Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (22)Реферативна база даних (287)Книжкові видання та компакт-диски (314)Журнали та продовжувані видання (474)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)0-18$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

   Тип видання:   аналітична доповідь   
1.

Бережний, Я. В.
Проблеми та шляхи формування сприятливого інституційного середовища для підприємницької діяльності в Україні [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / Я. В. Бережний, Д. В. Ляпін, Д. С. Покришка ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2014. - 80 с.. - (Серія "Економіка" ; випуск 13)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.32 Мб


Розглянуто передумови здійснення економічних реформ у післякризовий період, зокрема зосереджено увагу на особливостях і вадах інституційного середовища національної економіки, що виявилися під час реалізації реформ в Україні. Сформульовано інституційні загрози та ризики для економічних перетворень на сучасному етапі розвитку. Запропоновано перспективні напрями попередження їх загострення, а також створення передумов для прискорення реформування національного господарства в нових конкурентних умовах після кризи.



Кл.слова:
інвестиційний клімат -- економічні реформи -- оподаткування

   Тип видання:   наукове видання   
2.

Панасюк, Броніслав Якович.
Економічна політика в Україні наприкінці XX століття [Електронний ресурс] : наукове видання / Б. Я. Панасюк. - Київ : Новий друк, 2002. - 744 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.97 Мб


Вперше за роки незалежності України в праці зроблена спроба на основі конкретних статистичних і аналітичних матеріалів показати реалізацію економічної політики виконавчою владою з позитивної і негативної сторін. Переконливо доведено, що, не зважаючи на величезні труднощі і упущення в управлінні економікою, соціальною сферою всіх урядів після 1991 р., все таки вдалося підготувати підґрунтя для соціально-економічного зростання, починаючи з 2000 р. Помітний внесок у початок стабілізаційних процесів, як показано в праці на основі аналітичних оцінок, належить виконавчій владі, діяльність якої припадала на 1997-1999 pp.



 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського