Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (5)
Пошуковий запит: (<.>K=IACQUIS<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Омельченко О.Л. 
Адаптація трудового законодавства України до законодавства Європейського Союзу: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.05 / О.Л. Омельченко ; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)-383.1 + Х915.232.5-91
Шифр НБУВ: РА374005 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Смирнова К.В. 
Джерела права Європейського Союзу: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / К.В. Смирнова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено джерела права Євросоюзу, а також питання їх виокремлення й аналізу особливостей цих прав. Розглянуто взаємозв'язок джерел права Євросоюзу та acquis communautaire, що є більш широким за поняття джерел, які не містять рекомендаційних, необов'язкових актів, рішень Суду ЄС, доктринальних поняття та звичаю. Досліджено комплекс актів органів Євросоюзу, яких аргументовано поділено на внутрішні та зовнішні на основі поєднання критеріїв об'єкта, суб'єкта, процедури прийняття та способу реалізації правових актів, за цього найголовнішим об'єднавчим чинником є роль правових актів у регулюванні інтеграційних процесів у Євросоюзі. Як внутрішнє джерело права Євросоюзу досліджено систему установчих документів, а також акти, ухвалені інститутами Співтовариства та акти, схвалені у рамках другої (СЗППБ) та третьої (СОППКС) опор Євросоюзу. Серед зовнішніх джерел виокремлено міжнародні угоди з третіми країнами або міжнародними організаціями; акти, ухвалені органами співробітництва у рамках міжнародних угод з третіми країнами або міжнародними організаціями. Досліджено угоду про партнерство та співробітництво між Україною та Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами (УПС), рекомендаційні акти органів співробітництва, створені на її основі, серед яких окреме місце посідає План дій "Україна - Євросоюз" (2005 р.), що сприятиме формуванню індивідуального acquis для України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-3 +
Шифр НБУВ: РА340325

Рубрики:

      
3.

Кравчук І.В. 
Механізми державного управління процесом адаптації національного права до права ЄС: порівняльний аналіз: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / І.В. Кравчук ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Вивчено механізми державного управління адаптацією національного права до права Європейського Союзу (ЄС) у державах-кандитатах до нього та Україні. Визначено поняття державного управління адаптацією. З'ясовано спільні риси у плануванні правотворчого процесу з метою адаптації національного права з acquis communautaire, основні рівні та моделі державного управління цим процесом у державах-кандидатах, домінуючі підходи до організації перекладів законодавства ЄС, навчання кадрів у сфері європейської інтеграції, підготовки суспільства до приєднання, фінансування адаптації у державах-кандидатах. Обгрунтовано найважливіші напрями вдосконалення правового й інституційного механізмів державного управління процесом адаптації права України до права ЄС, а також кадрового, інформаційного та фінансового забезпечення адаптації законодавства в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-91 + Х999 + Х819(4УКР)113 +
Шифр НБУВ: РА342040

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
4.

Нонко А.В. 
Податки в Україні та в державах-членах Європейського Союзу: порівняльно-правовий аналіз: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.В. Нонко ; Ін-т законодавства Верхов. Ради України. — К., 2005. — 16 с. — укp.

Здійснено комплексний аналіз історико-правових аспектів формування підходів до розуміння суті податку як основного елементу будь-якої податкової системи, теоретичних концепцій податкової гармонізації в Європейському Союзі та перспектив подальшого зближення податкового законодавства держав-членів Європейського Союзу. Досліджено зміст основних юридичних складових (правового механізму) найбільш розповсюджених видів прямих і непрямих податків, що стягуються в Україні та державах-членах Європейського Союзу. Виявлено їх позитивні аспекти, а також недоліки та визначено пропозиції щодо способів їх усунення. Надано оцінку стану відповідності податкового законодавства України щодо питань регулювання правовідносин зі стягнення основних видів податків, підходам, застосовуваним у державах-членах Європейського Союзу, та подальшим перспективам здійснення процесу адаптації податкового законодавства України до acquis communautaire у сфері оподаткування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)2 + Х915.232.5-91 + Х999.82 +
Шифр НБУВ: РА340533

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського