорниці" — збірник гумористичних оповідань, байок, гуморесок та віршів.



Кл.слова:
українська література -- сатира

   Тип видання:   хрестоматія   
14.


Шевченко і його Україна [Електронний ресурс] : збірка / P. Potichnyj. - New Jersey : "Свобода", 1916. - 64 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У збірці аналізується творчість Кобзаря, наслідки його діяльності, його ставлення до України та українського народу.



Кл.слова:
твори

   Тип видання:   альбом   
15.


Альбом старого Львова [Електронний ресурс]. - Петроград : Сириус, 1917. - 107 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Дана публікація є збіркою зображень головних історичних пам’яток Львова. Альбом містить знімки найбільших святинь міста, таких як Католицький собор, Вірменський собор, церква Домініканців тощо. Серед ілюстрацій є зображення вулиць Львова XVIII ст. Також в альбомі є репродукції музейних експонатів (портрет короля Станіслава-Августа), знімки деталей інтер’єру, які показані в Міському музеї, елементів львівської архітектури (різноманітні барельєфи). Альбом дає чудову можливість відчути дух старого міста, уявити, чим жив Львів декілька століть тому.



Кл.слова:
львівська архітектура -- старе місто

   Тип видання:   художня література   
16.

Синежупанець, М.
Гостинці [Електронний ресурс] / М. Синежупанець. - Зальцведель : Наклад Української Військової Місії, 1919. - 96 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


збірка фейлетонів



Кл.слова:
українська література

   Тип видання:   художня література   
Категорія: Науки про Землю   
17.

Лункевич, В. В.
Серед вічних снігів і ледів [Електронний ресурс] : пер. з рос. / В. В. Лункевич. - Нью-Йорк : Голос правди, 1919. - 76 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Проілюстрована збірка складена описами географічних подорожей до північних території планети. Основним об’єктом опису стає сукупність нівальних та гляціальних ландшафтів Північно-Льодовитого океану. Книга написана в легкій пізнавальній формі з художнім відтінком.



Кл.слова:
Північний полюс -- мандрівник -- подорож -- Арктика

   Тип видання:   наукове видання   
18.

Рудинський, М.
Архитектурне обличчя Полтави [Електронний ресурс] / М. Рудинський. - Полтава : [б. в.], 1919. - 36 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Дане видання є збіркою головних архітектурних пам'яток міста Полтава кінця XVIII — початку XIX століття. Автор досліджує їх форму, деталі, історію виникнення, архітекторів. Аналіз архітектури спирається на історію міста (яка викладена у праці досить докладно і пояснює зв'язок між історичними подіями та зовнішнім виглядом Полтави). Розглядаються в основному храмові споруди (церква Спаса, Хрестоздвиженський монастир тощо).



Кл.слова:
архітектурна пам'ятка -- храмова споруда

   Тип видання:   нормативно-правовий акт   
19.


Збір Законів та Роспоряджень Робітничо-Селянського Уряду України і Уповноважених Р.С.Ф.Р.Р. [Електронний ресурс]. - Х. : Видання Народнього Комісаріату Юстиції У.С.Р.Р., 1919-1924

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Ч. 12. - 1919. - С. 165 - 172

Ч. 13. - 1919. - С. 173 - 188

Ч. 14. - 1919. - С. 189 - 203

Ч. 15. - 1919. - С. 205 - 224

Ч. 16. - 1919. - С. 225- 240

Ч. 17. - 1919. - С. 241 - 256

Ч. 18. - 1919. - С. 257 - 271

Ч. 19. - 1919. - С. 273 - 284

Ч. 20. - 1919. - С. 285 - 300

Ч. 25. - 1919. - С. 365 - 380

Ч. 26. - 1919. - С. 381 - 396

Ч. 27. - 1919. - С. 397 - 412

Ч. 28. - 1919. - С. 413 - 428

Ч. 30. - 1919. - С. 445 - 460

Ч. 31. - 1919. - С. 461 - 472

Ч. 32. - 1919. - С. 473 - 484

Ч. 33. - 1919. - С. 485 - 500

Ч.34. - 1919. - С. 501-516

Ч. 35. - 1919. - С. 517 - 532

Ч. 36. - 1919. - С. 533 - 548

Ч. 37. - 1919. - С. 449 -564

Ч. 38. - 1919. - С. 565 - 580

Ч. 3. - 1920. - С. 31 - 54

Ч. 4. - 1920. - С. 63 - 88

Ч. 5. - 1920. - С. 89 - 122

Ч. 6. - 1920. - с. 123 - 135

Ч. 10. - 1920. - С. 239 - 266

Ч. 11. - 1920. - С. 267 - 310

Ч. 12. - 1920. - С. 311 - 358

Ч. 13. - 1920. - С. 337 - 368

Ч. 14. - 1920. - С. 369 - 400

Ч. 15. - 1920. - С. 427 -460

Ч, 16. - 1920. - С. 431 - 461

Ч. 17. - 1920. - С. 463 - 493

Ч. 18. - 1920. - С. 495 - 526

Ч. 20. - 1920. - С. 560 - 590

Ч. 21. - 1920. - С. 591 - 629

Ч. 23. - 1920. - с. 663 - 694

Ч. 26. - 1920. - С. 759 - 790

Ч. 27. - 1920. - С. 791 - 822

Ч. 28. - 1920. - С. 823 - 842

Ч. 1. - 1921. - С. 1 - 32

Ч. 2. - 1921. - С. 33 - 64

Ч. 3. - 1921. - С. 65 - 110

Ч. 4. - 1921. - С. 112 - 136

Ч. 5. - 1921. - С. 137 - 166

Ч. 6. - 1921. - С. 167 - 196

Ч. 7 . - 1921. - С. 197 - 225

Ч. 8. - 1921. - С. 227 - 262

Ч. 9 . - 1921. - С. 273 -304

Ч. 10. - 1921. - С. 305 - 336

Ч. 11. - 1921. - С. 337 - 368

Ч. 12. - 1921. - С. 369 - 398

Ч. 13. - 1921. - С. 401 - 431

Ч. 14. - 1921. - С. 433 - 486

Ч. 15. - 1921. - С. 487 - 529

Ч, 16. - 1921. - С. 531 - 569

Ч. 17. - 1921. - С. 572 - 600

Ч. 18. - 1921. - С. 601 - 616

Ч. 1. - 1922. - С. 1 - 32

Ч. 2. - 1922. - С. 33 - 48

Ч. 3. - 1922. - С. 49 - 64

Ч. 4. - 1922. - С. 65 - 85

Ч. 5. - 1922. - С. 85 - 100

Ч.6. - 1922. - С. 101 - 116

Ч. 7. - 1922. - С. 117 - 132

Ч. 8. - 1922. - С. 134 - 148

Ч. 9. - 1922. - С. 149 - 164

Ч. 10. - 1922. - С. 165 - 180

Ч. 11. - 1922. - С. 181 - 196

Ч. 12. - 1922. - С. 199 - 214

Ч. 13. - 1922. - С. 213 - 228

Ч. 14. - 1922. - С. 229 - 244

Ч, 15. - 1922. - С. 243 -259

Ч. 16. - 1922. - С. 261 - 288

Ч. 17. - 1922. - С. 285 - 305

Ч. 18. - 1922. - С. 306 - 322

Ч. 19. - 1922. - С. 323 - 339

Ч. 20. - 1922. - С. 337 - 354

Ч. 21. - 1922. - С. 355 - 369

Ч. 22. - 1922. - С. 371 - 389

Ч. 23. - 1922. - С. 391 - 405

Ч. 24. - 1922. - С. 407 - 412

Ч. 25. - 1922. - С. 413 - 421

Ч. 26. - 1922. - С. 423 - 438

Ч. 27. - 1922. - С. 439 - 454

Ч. 28. - 1922. - С. 455 - 472

Ч. 29. - 1922. - С. 473 - 488

Ч. 30. - 1922. - С. 489 - 504

Ч. 31. - 1922. - С. 505 - 520

Ч. 32. - 1922. - С. 521 - 535

Ч. 33. - 1922. - С. 538 - 552

Ч. 34. - 1922. - С. 553 - 570

Ч. 36. - 1922. - С. 559 - 592

Ч. 37. - 1922. - С. 593 - 607

Ч. 38. - 1922. - С. 609 - 623

Ч. 39. - 1922. - С. 625 - 644

Ч. 40. - 1922. - С. 647 - 667

Ч. 41. - 1922. - С. 669 - 726

Ч. 42. - 1922. - С. 727 - 745

Ч. 43. - 1922. - С. 747 - 768

Ч. 44. - 1922. - С. 769 - 779

Ч. 45. - 1922. - С. 781 - 795

Ч. 46. - 1922. - С. 795 - 811

Ч. 47. - 1922. - С. 813 - 835

Ч. 49. - 1922. - С. 849 - 927

Ч. 50. - 1922. - С. 927 - 944

Ч. 51. - 1922. - С. 945 - 975

Ч. 52. - 1922. - С. 977 - 998

Ч. 53. - 1922. - С. 999 - 1016

Додаток. Збірник за 1922 р. : Відділ Перший. - 1922. - 26 с.

Ч. 54. - 1923. - с. 1017 - 1035

Ч. 55. - 1923. - С. 1037 - 1094

Ч. 56. - 1923. - с. 1097 - 1121

Ч. 1 : Відділ Перший. - 1924. - с. 1 - 27

Ч. 1 : Відділ другий. - 1924. - с. 1 - 28

Ч. 2. - 1924. - с. 29 - 47

Ч. 3. - 1924. - с. 49 - 64

Ч. 3 : Відділ другий. - 1924. - с. 49 - 64

Ч. 4-5 : Відділ Перший. - 1924. - с. 69 - 110

Ч. 4. - 1924. - с. 63 - 88

Ч. 5. - 1924. - с. 93 - 119

Ч. 6 : Відділ Перший. - 1924. - с. 111 - 143

Ч. 6 : Відділ Другий. - 1924. - с. 121 - 131

Ч. 7. - 1924. - с. 145 - 169

Ч. 8 : Відділ Перший. - 1924. - с. 171 - 194

Ч. 8 : Відділ Другий. - 1924. - с. 149 - 167

Ч. 9 : Відділ Перший. - 1924. - с. 195 - 210

Ч. 9-10 : Відділ Другий. - 1924. - с. 163 - 198

Ч. 10 : Відділ Перший. - 1924. - с. 211 - 237

Ч. 11 : Відділ Перший. - 1924. - с. 239 - 262

Ч. 11 - 12. - 1924. - с. 199 - 221

Ч. 12 : Відділ Перший. - 1924. - с. 263 - 274

Ч. 13 : Відділ Перший. - 1924. - с. 275 - 286

Ч. 13 : Відділ Другий. - 1924. - с. 223 - 238

Ч. 14 : Відділ Перший. - 1924. - с. 1 - 32

Ч. 14 : Відділ Другий. - 1924. - с. 239 - 258

Ч. 15 : Відділ Перший. - 1924. - с. 319 - 347

Ч. 15 : Відділ Другий. - 1924. - с. 259 - 276

Ч. 16-17 : Відділ Перший. - 1924. - с. 349 - 407

Ч, 16 : Відділ Другий. - 1924. - с. 277- 297

Ч. 17-18 : Відділ Другий. - 1924. - с. 299 - 333

Ч. 18 : Відділ Перший. - 1924. - с. 409 - 426

Ч. 19 : Відділ Перший. - 1924. - с. 427 - 445

Ч. 19-20 : Відділ Другий. - 1924. - с. 335 - 356

Ч. 20. - 1924. - с. 447 - 462

Ч. 21. - 1924. - с. 357 - 371

Ч. 21-22. - 1924. - с. 463 - 501

Ч. 22-23. - 1924. - с. 373 - 394

Ч. 23 - 24. - 1924. - с. 503 - 526

Ч. 24.2. - 1924. - с. 395 - 425

Ч. 25. - 1924. - с. 527 - 542

Ч. 26-27 : Відділ Перший. - 1924. - с. 543 - 573

Ч. 28. - 1924. - с. 575 - 590

Ч. 29. - 1924. - с. 591 - 605

Ч. 30 : Відділ Перший. - 1924. - с. 607 - 621

Ч. 31-32. - 1924. - с. 623 - 646

Ч. 33. - 1924. - с. 647 - 662

Ч. 34. - 1924. - с. 663 - 678

Ч. 35-36. - 1924. - с. 679 - 701

Ч. 37-38. - 1924. - с. 703 - 723

Ч. 39. - 1924. - с. 725 - 739

Ч. 40. - 1924. - с. 741 - 758

Ч. 41. - 1924. - с. 755 - 774

Ч. 42. - 1924. - с. 779 - 793

Ч. 43. - 1924. - с. 795 - 815

Ч. 44. - 1924. - с. 817 - 827

Ч. 45. - 1924. - с. 629 - 849

Ч. 46. - 1924. - с. 852 - 875

Ч. 48. - 1924. - с. 887 - 908

Ч. 49. - 1924. - с. 909 - 925

Ч. 50. - 1924. - с. 927 - 944

Ч. 51. - 1924. - с. 945 - 964

Ч. 52. - 1924. - с. 965 - 982

Ч. 53-54 : Відділ Перший. - 1924. - с. 983 - 1068

Ч. 55. - 1924. - с. 1069 - 1078




Кл.слова:
закон -- розпорядження

   Тип видання:   хрестоматія   
20.


Рідне Слово [Електронний ресурс] : збірка новель і оповідань українських авторів. - Вецляр : Друкарня Шарфого, 1920. - 298 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У збірнику розміщені новели і оповідання відомих українських письменників: І. Нечуя-Левицького, П. Куліша, Г. Квітки-Основ'яненка, Б. Лепкого, О. Кониського, І. Франка, М. Вовчка, О. Федьковича, М. Коцюбинського, В. Стефаника, О. Кобилянської та інших майстрів художнього слова.



Кл.слова:
українська література
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського