Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (3)Книжкові видання та компакт-диски (20)
Пошуковий запит: (<.>U=Е0*74 я73$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

   Тип видання:   підручник   
Категорія: Біологічні науки   
1.

Пяткін, Кирил Дмитрович.
Мікробіологія з вірусологією та імунологією [Електронний ресурс] : підручник / К. Д. Пяткін, Ю. С. Кривошеїн. - К. : Вища школа, 1992. - 431 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Матеріал підручника подано відповідно до навчальної програми з курсу мікробіології з вірусологією та імунологією. Порівняно з попереднім виданням (4-те вид. - 1980р.) російською мовою підручник доповнено новими розділами, які стосуються ВІЛ – вірусу імунодефіциту людини, збудників Т-клітинного лейкозу, кампілобактеріозу, хвороби Лайма та інших інфекцій. Доопрацьовано матеріал розділів, присвячених вірусам гепатиту, пікорна- і реовірусам. Висвітлено проблеми генної інженерії і біотехнології виробництва діагностичних і лікувально-профілактичних засобів (моноклональні антитіла, інтерферони, імуномодулятори та ін.). Для студентів медичних інститутів.



Кл.слова:
інфекція -- імунітет

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Біологічні науки   
2.
 


Люта, Віра Антонівна.
Основи мікробіології, вірусології та імунології [Електронний ресурс] : навч. посібник / В. А. Люта, Г. І. Загорова. - К. : Здоров'я, 2001. - 280 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Навчальний посібник підготовлений відповідно до навчальної програми з основ мікробіології, вірусології та імунології. На сучасному науковому та методичному рівні розглянуто основні розділи загальної та спеціальної мікробіології. Наведено класифікацію патогенних мікроорганізмів. Описано їх морфологію та біологічні властивості. Особливу увагу приділено методам лабораторної діагностики інфекційних хвороб. Для викладачів мікробіології та студентів вищих медичних закладів освіти І-II рівнів акредитації.



Кл.слова:
інфекція -- патогенний мікроорганізм

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Біологічні науки   
3.
 


Протченко, П. З.
Загальна мікробіологія, вірусологія, імунологія. Вибрані лекції [Електронний ресурс] : навч. посібник / П. З. Протченко. - О. : Одес. держ. мед. ун-т, 2002. - 298 с.. - (Серія "Бібліотека студента-медика")

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У навчальному посібнику викладені матеріали лекційного курсу із загальної мікробіології, вірусології та імунології. Матеріал подано стисло, з урахуванням повноти його викладення у доступних підручниках і сучасних відомостей з цих навчальних дисциплін. Навчальний посібник відповідає програмі, затвердженій Міністерством охорони здоров’я України. Рекомендовано Центральним методичним кабінетом з вищої медичної освіти МОЗ України як навчальний посібник для студентів і викладачів вищих медичних закладів освіти ІІІ–IV рівнів акредитації.



Кл.слова:
бактерія -- імунітет -- інфекція -- алергія

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Біологічні науки   
4.

Шичкін, В. П.
Основи імунології [Електронний ресурс] / В. П. Шичкін ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». - К. : [б. в.], 2010. - 21 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


На початку свого розвитку імунологія з’явилась як наука про боротьбу організму з інфекційними хворобами. Великі відкриття “ранньої ери” імунології (початок ХХ століття) були пов’язані із такими тяжкими хворобами як віспа, сибірська виразка, сказ, дифтерія. Поряд із поступовим розумінням того, як саме відбувається імунний захист організму, було розроблено ефективні вакцини і сироватки, що дозволили боротися із цими захворюваннями.



Кл.слова:
мікробіологія -- інфекційні хвороби -- щеплення
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського