Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (36)Тематичний інтернет-навігатор (9)Автореферати дисертацій (2137)Реферативна база даних (18159)Книжкові видання та компакт-диски (3040)Журнали та продовжувані видання (86)
Пошуковий запит: (<.>K=ШТУЧН$<.>+<.>K=ІНТЕЛЕКТ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 337
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   навчальний посібник   
1.

Дацюк, С.
Інтелектуальна політика [Електронний ресурс] / С. Дацюк. - [Б. м. : б. в.]. - 49 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
влада -- мотивація -- інтелектофобія

   Тип видання:   альбом   
2.


Українська дерев'яна архітектура [Електронний ресурс]. - [Б. м. : б. в.]. - 31 p.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


З давніх-давен більша частина території сучасної України була вкрита лісами. Навіть на широких степових просторах Південної України, у долинах річок росли великі діброви. Тож дерево було найпоширенішим матеріалом, з якого предки сучасних українців не лише зводили різноманітні будівлі, а й виготовляли все необхідне для життя: меблі, посуд, хатнє начиння, господарський реманент, виробниче устаткування, транспортні засоби. У них було особливе, шанобливе ставлення до дерева як до матеріалу живого й одухотвореного, прихильного до людини. Аж до кінця 18 ст. всі в Україні – від простого селянина до ясновельможного гетьмана – були щиро переконані, що жити слід тільки у дерев’яному будинку чи палаці, бо кам’яні та цегляні будівлі є вкрай шкідливими для здоров’я. В історико-культурологічному плані це переконання зіграло злий жарт з українським народом. Мурованих палат, замків, храмів будували мало, а дерев’яні, яких було безліч, усі загинули – тож історична та культурна спадщина України виявилася штучно збідненою. Проте, якою вражаючою була наша дерев’яна архітектура, ми можемо лише здогадуватися на підставі результатів археологічних досліджень, захоплених описів мандрівників-іноземців та тих окремих дерев’яних пам’яток, які ще вціліли.



Кл.слова:
дерево -- будівля -- архітектура

   Тип видання:   наукове видання   
3.

Polyakov, L. M.
Psychology and structured design of artificial intelligent systems [Electronic resource] / L. M. Polyakov. - [S. l.] : [б. в.], [20_ _?]. - 234 p.
Переклад назви: Психологія та структура проектування штучних інтелектуальних систем

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Knowledge is not absolute. This book is not the last word; it is invitation to discussion of understanding and direction of the new class systems development. It can be used to develop the specification for Artificial Intelligent System design and applications. Collective work and evolution of knowledge will create better understanding of these systems philosophy.



Кл.слова:
кібернетика -- інформатика -- штучний інтелект

   Тип видання:   науково-популярне видання   
4.

Лири, Тимоти.
История будущего [Електронний ресурс] / Т. Лири. - М. : Янус, [200_?]. - 245 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В этой книге дается рабочая модель, объясняющая происхождение и смысл жизни, а также предсказывающая будущий ход эволюции человека.Наша «фантастическая» теория основывается на том, что жизненный цикл вида, известного как "хомо сапиенс", состоит из восьми фаз. Сознание того, что на данном этапе своего развития человечество находится на четвертой фазе эволюции, доставляет нам удовольствие и усиливает наше чувство свободы…Цель эволюции — Высший Разум — достигается последовательным развитием нервной системы и повышением способности воспринимать, интегрировать и передавать все более широкий спектр сигналов в единицу времени. Каждый новый контур нервной системы, который «включается» на определенных этапах эволюции, учит нас чему-то новому.Именно в этом заключается смысл древней суфийской притчи, в которой Мулла Насреддин, мудрец, неизменно притворяющийся клоуном, скачет через город на осле."Куда ты так торопишься, Насреддин?", — спрашивают его соседи."Я ищу моего осла!" — отвечает он.На определенном этапе развития каждый по-разному понимает эту шутку-внутри-шутки. С нашей точки зрения, осел здесь представляет "магическую технику", "тайное знание", "алхимический Эликсир" или великий "философский камень", приносящий мудрость адепту. Мы ищем его повсюду, передвигаясь именно на нем. Это наша нервная система.



Кл.слова:
еволюція -- футурологія -- розвиток інтелекту

   Тип видання:   художня література   
5.
 


Вороний, Микола.
Блакитна Панна [Електронний ресурс] / М. Вороний. - [Б. м.] : [б. в.], [19_ _?]. - 152 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Поет М. Вороний оспівав весну як блакитну панну. Поряд зі звичними, традиційними у фольклорі та в літературі засобами виразності (весна запашна, чарівна, у прозорих шатах, у серпанках) автор використовує біблійну урочисту лексику («Осанна!»), метафори («в душі моїй, в сяйві мрій В'ються хмелем арабески»), мистецькі терміни (арабески, фрески, гротески). І це надає творові неповторне інтелектуально-мистецьке естетичне забарвлення.



Кл.слова:
українська література -- поезія

   Тип видання:   зб. статей   
6.


УкрПрогАсп-2022-1. 1-а Конференція молодих вчених з програмування (26.10.2022, Київ) [Електронний ресурс] = UkrProgAsp-2022-1. 1st Conference of Young Scientists in Programming (October 26, 2022, Kyiv) / відп. ред. В. Л. Шевченко ; ред. К. Ю. Юрченко ; Інститут програмних систем Національної академії наук України. - Київ : ІПС НАНУ, 2022. - 28 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.21 Мб


Збірник розрахований на представників бізнесу та державних органів, викладачів та наукових працівників, аспірантів, студентів які займаються питаннями створення програмних систем та розвитку методів аналітики даних та штучного інтелекту.

The collection is intended for representatives of business and government bodies, teachers and researchers, postgraduates, students who are involved with the issues of programming of Internet applications and the development of information technologies in general.




   Тип видання:   підручник   
7.

Циганенко, Володимир Олександрович.
Про визначних людей, які рухали: розвиток культури, суспільства, науки [Електронний ресурс] : науково-популярне видання / В. О. Циганенко. - Київ : Музей енергетики, 2022. - 296 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 16.86 Мб


Книжка Володимира Циганенка складається зі статей, написаних у різні роки й надрукованих у періодиці. Читач для себе відкриє широке поле знань, які автор дохідливо викладає у статтях, використовує та упорядковує сучасний погляд по темі: про визначних людей, які рухали: розвиток культури, суспільства, науки і боролися за те, щоб віра в Україну була гранітом, щоб росло зав- зяття, міць, щоб сміло йти у бій за Україну так, як ішли Герої за її, за її славу, за її Святі Ідеї, - щоб помстити ганьбу неволі, потоптану честь, глум катів її, невинну кров помордованих. Та прогнози на майбутнє світової науки і техніки у галузі пізнання самої людини, навколишнього середовища. Розмірковує над тим, що потрібно творчо використовувати у майбутньому. Розрахо - вана на широкий загал читачів, які цікавляться пізнанням історії України, світової науки на багатьох напрямках розвитку штучного інтелекту, існуванням Всесвіту. Може бути корисною для: захисників і захисниць України, викладачів освітніх закладів, музейних працівників, енергетиків, широкого загалу.




   Тип видання:   науково-популярне видання   
8.

Циганенко, Володимир Олександрович.
Наближення вчених до зародження Всесвіту та життя [Електронний ресурс] : науково-популярне видання. Кн. 3 / В. О. Циганенко. - У 4 книгах, Книга 3. - Київ : Музей енергетики, 2022. - 279 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 11.78 Мб


"Книжка Володимира Циганенка складається зі статей, написаних у різні роки й надрукованих у періодиці. Читач для себе відкриє широке поле знань, які автор дохідливо викладає у статтях, використовує та упорядковує сучасний погляд по темах: наближення вчених до зародження Всесвіту та життя на Землі. Прогнози на майбутнє світової науки і техніки у галузі пізнання самої людини, навколишнього середовища. Розмірковує над тим, що потрібно творчо використовувати у майбутньому. Розрахована на широкий загал читачів, які цікавляться пізнанням світової науки на багатьох напрямках розвитку штучного інтелекту, існуванням Всесвіту. Може бути корисною для енергетиків, фахівців - астрофізиків, хіміків, планетологів, астрономів, генетиків, викладачів освітніх закладів, музейних працівників"




   Тип видання:   науково-популярне видання   
9.

Циганенко, Володимир Олександрович.
Наближення вчених до зародження Всесвіту та життя [Електронний ресурс] : науково-популярне видання. Кн. 4 / В. О. Циганенко. - У 4 книгах, Книга 4. - Київ : Музей енергетики, 2022. - 272 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 13.33 Мб


"Книжка Володимира Циганенка складається зі статей, написаних у різні роки й надрукованих у періодиці. Читач для себе відкриє широке поле знань, які автор дохідливо викладає у статтях, використовує та упорядковує сучасний погляд по темах: наближення вчених до зародження Всесвіту та життя на Землі. Прогнози на майбутнє світової науки і техніки у галузі пізнання самої людини, навколишнього середовища. Розмірковує над тим, що потрібно творчо використовувати у майбутньому. Розрахована на широкий загал читачів, які цікавляться пізнанням світової науки на багатьох напрямках розвитку штучного інтелекту, існуванням Всесвіту. Може бути корисною для енергетиків, фахівців - астрофізиків, хіміків, планетологів, астрономів, генетиків, викладачів освітніх закладів, музейних працівників"




   Тип видання:   навчальний посібник   
10.


Забезпечення національної безпеки за основними напрямами життєдіяльності України [Електронний ресурс] : навчальний посібник : Частина ІІ / С. Г. Гордієнко [и др.] ; відп. ред. С. Г. Гордієнко ; Міжрегіональна Академія управління персоналом. - у 2 ч.. - Київ : "Видавництво Ліра-К", 2021. - 608 с.

  Текст у форматі PDF 3.71 Мб


Розглянуто теоретико-прикладні проблеми й питання: управління сферою національної безпеки України; державної безпеки; воєнної безпеки; економічної безпеки; гуманітарної та екологічної безпеки; захисту державної таємниці; забезпечення безпеки суб’єктів підприємницької діяльності; інформаційної сфери і права на інформацію; інноваційної діяльності та її правових аспектів; інтелектуальної власності та права на її об’єкти. Наведено й проаналізовано теорію та практику їх “життєздатності” і захисту в умовах сьогодення України.

Для студентів, аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників та практиків зазначених сфер життєдіяльності суспільства.




   Тип видання:   науково-популярне видання   
11.

Циганенко, Володимир Олександрович.
Контент-аналіз енергії руху по темах: теорії, дослідження, відкриття сучасних вчених [Електронний ресурс] : науково-популярне видання. Кн. 5 / В. О. Циганенко. - У п’яти книгах, Книга 5. - Київ : Видавничий дім "Кий", 2021. - 310 с.

  Текст у форматі PDF 9.21 Мб


«Книжка Володимира Циганенка складається зі статей, написаних у різні роки й надрукованих у періодиці. Читач для себе відкриє широке поле знань, які автор дохідливо викладає у статтях, використовує та упорядковує сучасний контент-аналіз енергії руху по темах: теорії, дослідження, відкриття сучасних вчених та прогнози на майбутнє світової науки і техніки у галузі пізнання самої людини, навколишнього середовища і Всесвіту. Розмірковує над тим, що потрібно творчо використовувати у майбутньому.

Розрахована на широкий загал читачів, які цікавляться пізнанням світової науки на багатьох напрямках розвитку штучного інтелекту, існуванням Всесвіту. Може бути корисною для енергетиків, фахівців – астрофізиків, хіміків, планетологів, астрономів, генетиків, викладачів освітніх закладів, музейних працівників»




   Тип видання:   навчальний посібник   
12.

Lazebna, Nataliia.
English Language as Mediator of Human-Machine Communication [Electronic resource] : book / N. Lazebna ; Zaporizhzhia Polytechnic National University. - India : Royal Book Publishing, 2021. - 571 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.01 Мб


The present book highlights the information on English-language digital discourse and represents it as an ideal self-generating system. Its linguosemiotic dominants are extrapolated from the development and decoding of commands from humans to machines (computers), carrying out reciprocal interaction between the English language as an ideal system and logical basis of mathematics. The anthropocentric English-language basis of digital discourse transforms its morphological, semantic, and syntactic connections into a certain linguosemiotic symbiosis. In the monograph, the English language creates the basis of an artificial language (programming language) for introspection (Natural language processing) to mediate human-machine interaction. There is a rebirth or coding of verbal commands in a language understandable to the machine. Thus, the unity of verbal units and symbols in modern English-language digital discourse testifies both to the orderliness and the variability of its constituents. The functionality of linguosemiotic elements produces networks of relationships, which can emerge in the context of programming languages or natural language (English language).

Ця книга подає інформацію про англомовний дигітальний дискурс (АДД) і репрезентує його як ідеальну самогенеруючу систему. Лінгвосеміотичні домінанти АДД екстраполюються з розробки та декодування команд від Людини до Машини (комп’ютерів), здійснюючи взаємодію між англійською мовою як ідеальною системою та логічною основою математики. Антропоцентрична англомовна основа дигітального дискурсу перетворює його морфологічні, семантичні та синтаксичні зв’язки у певний лінгвосеміотичний симбіоз. У монографії англійська мова постулюється як основа штучної мови (мови програмування) для самоаналізу (обробки природної мови) та опосередкування взаємодії Людина-Машина. Таким чином, єдність вербальних одиниць та символів у сучасному англомовному дигітальному дискурсі свідчить як про впорядкованість, так і про мінливість його складових. Функціональність лінгвосеміотичних елементів створює мережі взаємозв’язків, які можуть виникнути в контексті мов програмування або природної (англійської) мови.




   Тип видання:   монографія   
Категорія: Науки про Землю   
13.

Шевченко, Роман Юрійович.
Києвознавство: просторова інтерпретація урболандшафту [Електронний ресурс] : монографія / Р. Ю. Шевченко ; Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління. - Київ : ДЕАПОУ, 2021. - 248 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Монографія присвячена дослідженню навколишнього природного середовища (довкілля), а також природних, антропогенних та соціокультурних екологічних публічних просторів м. Києва. Столиця України представляє собою цілий ряд малодосліджених кластерів її території: трансформація природного та антропогенного ландшафтів, особливості довкілля та природокористування у топоніміці міста, аудит історичних та сучасних картографічних матеріалів, як документальних літописів екологічної історії міста, екологія туристсько-рекреаційного та рекреаційно-екскурсійного природокористування природних зон, історія та географія екологічних катастроф та їх генезис. Відповідне дослідження об’єднане у розроблену комплексну парадигму вивчення довкілля та простору м. Києва – обсерваційний моніторинг. Для його реалізації та розв’язання відповідних наукових задач були успішно апробовані сучасні технології геодезії, картографії, фотограмметрії, геоінформаційних систем та технологій. Основою наукових досліджень є еколого-географічні та картографічні рекогностувальні експедиції, які були проведені протягом останніх двадцяти років. Був накопичений величезний за об’ємом фактологічний еколого-географічний матеріал (база даних). Це абриси експедицій, архів стародавніх та сучасних карт, матеріали аерокосмічної зйомки та дистанційного зондування м. Києва. Розроблений та застосований інструментарій технологій полігонного та камерального моніторингу м. Києва: укладена карта ландмарків – реперів еколого-географічних та природоохоронних обсервацій, обґрунтовані нові наукові дефініції: довкілля-простір м. Києва, екологічне києвознавство, інновінг-інструментарій обсерваційного моніторингу великого міста. Вивчені особливості проєктування еколого-туристичних стежок (на прикладі вул. Оболонська набережна). Досліджені маловідомі еколого-гідрографічні об’єкти: каскад озер Почайна, штучні еколого-гідрологічні об’єкти публічних просторів (фонтани та водограї). Окремо вивчені технології створення геоінтелектуальної системи прийняття екологічних рішень у м. Києва. Укладена серія статистичних еколого-моніторингових карт. Представлений широкий опис унікальних та ексклюзивних об’єктів природного та публічного просторів м. Києва із метою їх залучення в систему міського екологічного (зеленого) та урбаністичного (промислового) туризму, рекреації, релаксації, інтерпретації природної та культурної спадщини м. Києва засобами ГІС та ДЗЗ.

Монографія буде корисною дослідникам м. Києва: екологам-природоохоронцям, києвознавцям-географам, історикам, картографам, екскурсоводам та гідам-інтерпретаторам, а також спеціалістам у галузі геоінформаційного еколого-географічного картографування великих міст.



Кл.слова:
довкілля -- картографія -- екологічний моніторинг

   Тип видання:   науково-популярне видання   
14.

Циганенко, Володимир Олександрович.
Наближення вчених до зародження Всесвіту та життя [Електронний ресурс] : науково-популярне видання. Кн. 2 / В. О. Циганенко. - У 4 книгах, Книга 2. - Київ : Видавничий дім "Кий", 2021. - 370 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 9.74 Мб


Книжка Володимира Циганенка складається зі статей, написаних у різні роки й надрукованих у періодиці. Читач для себе відкриє широке поле знань, які автор дохідливо викладає у статтях, використовує та упорядковує сучасний погляд по темах: наближення вчених до зародження Всесвіту та життя на Землі ті прогнози на майбутнє світової науки і техніки у галузі пізнання самої людини, навколишнього середовища. Розмірковує над тим, що потрібно творчо використовувати у майбутньому.

Розрахована на широкий загал читачів, які цікавляться пізнанням світової науки на багатьох напрямках розвитку штучного інтелекту, існуванням Всесвіту. Може бути корисною для енергетиків, фахівців – астрофізиків, хіміків, планетологів, астрономів, генетиків, викладачів освітніх закладів, музейних працівників.




   Тип видання:   науково-популярне видання   
15.

Циганенко, Володимир Олександрович.
Наближення вчених до зародження Всесвіту та життя [Електронний ресурс] : науково-популярне видання. Кн. 1 / В. О. Циганенко. - У 4 книгах, Книга 1. - Київ : Видавничий дім "Кий", 2021. - 350 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 8.47 Мб


Книжка Володимира Циганенка складається зі статей, написаних у різні роки й надрукованих у періодиці. Читач для себе відкриє широке поле знань, які автор дохідливо викладає у статтях, використовує та упорядковує сучасний погляд по темах: наближення вчених до зародження Всесвіту та життя на Землі ті прогнози на майбутнє світової науки і техніки у галузі пізнання самої людини, навколишнього середовища. Розмірковує над тим, що потрібно творчо використовувати у майбутньому.

Розрахована на широкий загал читачів, які цікавляться пізнанням світової науки на багатьох напрямках розвитку штучного інтелекту, існуванням Всесвіту. Може бути корисною для енергетиків, фахівців – астрофізиків, хіміків, планетологів, астрономів, генетиків, викладачів освітніх закладів, музейних працівників.




   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія:    
16.

Циганенко, Володимир Олександрович.
Контент-аналіз енергії руху по темах: теорії, дослідження, відкриття сучасних вчених. [Електронний ресурс] : науково-популярне видання. Кн. 3 / В. О. Циганенко. - У п’яти книгах, Книга 3. - Київ : Видавничий дім "Кий", 2020. - 364 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 10.08 Мб


«Книжка Володимира Циганенка складається зі статей, написаних у різні роки й надрукованих у періодиці. Читач для себе відкриє широке поле знань, які автор дохідливо викладає у статтях, використовує та упорядковує сучасний контент-аналіз енергії руху по темах: теорії, дослідження, відкриття сучасних вчених та прогнози на майбутнє світової науки і техніки у галузі пізнання самої людини, навколишнього середовища і Всесвіту. Розмірковує над тим, що потрібно творчо використовувати у майбутньому.

Розрахована на широкий загал читачів, які цікавляться пізнанням світової науки на багатьох напрямках розвитку штучного інтелекту, існуванням Всесвіту. Може бути корисною для енергетиків, фахівців — астрофізиків, хіміків, планетологів, астрономів, генетиків, викладачів освітніх закладів, музейних працівників»



Кл.слова:
теорія відносності -- технології -- наукові теорії

   Тип видання:   науково-популярне видання   
17.

Циганенко, Володимир Олександрович.
Контент-аналіз енергії руху по темах: теорії, дослідження, відкриття сучасних вчених [Електронний ресурс] : науково-популярне видання. Кн. 4 / В. О. Циганенко. - У п’яти книгах, Книга 4. - Київ : Видавничий дім "Кий", 2020. - 322 с.

  Текст у форматі PDF 8.73 Мб


«Книжка Володимира Циганенка складається зі статей, написаних у різні роки й надрукованих у періодиці. Читач для себе відкриє широке поле знань, які автор дохідливо викладає у статтях, використовує та упорядковує сучасний контент-аналіз енергії руху по темах: теорії, дослідження, відкриття сучасних вчених та прогнози на майбутнє світової науки і техніки у галузі пізнання самої людини, навколишнього середовища і Всесвіту. Розмірковує над тим, що потрібно творчо використовувати у майбутньому.

Розрахована на широкий загал читачів, які цікавляться пізнанням світової науки на багатьох напрямках розвитку штучного інтелекту, існуванням Всесвіту. Може бути корисною для енергетиків, фахівців – астрофізиків, хіміків, планетологів, астрономів, генетиків, викладачів освітніх закладів, музейних працівників»




   Тип видання:   зб. статей   
18.


Побудова інформаційного суспільства: ресурси і технології [Електронний ресурс] : матеріали XVIІІ Міжнародної науково-практичної конференції, Київ, 19-20 вересня 2019 р. ; Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації», Державна установа «Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України», Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності, Національної академії правових наук України, Науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук України, Інститут наукових досліджень економічних реформ (ISRER) при Міністерстві економіки Республіки Азербайджан / Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації», Державна установа «Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України», Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності, Національної академії правових наук України, Науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук України, Інститут наукових досліджень економічних реформ (ISRER) при Міністерстві економіки Республіки Азербайджан. - Київ : УкрІНТЕІ, 2019. - 404 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 11.46 Мб


Матеріали конференції охоплюють актуальні наукові і практичні проблеми розвитку суспільства в епоху цифровізації. Розглядаються питання створення цифрової економіки, цифрових сервісів і технологій, нові можливості освіти і науки у цифровому середовищі.

Розраховано на науковців, викладачів, підприємців, керівників інформаційних та аналітичних служб, бібліотечних працівників, фахівців з цифрових технологій і безпеки, представників інформаційних структур, бізнес-асоціацій, органів влади та управління.



Кл.слова:
цифрова економіка -- цифрові сервіси та технології -- цифрове середовище

   Тип видання:   науково-популярне видання   
19.

Циганенко, Володимир Олександрович.
Контент-аналіз енергії руху по темах: теорії, дослідження, відкриття сучасних вчених [Електронний ресурс] : науково-популярне видання. Кн. 2 / В. О. Циганенко. - У п’яти книгах, Книга 2. - Київ : Видавничий дім "Кий", 2018

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 9.81 Мб


Книжка Володимира Циганенка складається зі статей, написаних у різні роки й надрукованих у періодиці. Читач для себе відкриє широке поле знань, які автор дохідливо викладає у статтях, використовує та упорядковує сучасний контент-аналіз енергії руху по темах: теорії, дослідження, відкриття сучасних вчених та прогнози на майбутнє світової науки і техніки у галузі пізнання самої людини, навколишнього середовища і Всесвіту. Розмірковує над тим, що потрібно творчо використовувати у майбутньому.

Розрахована на широкий загал читачів, які цікавляться пізнанням світової науки на багатьох напрямках розвитку штучного інтелекту, існуванням Всесвіту. Може бути корисною для енергетиків, фахівців — астрофізиків, хіміків, планетологів, астрономів, генетиків, викладачів освітніх закладів, музейних працівників.



Кл.слова:
теорія відносності -- Всесвіт -- Зірка -- технології

   Тип видання:   науково-популярне видання   
20.

Циганенко, Володимир Олександрович.
Контент-аналіз енергії руху по темах: теорії, дослідження, відкриття сучасних вчених [Електронний ресурс] : науково-популярне видання. Кн. 1 / В. О. Циганенко. - У п’яти книгах, Книга 1. - Київ : Видавничий дім "Кий", 2018. - 350 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 9.99 Мб


«Книжка Володимира Циганенка складається зі статей, написаних у різні роки й надрукованих у періодиці. Читач для себе відкриє широке поле знань, які автор дохідливо викладає у статтях, використовує та упорядковує сучасний контент-аналіз енергії руху по темах: теорії, дослідження, відкриття сучасних вчених та прогнози на майбутнє світової науки і техніки у галузі пізнання самої людини, навколишнього середовища і Всесвіту. Розмірковує над тим, що потрібно творчо використовувати у майбутньому. Розрахована на широкий загал читачів, які цікавляться пізнанням світової науки на багатьох напрямках розвитку штучного інтелекту, існуванням Всесвіту. Може бути корисною для енергетиків, фахівців - астрофізиків, хіміків, планетологів, астрономів, генетиків, викладачів освітніх закладів, музейних працівників»



Кл.слова:
Всесвіт -- наука -- інформація -- використання
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського