Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (27)Реферативна база даних (214)Книжкові видання та компакт-диски (2)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>K=БЕЗПЕРЕРВНІСТЬ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

   Тип видання:   підручник   
1.

Ибрагимов, И. А.
Независимые и стационарно связанные величины [Електронний ресурс] / И. А. Ибрагимов, Ю. В. Линник ; ред. В. В. Донченко. - М. : Наука, 1965. - 524 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В книге изучаются вопросы суммирования стационарно связанных, в частности, независимых и одинаково распределённых случайных величин. Большинство излагаемых в книге методов распространяется и на случаи суммирования неодинаковых независимых или слабо зависимых слагаемых, но соответствующие результаты выглядят более громоздко и не столь законченно. Именно поэтому изложение ограничивается изучением лишь стационарно связанных величин. В книге, помимо теории суммирования, рассматриваются также некоторые вопросы аналитической структуры устойчивых законов, естественно связанные с теорией суммирования независимых одинаково распределённых величин.



Кл.слова:
функція -- безперервність

   Тип видання:   монографія   
2.

Шип, Н. А.
Київська духовна академія в культурно-освітянському просторі України (1818–1919) [Електронний ресурс] / Н. А. Шип. - К. : Фенікс, 2010. - 436 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.40 Мб


У монографії висвітлюється безперервність освітніх традицій в Україні, що беруть свій початок від Києво-Братської школи (1615) та розвинуті Києво-Могилянською (закрита в 1817) і Київською духовною (заснована в 1819) академіями. На основі фахового аналізу першоджерел та наукової літератури схарактеризовано реформаторську політику імперської Росії в галузі вищої духовної освіти, статути духовних академій, що ухвалювались відповідно до суспільно-політичної кон’юнктури ХІХ – початку ХХ ст. Розглянуті питання кадрового забезпечення Київської духовної академії, склад студентів та основні навчально-виховні принципи. На великому фактичному матеріалі розкрито навчальну, наукову, видавничу і просвітницьку діяльність Академії, участь викладачів у громадському і культурному житті Києва, розвитку науковоосвітніх зв’язків із православними країнами. Для науковців, викладачів та студентів духовних і світських навчальних закладів, служителів церкви, масового читача.



Кл.слова:
історія -- просвітництво -- історія освіти
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського