Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Автореферати дисертацій (42)Реферативна база даних (194)Книжкові видання та компакт-диски (37)Журнали та продовжувані видання (9)
Пошуковий запит: (<.>K=УНІВЕРСУМ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Математика   
1.

Девис, М.
Прикладной нестандартный анализ [Електронний ресурс] : пер. с англ. / М. Девис. - М. : Мир, 1980. - 237 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга посвящена актуальному, но совершенно недостаточно освещенному в монографической литературе разделу математической логики - теории нестандартных моделей математического анализа. Этот раздел представляет фундаментальный общематематический интерес, так как позволяет по-новому взглянуть на логические основы анализа, заложенные еще Лейбницем и Ньютоном. Изложение очень отчетливое и не требует специальных знаний. книга рассчитана на математиков различных специальностей, аспирантов и студентов университетов.



Кл.слова:
універсум -- гіпердійсне число -- топологічний простір -- Гільбертів простір

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.

Петрушенко, В. Л.
Історія світової філософії. Фундаментальні проблеми філософії [Електронний ресурс] : навчальний посібник / В. Л. Петрушенко. - Л. : НУ“ЛП”, 2001. - 116 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Людина з її розумом, допитливістю, особливим статусом буття постає як всесвітнє диво: адже лише їй відкрилося те, що ми називаємо буттям, лише в її розумі висвітлюється та вибудовується те, що ми називаємо світовим універсумом. Але людське буття окреслюється значною мірою як парадоксальне: людина висвітлює буття, перебуває у діалозі зі світом, сягає граничних меж Всесвіту, але вона не може осягнути найважливіше для себе: хто вона? звідки та навіщо вона прийшла в цей світ? куди прямує? Одвічні питання (саме тому, що на них немає однієї і єдиної відповіді) людина розв'язувала і розв'язуватиме завжди настільки, наскільки вона відчуває себе людиною і прагне взяти на себе відповідальність за свідоме здійснення свого життя. Філософія і постає формою свідомого вирішення найперших питань людського світоорієнтування, самоусвідомлення та самоствердження. Вона збирає і концентрує історичний досвід таких вирішень і стає інтелектуальним ядром людської духовності.



Кл.слова:
антропологія -- пізнання -- людина -- розум
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського