Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (83)Реферативна база даних (420)Книжкові видання та компакт-диски (28)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>K=ОБЛІКОВИЙ$<.>+<.>K=РЕГІСТР$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

   Тип видання:   довідник   
1.

Филина, Ф. Н.
Всё об индивидуальном предпринимателе [Електронний ресурс] : справочик / Ф. Н. Филина. - М. : ГроссМедиа, 2009. - 504 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Ведение бизнеса – дело нелегкое, особенно в условиях постоянно меняющегося российского законодательства. В данном издании собрана вся важная информация, касающаяся деятельности индивидуальных предпринимателей. Государственная регистрация индивидуальных предпринимателей, постановка на учет в налоговой инспекции, открытие счетов, получение необходимых сертификатов, приобретение и регистрация ККТ, ведение безналичных и наличных расчетов с покупателями, прием и увольнение сотрудников, учет доходов и расходов индивидуальных предпринимателей, налогообложение - вот перечень вопросов, освещенных в нашей книге. Отдельный раздел посвящен применению индивидуальными предпринимателями специальных налоговых режимов УСН и ЕНВД, причем книга написана с учетом новой Книги учета доходов и расходов для «упрощенцев» и новой декларации для «вмененщиков».



Кл.слова:
бізнес -- підприємництво -- регістрація підприємців

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.

Бабіч, В. В.
Фінансовий облік (облік активів) [Електронний ресурс] : навч. посібник / В. В. Бабіч, С. В. Сагова. - К. : КНЕУ, 2006. - 282 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Посібник написано відповідно до програми навчальної дисципліни «Фінансовий облік-1», затвердженої Міністерством освіти і науки України. У ньому викладено методику бухгалтерського фінансового обліку активів. Він є першою частиною загального курсу «Фінансовий облік». Основна увага приділена документальному оформленню господарських операцій та методиці їх відображення в системі рахунків і регістрах бухгалтерського обліку. Посібник підготовлено з урахуванням вимог Національних стандартів бухгалтерського обліку. Навчальний посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів за спеціальністю «Облік і аудит» та для підготовки фахівців з фінансів, економіки, аудиту, податкової системи та інших спеціалістів, які вивчають бухгалтерський облік. Може бути використаний працівниками бухгалтерії і інших підрозділів підприємств різних галузей.



Кл.слова:
господарська операція

   Тип видання:   підручник   
3.

Атамас, П. Й.
Основи обліку в бюджетних організаціях [Електронний ресурс] / П. Й. Атамас. - К. : Центр навчальної літератури, 2003. - 284 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Відповідно до програми дисципліни розглядаються проблеми організації та методики обліку основних господарських операцій з виконання кошторису доходів і видатків бюджетних установ, наводиться характеристика нового плану рахунків, форм облікових регістрів і балансу, порядок закриття рахунків і визначення результатів виконання кошторису. Розглядається облік фінансування, грошових коштів, доходів і видатків загального та спеціального фондів, необоротних активів, .запасів, розрахунків і .зобов'язань. Окремий розділ присвячено характеристиці звітності бюджетних установ та порядку її складання і подання. Враховано всі зміни в обліку станом на 1 липня 2003 р. Розраховано на студентів спеціальності Облік і аудит, може бути корисним бухгалтерам бюджетних установ і організацій



Кл.слова:
облік -- аудит -- фінанси -- бюджет

   Тип видання:   довідник   
4.

Шило, В. Л.
Популярные цифровые микросхемы [Електронний ресурс] : справочник / В. Л. Шило. - М. : Радио и связь, 1987. - 352 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Приведены сведения о трёх самых распространённых в радиолюбительской практике видах цифровых микросхем: ТТЛ, КМОП и ЭСЛ. Кратко рассмотрены основы их схемотехники, показаны структуры, цоколёвки и дано описание работы более 300 типов массовых цифровых микросхем: логических элементов, триггеров, регистров, счётчиков, мультиплексоров, арифметических и др.. Даны рекомендации по их применению.



Кл.слова:
мікросхема -- лічильник -- регістр

   Тип видання:   довідник   
5.

Шило, В. Л.
Популярные микросхемы КМОП [Електронний ресурс] : справочник / В. Л. Шило. - М. : Ягуар, 1993. - 64 с.. - (Отечественные микросхемы и их зарубежные аналоги)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В справочнике описаны отечественные и зарубежные микросхемы КМОП. Рассмотрены логические элементы, триггеры, счетчики, регистры и более сложные микросхемы средней степени интеграции. Даны структурные схемы, параметры, цоколевки, а также новые схемные решения. Для радиолюбителей, может быть полезен студентам, специалистам, занимающимся разработкой, эксплуатацией и ремонтом радиоэлектронной аппаратуры.



Кл.слова:
мікросхема -- лічильник -- регістр

   Тип видання:   методичний посібник   
6.


Разработка в системе 1С: Предприятие 8.0 [Електронний ресурс]. - [Б. м. : б. в.]

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Эта книга предназначена, в первую очередь, для специалистов, разрабатывающих или модифицирующих прикладные решения системы программ 1С:Предприятие 8.0. Книга также будет полезна для людей, профессионально занимающихся внедрением и сопровождением прикладных решений, для администраторов испециалистов по информационным технологиям.



Кл.слова:
інтерфейс -- запрос -- регістр -- звіт

   Тип видання:   науково-популярне видання   
7.

Бирюков, Сергей Алексеевич.
Цифровые устройства на МОП-интегральных микросхемах [Електронний ресурс] / С. А. Бирюков. - М. : Радио и связь, 1990. - 128 с.. - (Массовая радиобиблиотека ; вып. 1132)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Описаны принципы использования интегральных микросхем серий К176 и К561, приведены описания формирователей и генераторов импульсов, квазисенсорных переключателей, измерительных устройств — цифровых частотомеров, цифровой шкалы, цифрового мультиметра на микросхеме КР572ПВ2А, спектр-анализатора радиолюбительского низкочастотного комплекса, других различных устройств с использованием МОП-интегральных микросхем. Для радиолюбителей, знакомых с основами цифровой техники.



Кл.слова:
дешифратор -- тригер -- регістр

   Тип видання:   навчальний посібник   
8.

Івахненков, С. В.
Інформаційні технології в організації бухгалтерського обліку та аудиту [Електронний ресурс] / С. В. Івахненков. - 4-е вид., випр. і доп.. - К. : Знання, 2008. - 343 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У навчальному посібнику висвітлено теоретичні та практичні аспекти застосування інформаційних комп'ютерних технологій в управлінні підприємством і в організації бухгалтерського обліку та аудиту. Теоретичні, методологічні і практичні питання автоматизації бухгалтерського обліку розглядаються в комплексі: від обробки первинних документів та реєстрації облікової інформації в електронних регістрах до бухгалтерського моделювання і формування облікової політики. Визначено підходи до проведення аудиту в умовах застосування комп'ютерних облікових систем та методи аудиту із застосуванням комп'ютерів. В основу посібника покладено курс лекцій з навчальних дисциплін «Інформаційні системи бухгалтерського обліку» та «Інформаційні системи і технології у фінансах», які автор читав протягом семи років студентам економічних спеціальностей. Для студентів та викладачів вищих навчальних закладів, наукових працівників, керівників і бухгалтерів підприємств, аудиторів-практиків та бізнес-консультантів. Посібник може бути використаний при вивченні курсів «Інформаційні системи та технології в економіці», «Інформаційні системи бухгалтерського обліку», «Організація інформаційних систем бухгалтерського обліку і аудиту», «Інформаційні системи і технології у фінансах», «Організація аудиту», «Методи і моделі прийняття рішень в обліку, аналізі та аудиті».



Кл.слова:
комп'ютерна система -- управління підприємством -- фінанси

   Тип видання:   навчальний посібник   
9.

Атамас, П. Й.
Облік у бюджетних установах [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / П. Й. Атамас. - К. : Центр учбової літератури, 2009. - 288 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Відповідно до програми дисципліни розглядаються проблеми організації та методики обліку основних господарських операцій з виконання кошторису доходів і видатків бюджетних установ, наводиться характеристика нового плану рахунків, форм облікових регістрів і балансу, порядок закриття рахунків і визначення результатів виконання кошторису. Розглядається облік фінансування, грошових коштів, доходів і видатків загального та спеціального фондів, необоротних активів, запасів, розрахунків і зобов'язань. Окремий розділ присвячено характеристиці звітності бюджетних установ та порядку її складання і подання. Враховано всі зміни в обліку станом на 1 січня 2009 р. Розраховано на студентів спеціальності «Облік і аудит», може бути корисним бухгалтерам бюджетних установ і організацій.



Кл.слова:
господарська операція -- кошторис -- обліковий регістр

   Тип видання:   навчальний посібник   
10.

Шевчук, О. І.
Конспект лекцій з дисципліни «Архітектура комп'ютерів» [Електронний ресурс] / О. І. Шевчук ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». - К. : [б. в.], 2010. - 76 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Архітектура комп’ютера – абстрактне уявлення комп’ютера, яке відображає його логічну і схемотехнічну організацію, включаючи в себе: Структурну схему комп’ютера, будову й організацію його функціональних пристроїв та елементів; Організацію і розрядність інтерфейсів усіх компонентів комп’ютера; Програмний модуль, набір і досяжність його регістрів; Архітектуру, організацію й засоби адресації пам’яті; Систему і формати машинних команд комп’ютера; Засоби представлення і формати даних комп’ютера; Системні ресурси комп’ютера і обробку переривань. Структурно ПК являє собою системну плату зі слотами розширення для комутації додаткових пристроїв за допомогою контролерів (адаптерів). Основними слотами на сьогоднішній день є: PCI (розрядність відповідає розрядності процесора), AGP (розрядність 32 біт), USB (Universal Serial Bus), ISA (Industry Standard Architecture, розрядність – 8 або 16 біт), застарілі і на переважній більшості ПК, які зараз випускаються, слоти ISA взагалі відсутні. Найширшого використання набув слот РСІ; Внутрішня системна шина ПК створює простір магістралей для прийому-передачі трьох типів сигналів: адресації, даних, управління. Розрядність адресної шини (до 64) формує простір прямого доступу до постійної, оперативної, віртуальної пам’яті. Кількість бітів шини даних (64, 128, 256) визначає можливості ПК виконувати арифметико-логічні операції над бітами (додавання, множення, зсув, пересилка). Сигнали шини управління призначені для автоматичної обробки штатних ситуацій, які пов’язані з перетворенням потоків інформації між компонентами ПК і периферійними пристроями, обробкою переривань. Системна плата, крім слотів, має гніздо процесора, порти клавіатури, миші та інших пристроїв уведення/виведення, мікросхеми (чіпи) BIOS і системної логіки, гнізда для пам’яті. BIOS служить для управління процесом обміну інформацією і знаходиться в чіпах ROM системної плати. Інші карти визначаються функціональним призначенням.



Кл.слова:
схемотехніка -- історія -- ЕОМ

   Тип видання:   наукове видання   
11.

Yudkin-Ripun, I.
Aphoristic Foundations of Dramatic and Lyrical Poetry [Electronic resource] / I. Yudkin-Ripun ; Національна академія мистецтв України, Інститут культурології. - К. : Освіта України, 2013. - 444 p.
Переклад назви: Афористичні основи драматичної і ліричної поезії

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 5.03 Мб


Здійснено спробу простежити процедури згортання поетичного тексту в афористичному вислові та розгортання такого вислову. Ідіоми осмислено як необхідний продукт фундаментальної антиномії мови та гомології мовної картини світу. Прислівні вислови як медитативний рід лірики розглянуто в їх трансформаційних та інтерпретаційних можливостях. Поділ поезії на роди уявляється як розвиток розшарування тексту на регістри. Створення коментарів до драматичних і ліричних текстів як розкриття змісту, що мається на увазі, спирається на референтні контекстні та інтертекстуальні мережі як епіграматичні епіфеномени, що містяться в інтерпретаційному потенціалі.



Кл.слова:
літературознавство -- ідіоматика -- лінгвістична інтерпретація
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського