Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (38)Тематичний інтернет-навігатор (1)Автореферати дисертацій (5937)Реферативна база даних (29411)Книжкові видання та компакт-диски (3076)Журнали та продовжувані видання (330)
Пошуковий запит: (<.>K=НОВІ$<.>+<.>K=НАДХОДЖЕНН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 346
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   наукове видання   
1.

Plowman, J.
Camouflage & Markings of the Shermans in New Zealand Service 1943-1945 [Electronic resource] / J. Plowman. - [S. l.] : Model Centrum Progres, S. a.. - 64 p.
Переклад назви: Камуфляж та маркування Шерманів в Новій Зеландії служби 1943-1945

Рубрики:
  

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
історія -- зброя -- танк

   Тип видання:   наукове видання   
2.

Білецький, О.
Перекладна література візантійсько-болгарського походження [Електронний ресурс] / О. Білецький. - [Б. м. : б. в.]. - 28 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Література Київської Русі XI — XIII ст. складається з творів оригінальних і перекладних. З пам'яток письменства всього старого періоду перекладним творам належить дуже значне місце як щодо кількості рукописів, так і щодо поширення цих творів серед читацьких кіл. Перекладна література мала великий вплив на оригінальне письменство, нерідко визначаючи і його жанри, і композицію, і ідейний зміст. Більшість тих перекладів, що надходили в Київську Русь з кінця Х ст., була зв'язана з християнським культом, отже, з релігією — пануючою формою ідеології епохи феодалізму. Навіть твори світського, по суті, змісту набували, як побачимо далі, того ж таки церковного колориту. Крім того, перекладна література старого періоду має свої особливості порівняно з перекладною літературою нових часів. Якщо в новітні часи (з XIX ст.) перекладачі намагаються максимально точно відтворити оригінал, то в середні віки вони часом скорочують, доповнюють, пристосовують до місцевих умов перекладний текст, стаючи, таким чином, то редакторами, а то й просто перероблювачами, до певної міри співавторами. В цьому специфічний характер перекладної літератури даного періоду.



Кл.слова:
рукописна пам'ятка -- література Київської Русі

   Тип видання:   зб. статей   
Категорія:    
3.


Могилянські читання 2022 : Зберегти пам’ять: українське музейництво у вирі лихоліть [Електронний ресурс] : збірник наукових праць / відп. ред. О. М. Черняхівська ; голов. ред. М. А. Остапенко ; ред.: К. К. Крайній, Л. П. Михайлина, А. Г. Варивода ; Національний заповідник "Києво-Печерська лавра". - Київ : НВП "Інтерсервіс", 2023. - 304 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 22.87 Мб


У збірнику вміщено наукові праці учасників ХХVІI Могилянських читань (Національний заповідник “Києво-Печерська лавра”, 15–16 грудня 2022 р.). Загалом опубліковано 28 тематичних статей, що є результатами новітніх досліджень у галузях історії, мистецтвознавства, реставрації, пам’яткознавства та музеєзнавства.

Видання розраховано як на фахівців, так і на широке коло зацікавленої читацької аудиторії.




   Тип видання:   монографія   
4.


Промисловість України перед викликами майбутнього: у пошуках відповідей та рішень [Електронний ресурс] : колективна монографія / Л. В. Дейнеко [и др.] ; Національна академія наук України, ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України". - Київ : ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України", 2022. - 346 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 6.51 Мб


Досліджено виклики майбутнього для промислового розвитку України, що формуються під впливом політичних, екологічних та соціально-економічних трансформацій глобального і локального характеру і впливатимуть на його траєкторію. За найбільш впливовими викликами майбутнього проаналізовано поточні та прогнозовані глобальні тренди, новітні економіко-технологічні та політичні рішення та зміни до чинного законодавства, що стосуються розвитку промислового сектора в Україні та в країнах її глобального партнерства, зокрема Європейського Союзу. Представлено інструменти державної політики та рекомендації для промислового бізнесу для запобігання негативним проявам глобальних та локальних викликів й отримання переваг із можливостей, що ними створюються.

Для науковців, державних службовців, викладачів, аспірантів і студентів економічних спеціальностей вищих і середніх спеціальних навчальних закладів.




   Тип видання:   монографія   
5.


Оборонний менеджмент: управління процесами [Електронний ресурс] : монографія / Ф. Саганюк [и др.] ; Інститут вищих керівних кадрів НАДУ при Президентові України. - Київ : Видавничий дім "АртЕк", 2021. - 324 с.

  Текст у форматі PDF 3.69 Мб


У монографії викладені новітні підходи до вдосконалення оборонного менеджменту та наближення його до стандартів НАТО, надані слушні методичні та практичні рекомендації і витяги із законодавчих та інших нормативно–правових актів.

Видання розраховане на фахівців сил оборони, слухачів та науковців вищих військово-навчальних закладів, які досліджують чи вивчають проблеми оборонного менеджменту та управління процесами оборонного планування, передусім щодо розвитку спроможності сил оборони для забезпечення ефективної оборони і захисту України від агресора.



Кл.слова:
онтологія управлінських теорій -- управління військами -- Забезпечення оборони держави

   Тип видання:   навчальний посібник   
6.

Хільчевський, Валентин Кирилович.
Агрогідрохімія [Електронний ресурс] : підручник / В. К. Хільчевський ; Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ : ДІА, 2021. - 176 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 4.65 Мб


Розглянуто основні проблеми, пов'язані з хімізацією землеробства і охороною водних ресурсів. Дано уявлення про формування балансу хімічних речовин у ґрунті, застосування різних видів добрив і пестицидів, можливі шляхи їхнього надходження у водні об'єкти. Наведено методи розрахунку надходження хімічних речовин у водні об’єкти. Теоретичні положення ілюструються матеріалами про вплив агрохімічних засобів на хімічний склад річкових вод у басейні Дніпра.

Підручник розраховано на студентів спеціальності «Науки про Землю» освітніх програм гідрологічного профілю.



Кл.слова:
ґрунт -- добрива -- характеристика пестицидів

   Тип видання:   монографія   
Категорія: Науки про Землю   
7.

Шевченко, Роман Юрійович.
Києвознавство: просторова інтерпретація урболандшафту [Електронний ресурс] : монографія / Р. Ю. Шевченко ; Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління. - Київ : ДЕАПОУ, 2021. - 248 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Монографія присвячена дослідженню навколишнього природного середовища (довкілля), а також природних, антропогенних та соціокультурних екологічних публічних просторів м. Києва. Столиця України представляє собою цілий ряд малодосліджених кластерів її території: трансформація природного та антропогенного ландшафтів, особливості довкілля та природокористування у топоніміці міста, аудит історичних та сучасних картографічних матеріалів, як документальних літописів екологічної історії міста, екологія туристсько-рекреаційного та рекреаційно-екскурсійного природокористування природних зон, історія та географія екологічних катастроф та їх генезис. Відповідне дослідження об’єднане у розроблену комплексну парадигму вивчення довкілля та простору м. Києва – обсерваційний моніторинг. Для його реалізації та розв’язання відповідних наукових задач були успішно апробовані сучасні технології геодезії, картографії, фотограмметрії, геоінформаційних систем та технологій. Основою наукових досліджень є еколого-географічні та картографічні рекогностувальні експедиції, які були проведені протягом останніх двадцяти років. Був накопичений величезний за об’ємом фактологічний еколого-географічний матеріал (база даних). Це абриси експедицій, архів стародавніх та сучасних карт, матеріали аерокосмічної зйомки та дистанційного зондування м. Києва. Розроблений та застосований інструментарій технологій полігонного та камерального моніторингу м. Києва: укладена карта ландмарків – реперів еколого-географічних та природоохоронних обсервацій, обґрунтовані нові наукові дефініції: довкілля-простір м. Києва, екологічне києвознавство, інновінг-інструментарій обсерваційного моніторингу великого міста. Вивчені особливості проєктування еколого-туристичних стежок (на прикладі вул. Оболонська набережна). Досліджені маловідомі еколого-гідрографічні об’єкти: каскад озер Почайна, штучні еколого-гідрологічні об’єкти публічних просторів (фонтани та водограї). Окремо вивчені технології створення геоінтелектуальної системи прийняття екологічних рішень у м. Києва. Укладена серія статистичних еколого-моніторингових карт. Представлений широкий опис унікальних та ексклюзивних об’єктів природного та публічного просторів м. Києва із метою їх залучення в систему міського екологічного (зеленого) та урбаністичного (промислового) туризму, рекреації, релаксації, інтерпретації природної та культурної спадщини м. Києва засобами ГІС та ДЗЗ.

Монографія буде корисною дослідникам м. Києва: екологам-природоохоронцям, києвознавцям-географам, історикам, картографам, екскурсоводам та гідам-інтерпретаторам, а також спеціалістам у галузі геоінформаційного еколого-географічного картографування великих міст.



Кл.слова:
довкілля -- картографія -- екологічний моніторинг

   Тип видання:   монографія   
8.

Пролеєв, Сергій Вікторович.
Влада і суспільство: постмодерна перспектива [Електронний ресурс] : монографія / С. В. Пролеєв ; Національна академія наук України, Інститут філософії імені Г. С. Сковороди. - Київ : Дух і Літера, 2021. - 360 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 3.33 Мб


Монографія присвячена аналізу самоорганізації сучасної соціаль- ності, й передусім ефектів і ролі влади в ній. Ситуація глобального світу сьогодення розглядається як в її культурно-історичній генеалогії в контексті модерної цивілізації, так і в тих радикальних інноваціях соціально- го і антропологічного гатунку, якими вона визначає поточну структуру людської життєдіяльності. Особлива увага приділена „владі розуму” як інтегративному виразу модерних передумов глобальної дійсності та її підважуванням і спростуванням з боку глобального інформаційного середовища. Висувається концепція інфовлади як новітньої універсальної сили, що визначає порядок людського існування та обумовлює новий антропологічний тип – сингулярність. Завершує дослідження аналіз особливостей політичного самовизначенні сучасної України в контексті глобальних трансформацій.

Для науковців, викладачів університетів, аспірантів і студентів.



Кл.слова:
глобалізація -- політичне самовизначення -- філософія

   Тип видання:   монографія   
Категорія: Науки про Землю   
9.

Шевченко, Р. Ю.
Інструментарій моніторингу довкілля міста Києва [Електронний ресурс] : монографія / Р. Ю. Шевченко ; Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління. - Київ : ДЗ "ДЕА", 2020. - 324 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У монографії сформульовані концептуальні положення нової методології екологічного моніторингу – обсерваційної, парадигма якої ґрунтується на розроблених системах і математичних моделях реального та віртуального моніторингу довкілля за допомогою ландмаркових систем наземного, підземного, повітряного, водного та космічного базування. Представлені новітні технічні та технологічні висновки щодо метризації довкілля-простору, розробки геопросторових моделей обсерваційних систем моніторингу на прикладі м. Києва. Зазначається, що обсерваційні дослідження поділяються на класичні (традиційні) та неоновітні, застосовуючи концепти теорії конверсійного моделювання довкілля-простору із апробуваннням алгоритму обсерваційних сценаріїв результатів рекогностування із застосуванням краудсорсингових технологій цифрового картографування. Представлені та відтворені нові можливості дешифрування, ідентифікації та інтерпретації даних дистанційного зондування Землі та оперативних геопросторових моделей мережі інфраструктури екологічних обсервацій, що отримали дефініційне обґрунтування як еколандмарки. Визначені та знайшли підтвердження засади та концепції розробленої теорії формалізованого обсерваційного еколого-географічного картографування. Розроблена серія техноекологічних карт м. Києва, апробація проведена на проблемних полігонах геостаціонарних екологічних досліджень м. Києва.

Розрахований на науковців природничих та технічних наук, що займаються інноваційними проблемами реалізації проведення екологічного моніторингу засобами цифрової геодезії та картографії, геоінформаційних систем та аерокосмічних технологій. Монографія рекомендована здобувачами різних ступенів вищої освіти закладів вищої освіти галузей знань «Геодезія та землеустрій», «Природничі науки» та «Науки про Землю» і спрямований на формування картографічних вмінь та геопросторової компетентності засобами ГІС та ДЗЗ.



Кл.слова:
моніторинг довкілля -- ландшафти -- екологічна безпека

   Тип видання:   зб. статей   
10.


Тоталітаризм як система знищення національної пам’яті: Матеріали всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю (11 – 12 червня 2020 року) [Електронний ресурс] : збірник наукових праць = Totalitarianism as a system of destruction of national memory : Materials of the All-Ukrainian scientifi c-practical conference with international participation / відп. ред. Тетяна Єщенко. - Львів : Друкарня Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, 2020. - 556 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 10.33 Мб


У збірнику наукових праць уміщено матеріали учасників усеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Тоталітаризм як система знищення національної пам’яті». Подано розвідки, в яких розглянуто колективну пам’ять і національну ідентичність, міфи, символи й ідеологеми комуністичного тоталітаризму у мистецтві, науці й освіті; репресії, голод, державний терор, ідеологічний тиск, війни як засоби знищення української нації, місця української національної пам’яті (топографічні, монументальні, символічні, функціональні); визначено десемантизацію базових ідеологем радянської семіосфери в сучасній українській мові, розглянуто русифікацію як інструмент експансії і (нео-)тоталітаризму; проаналізовано ідеологічну цензуру, тоталітарну риторику і нові маніпулятивні технології у пресі, на радіо, телебаченні, рекламі, в мережі інтернет.

Для науковців у галузі українознавства, істориків, культурологів, філологів.



Кл.слова:
історія і сучасність -- інструмент експансії -- тоталітаризм

   Тип видання:   наукове видання   
11.


Модернізація системи контролю за обігом тютюнових виробів [Електронний ресурс] / Н. В. Новицька [и др.]. - Хмельницький : ПП Мельник А.А., 2020. - 120 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 10.86 Мб


У роботі систематизовано міжнародний досвід функціонування систем виявлення та відстеження марок акцизного податку та тютюнових виробів, зокрема розглянуто їхній вплив на ринок та податкові надходження. Аргументовано доцільність застосування таких систем, визначено їх функціонал, вартість запровадження, механізм фінансування витрат, стейкхолдерів тощо. Проведено класифікацію технологічних рішень щодо виявлення та відстеження за критеріями відстеження марки акцизного податку та продукції. Запропоновано концептуальні підходи до створення та запровадження електронної системи контролю за виробництвом та обігом тютюнових виробів в Україні.




   Тип видання:   зб. статей   
12.


Побудова інформаційного суспільства: ресурси і технології [Електронний ресурс] : матеріали XVIІІ Міжнародної науково-практичної конференції, Київ, 19-20 вересня 2019 р. ; Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації», Державна установа «Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України», Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності, Національної академії правових наук України, Науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук України, Інститут наукових досліджень економічних реформ (ISRER) при Міністерстві економіки Республіки Азербайджан / Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації», Державна установа «Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України», Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності, Національної академії правових наук України, Науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук України, Інститут наукових досліджень економічних реформ (ISRER) при Міністерстві економіки Республіки Азербайджан. - Київ : УкрІНТЕІ, 2019. - 404 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 11.46 Мб


Матеріали конференції охоплюють актуальні наукові і практичні проблеми розвитку суспільства в епоху цифровізації. Розглядаються питання створення цифрової економіки, цифрових сервісів і технологій, нові можливості освіти і науки у цифровому середовищі.

Розраховано на науковців, викладачів, підприємців, керівників інформаційних та аналітичних служб, бібліотечних працівників, фахівців з цифрових технологій і безпеки, представників інформаційних структур, бізнес-асоціацій, органів влади та управління.



Кл.слова:
цифрова економіка -- цифрові сервіси та технології -- цифрове середовище

   Тип видання:   монографія   
13.


Оборонний огляд: український вимір 2014–2018 [Електронний ресурс] : монографія / Ф. Саганюк [и др.] ; Міністерство оборони України, Національний університет оборони України імені Івана Черняховського. - Київ : РВВ Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, 2019. - 196 с.

  Текст у форматі PDF 1.93 Мб


У монографії викладені сучасні підходи та досвід проведення у Міністерстві оборони і Збройних Силах України оборонного огляду в 2014–2015 роках. Надані певні методичні та практичні рекомендації для проведення чергового оборонного огляду сил оборони й розроблення за його результатами першої у новітній історії України Стратегії воєнної безпеки й Стратегічного оборонного огляду для більш ефективної протидії агресору в гібридній війні.

Видання розраховане на фахівців Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та науковців вищих військово-навчальних закладів, які досліджують або задіяні у організації проведення оборонного огляду сил оборони з метою розвитку їх спроможностей для спільних дій щодо оборони України та захисту її від агресора.



Кл.слова:
огляд -- правові та методологічні основи -- управління ризиками

   Тип видання:   наукове видання      аналітична доповідь   
14.


Модернізація системи соціально-трудових відносин: проблеми та можливості конструктивної самоорганізації суб’єктів соціального діалогу [Електронний ресурс] : наукова доповідь / О. Ф. Новікова [и др.] ; Національна академія наук України, Інститут економіки промисловості. - Київ : Інститут економіки промисловості, 2019. - 85 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Наукова доповідь містить комплексну діагностику стану та динаміки змін в системі соціально-трудових відносин (далі – СТВ) в Україні, розкриває чинники соціально-трудової конфліктності у вітчизняній промисловості, перспективи залучення потенціалу конструктивної соціальної самоорганізації сторін соціального діалогу в контексті потреб модернізації системи СТВ в цілому, зокрема у вітчизняній промисловості.

За результатами проведеного аналізу запропоновано та обґрунтовано практичні рекомендації та пропозиції сторонам соціального діалогу щодо модернізації системи соціально-трудових відносин в Україні, зокрема в сфері промисловості, на засадах соціального діалогу, соціальної відповідальності, публічного партнерства тощо.



Кл.слова:
соціально-трудові відносини -- промисловость

   Тип видання:   монографія   
15.


Політичні проблеми міжнародної безпеки у сфері протидії розповсюдженню ядерної зброї (кінець XX – початок XXI століть) [Електронний ресурс] : монографія / А. І. Кудряченко, О. В. Потєхіна ; Національна академія наук України, Інститут всесвітньої історії НАН України. - Київ : Інститут всесвітньої історії НАН України, 2019. - 235 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.35 Мб


У монографії проаналізовано особливості становлення системи міжнародної безпеки та формування нового світового порядку на початку ХХІ століття, визначено базові теоретичні парадигми дослідження нерозповсюдження ядерної зброї, висвітлено нормативно-правове регулювання проблем ядерної безпеки в сучасній системі міжнародних відносин, з’ясовано витоки формування американської доктрини ядерного нерозповсюдження, концептуально окреслено сучасні політичні проблеми реалізації Договору з нерозповсюдження ядерної зброї, проаналізовано історію ядерного (не) розповсюдження і практику міжнародного співробітництва у сфері протидії несанкціонованому поширенню ядерних технологій, досліджено базові теоретичні засади доктрини ядерного стримування та особливості її застосування в сучасних міжнародних відносинах, розкрито зміст поняття «ядерного табу» та історію його формування, витлумачено сучасні імперативи стратегії ядерного стримування, з’ясовано місце і роль України в новій структурі міжнародної безпеки.



Кл.слова:
системи міжнародної безпеки -- проблеми нерозповсюдження ядерної зброї -- загрози поширення ядерної зброї

   Тип видання:   каталог   
16.

Проців, Олег Романович.
Олег Проців – дослідник історії публічного управління Галичини в частині використання тваринного світу [Електронний ресурс] : бібліографічний покажчик / О. Р. Проців ; Універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка. - Івано-Франківськ : "Фоліант", 2019. - 73 с.

  Текст у форматі PDF 1.56 Мб


Бібліографічний покажчик висвітлює праці науковця з питань історії ведення мисливського господарства, полювання та рибальства у Галичині наприкінці ХІХ –початку ХХ століття. Переважна більшість наукових досліджень автора пов’язана зі Станиславівщиною. Видання знайомить, зокрема, з опублікованими монографічними дослідженнями О. Проціва про історію мисливства і рибальства у Станиславівському та Долинському повітах, та окремими науковими статтями – по кожному повіту Станиславівщини. У покажчику представлений перелік монографій, книг, статей, опублікованих в наукових збірниках, матеріалах конференцій, фахових виданнях впродовж 2007-2019 років, а також Інтернет-ресурси. Окремий розділ подає інформацію про монографії Олега Проціва, представлену на веб-сайті обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка у розділі «Нові надходження». Матеріали у розділах розташовані за алфавітом. Бібліографічний опис та скорочення слів здійснено згідно діючих стандартів. Відбір літератури завершений у травні 2019 року.

Видання адресоване науковцям, історикам, краєзнавцям, бібліотечним працівникам, всім, хто цікавиться історією рідного краю у відповідній галузі.




   Тип видання:   зб. статей   
17.


Еволюція цінностей в епоху глобалізації [Електронний ресурс] : збірник наукових праць / голов. ред. О. В. Зернецька ; відп. ред. І. І. Вітер ; ред. М. В. Бондарець ; Національна академія наук України, Інститут всесвітньої історії НАН України. - Київ : ТОВ «Видавництво «Центр учбової літератури», 2019. - 214 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.24 Мб


У збірнику наукових праць представлені статті учасників Міжнародної наукової конференції «Еволюція цінностей в умовах глобалізації», проведеної Державною установою «Інститут всесвітньої історії НАН України» у квітні 2019 р. Досліджено проблеми еволюції цінностей у зарубіжному та вітчизняному науковому дискурсі; проаналізовано традиційні й нові цінності у міжнародних відносинах в умовах глобалізації; розглянуто вплив глобалізації на культуру й ціннісні орієнтації людини і соціуму.

Збірник представляє інтерес для науковців і фахівців з проблем історії, філософії, політології, глобалістики, світової економіки і міжнаpодних відносин.



Кл.слова:
глобальна комунікація -- міжнародні відносини -- становлення цінностей сучасного суспільства

   Тип видання:   підручник   
Категорія: Соціологія   
18.


Соціальна географія [Електронний ресурс] : підручник / Л. Нємець [и др.] ; Київський національний університет імені Tараса Шевченка, Харківський національний університет імені B.H. Каразіна. - Київ : "Фенікс", 2019. - 304 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 2.44 Мб


У підручнику розглянуто теоретичні та прикладні питання соціальної географії. Головна його мета – сприяти ефективному оволодінню сукупністю теоретичних знань і практичних навичок соціально-географічних дослідхень. У підручнику охарактеризовано традиційні та новітні підходи, напрями і методи соціальної географії.

Для студентів та аспірантів географічних спеціальностей, а такох всіх, хто ціка- виться питаннями соціальної географії.



Кл.слова:
соціальна географія -- соціально-демографічний розвиток -- гуманістична географія

   Тип видання:   науково-технічна конференція   
Категорія: Науки про Землю   
19.


Новітні аерокосмічні технології в екологічному моніторингу [Електронний ресурс] : матеріали науково-технічної конференції (24-25 квітня 2018 року) ; Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, Міністерство екології та природних ресурсів України / Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, Міністерство екології та природних ресурсів України. - Київ : Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, 2018. - 75 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.94 Мб


У збірнику представлені матеріали доповідей на науково-технічній конференції «Інноваційні аерокосмічні технології в екологічному моніторингу». На науково-технічній конференції розглянуті питання що пов’язані із застосуванням аерокосмічних систем в екологічному моніторингу, в системах спостереження при контролі параметрів стану довкілля, а також геоінформаційних технологій для відображення отриманих результатів та різних даних стану навколишнього природного середовища, в т.ч. історичні аспекти. Розрахований на науковців, викладачів, студентів, здобувачів та фахівців, що займаються питаннями побудови систем екологічного моніторингу спеціальностей «Інформаційні технології», «Космічний моніторинг Землі» та «Екологічна безпека».



Кл.слова:
екологічний менеджмент -- інформаційні системи -- сучасні аерокосмічні системи

   Тип видання:   зб. статей   
20.


Стратегічні імперативи сучасного менеджменту [Електронний ресурс] : збірник матеріалів ІV Міжнародної науково-практичної конференції (19–20 квітня 2018 року) / відп. вип. С. М. Соболь ; ред.: З. Є. Шершньова, Л. О. Лігоненко, О. І. Гарафонова ; Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». - Київ : КНЕУ, 2018. - 503 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 3.40 Мб


Конференція спрямована на обговорення результатів новітніх вітчизняних і закордонних досліджень у сфері менеджменту організацій; стратегічного, корпоративного управління; сталого інноваційного розвитку підприємств та економіки в цілому.



Кл.слова:
менеджмент -- стратегії підприємства -- фінанси
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського