Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (87)Книжкові видання та компакт-диски (33)
Пошуковий запит: (<.>U=З273$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Жесан Р.В. 
Автоматизація управління автономним енергопостачанням з використанням відновлюваних джерел енергії в умовах селянського (фермерського) господарства: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / Р.В. Жесан ; Кіровоград. держ. техн. ун-т. — Кіровоград, 2001. — 19 с. — укp.

Наведено результати теоретичних та експериментальних досліджень щодо удосконалення процесу енергопостачання фермерського господарства в Україні шляхом створення системи автоматичного керування системою енергопостачання автономного споживача на основі сонячної установки, вітроустановки, електроагрегата з двигуном внутрішнього згоряння й акумулятора. Запропоновано спосіб оптимізації структури системи енергопостачання за допомогою визначення природно-кліматичних факторів та рівня енергоспоживання. Здійснено технічну реалізацію та впровадження системи автоматичного керування на базі однокристальної мікроЕОМ типу МК51. Наведено дані про її ефективність у процесі експлуатації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З273
Шифр НБУВ: РА315388 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Каплун В.В. 
Автономні системи електроживлення сільськогосподарських споживачів з різнорідними джерелами електроенергії: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.09.03 / В.В. Каплун ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2008. — 37 с. — укp.

Досліджено проблему підвищення надійності й ефективності автономного електроживлення сільськогосподарських споживачів. Розглянуто науково-технічні передумови побудови автономних систем електроживлення як комплексу автономних електрогенерувальних установок та технологічного обладнання у сільському господарстві. Установлено закономірності функціонування структурних організацій різнорідних джерел електроенергії та їх впливу на надійнісно-вартісні характеристики. Відзначено, що впровадження результатів досліджень забезпечує комплексне рорзв'язання задач надійного автономного електроживлення сільськогосподарських споживачів, зменшує енергетичні та ресурсні витрати. Розвинуто метод структурно-алгоритмічної оптимізації автономних систем електроживлення з традиційними та поновлюваними джерелами. Доведено, що реалізація автономних систем з заданими функціональними властивостями потребує комплексного оцінювання за показниками надійності та питомої собівартості електроенергії. З використанням результатів дослідження розв'язано прикладні задачі розрахунку показників надійності й ефективності автономних систем електроживлення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П07,1 + З273 +
Шифр НБУВ: РА361057

Рубрики:

      
3.

Василів К.М. 
Методи і моделі аналізу процесів автономних систем електроживлення на базі асинхронізованого генератора з безконтактним каскадним модульованим збуджувачем: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.09.03 / К.М. Василів ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2010. — 40 с. — укp.

Вирішено науково-прикладну проблему розробки методів математичного моделювання (ММ) складних електротехнічних комплексів (СЕТК) і систем та на їх підставі математичних моделей для аналізу електромагнітних і електромеханічних процесів, які відбуваються в автономних системах (АС) електроживлення на базі асинхронізованого генератора (АГ) з безконтактним каскадним модульованим збуджувачем, що функціонує на основі модуляції напруги. Описано методи, теоретична концепція яких передбачає подальший розвиток теорії ММ електромашино-вентильних систем щодо підвищення числової стійкості базового методу даної теорії (методу вузлових потенціалів), урахування взаємних зв'язків структурних елементів у математичних моделях СЕТК і систем різного призначення та підвищення рівня адекватності ММ вентильних перетворювачів частоти (ВПЧ). Наведено метод вузлових уточнень струмів, який допомагає моделювати довготривалі процеси СЕТК і систем з компенсуванням властивої базовому методу похибки неузгодженості струмів у вузлах схеми, яка спричинена записом матриці інциденції для похідних струмів, що передбачено першим законом Кірхгофа. Запропоновано метод квазікомбінованих схем, який допомагає моделювати розрив електричних гілок ВПЧ за постійної структури системи рівнянь електричної рівноваги, що підвищує рівень адекватності математичних моделей, перетворювачів і систем. Розроблено математичні моделі АС електроживлення на базі АГ з безконтактним каскадним модульованим збуджувачем. Проаналізовано електромагнітні та електромеханічні процеси АС щодо її працездатності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З273с116
Шифр НБУВ: РА372597 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
4.

Лебеденко Ю. О. 
Підвищення ефективності процесів керування перетворенням електричної енергії в автономних енергетичних системах: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.07 / Ю. О. Лебеденко ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Вперше формалізовано завдання керування системами перетворення електричної енергії в автономних енергетичних системах на основі критерію узагальненої оцінки якості їх функціонування, що враховує ступінь спотворень струмів живильної мережі. Запропоновано новий метод оптимального керування трифазним матричним перетворювачем, що заснований на принципі керування за інтегральною помилкою та забезпечує зменшення рівнів спотворень струмів на вході перетворювача та високочастотних складових у перетвореній напрузі. Набули подальшого розвитку методи побудови нечітких регуляторів для керування силовими перетворювачами автономних енергетичних установок, що дозволило зменшити складність обчислювальних процедур і підвищити ефективність їх виконання у реальному часі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З273
Шифр НБУВ: РА380060 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Малиш О.М. 
Синтез пристроїв прискореної автоматичної синхронізації підвищеної точності для автономних систем електропостачання: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.02 / О.М. Малиш ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2005. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Запропоновано математичну модель приводного двигуна, яка враховує зміну рушійного моменту, обумовлену зміною тиску надуву, спричиненою варіюванням зміни кількості повітря у впускному трубопроводі й кількості газу у випускному, у якій постійні часу й коефіцієнти підсилення визначено шляхом обробки експериментально одержаних частотних і перехідних характеристик. Наведено метод дискретних керуючих впливів й одержано аналітичні співвідношення для керування динамічними системами, які описуються диференціальними рівняннями другого та третього порядків, згідно якого переключення вхідних впливів вибираються у моменти часу, коли помилка між дійсним і необхідним значенням фазової координат та її перша й друга похідні дорівнюють нулю. Розвинуто метод проектування пристроїв синхронізації, відповідно до якого процес проектування є процесом переробки інформації, під час якого в інформаційній моделі системи здійснюються переходи від вихідного стану до кінцевого, а оператор переходів вибирається з множини функцій приналежності, що є суб'єктивною мірою виконання певної процедури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З273 + З273
Шифр НБУВ: РА338481

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського