Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (73)Книжкові видання та компакт-диски (28)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.6-013.44$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Глинчук Л. Я. 
Алгоритми архівації на основі системи числення Штерна-Броко: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.05.03 / Л. Я. Глинчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено загальні питання теорії стиснення. Розроблено та реалізовано нові алгоритми стиснення та відновлення для текстової інформації, двійкових послідовностей і бінарних зображень. Розглянуто результати роботи алгоритму стиснення з ключем: чисте стиснення, стиснення з ключем і шифрування. Проведено порівняння з відомими алгоритмами шифрування за основними характеристиками шифрів і з алгоритмами стиснення за коефіцієнтом стиснення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.6-013.44
Шифр НБУВ: РА375260 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Гулак Н. К. 
Методи підвищення ступеня стиску відеоданих в інформаційних системах кодування зображень: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / Н. К. Гулак ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Розроблено нерівновагове позиційне кодування довжин двійкових серій, що має потенційні можливості для забезпечення ступеня стиску бітового подання даних у випадках довільних значень кількості двійкових перепадів. Вдосконалено інформаційну технологію декомпресії трансформованих зображень на базі нерівновагового позиційного декодування. Мінімізовано вплив помилок, внесених на етапі стиску. Створено методи оцінювання коефіцієнта стиску зображень на основі технології компресії трансформованих зображень, вдосконалено метод оцінки кількості операцій. Проведено оцінку часових і компресійних характеристик для різних технологій обробки трансформованих зображень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.6-013.44 + З970.632-01
Шифр НБУВ: РА380119 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Поляков Г.О. 
Методи ущільнення даних без втрат інформації з використанням конкуруючих моделей інформаційного джерела: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Г.О. Поляков ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Розроблено нові методи ущільнення даних без втрат інформації, які відрізняються від існуючих підвищеною стискаючою здатністю та поліпшеною адаптивністю до змін статистичних характеристик вхідних даних. Запропоновано обчислювальні схеми та алгоритми для порівняльного оцінювання стискаючої здатності схем ущільнення. Розроблено архіватор, з використанням якого реалізовано систему резервного копіювання інформації, впроваджену для резервування даних інформаційного комплексу збору та обробки технологічної інформації у галузі енергетики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.6-013.44
Шифр НБУВ: РА326851

Рубрики:

      
4.

Бачинський Р.В. 
Реконфігуровані процесори стиску потоків даних: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / Р.В. Бачинський ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Запропоновано базову структуру та принципи функціонування комп'ютерної системи стиску потоків даних з використанням багатоканальних буферних запам'ятовуючих пристроїв, яка дає змогу одночасно направляти декілька потоків даних на обробку та зчитувати декілька результуючих потоків, що дозволяє збільшити ефективність використання апаратних засобів за рахунок суміщення у часі підготовки й обробки потоків даних. Запропоновано метод побудови багатопотокових багатоканальних процесорів стиску даних на базі багатоканального контролера потоків даних, який полягає у розділенні підготовки даних до обробки, забезпечує вибір і планування пріоритетної обробки за різними алгоритмами стиску незалежних потоків даних, що забезпечує багатофункціональність апаратних засобів стиску даних. Запропоновано метод керування потоками даних, який передбачає врахування статистичних і динамічних потоків під час планування розподілу апаратних ресурсів процесора, що дозволяє скоротити час обробки потоків даних. Розроблено нову конфігуровану структуру комп'ютерної системи стиску потоків даних, яка дозволяє здійснювати динамічну перебудову апаратних засобів та поєднує переваги існуючих апаратних платформ стиску даних, а також забезпечує можливість балансування між апаратними затратами та продуктивністю, що дозволяє скоротити затрати на розробку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.6-013.44 + З973-048 +
Шифр НБУВ: РА358172

Рубрики:

      
5.

Блавацька Н.М. 
Удосконалення методів стиснення змішаної інформації: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Н.М. Блавацька ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Удосконалено методи стиснення інформації з метою досягнення підвищеної стискальної здатності та покращаної адаптивності до змін статистичних характеристик вхідної інформації. Запропоновано обчислювальні схеми й алгоритми для проведення порівняльного оцінювання стискальної здатності схем стиснення та реалізовано відповідне програмне забезпечення. Запропоновано два методи стиснення інформації, які забезпечують підвищену стискальну здатність за рахунок використання алгоритму блочно-оптимального LZ-розбору, що дозволяє мінімізувати довжину коду для блока інформації великого обсягу, а також покращану адаптивність за рахунок використання певних моделей джерела інформації, які працюють у схемі МКНЗ зі зсувом у часі. Розроблені методи реалізовано у вигляді програмного середовища для стиснення даних СМArc. На підставі результатів проведеного експерименту доведено перевагу запропонованих методів у порівнянні з популярними програмними засобами стиснення даних - архіваторами ARJ, PKZIP, WinRAR, HA. З використання розробленого архіватора реалізовано систему резервного копіювання інформації, впровадженої для резервування інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.6-013.44 +
Шифр НБУВ: РА365430

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського