Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (18)Реферативна база даних (1706)Книжкові видання та компакт-диски (637)Журнали та продовжувані видання (13)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.632$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 94
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Трипольська В.В. 
Автоматизована ідентифікація підписів як бінарних зображень у просторі ознак перетворення Радона на основі нейромережевого підходу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / В.В. Трипольська ; Херсон. держ. техн. ун-т. — Херсон, 2003. — 17 с.: рис. — укp.

Запропоновано підхід від бінарного зображення підпису до напівтонового на основі перетворення Радона, що дає характерні "яскраві" точки для кожного екземпляра. Розроблено методи виділення характерних ознак підпису, які визначають його за автоматизованої ідентифікації (істина або підробка), у просторі вейвлет-перетворення, псевдофазовій системі координат, розкладання у сингулярних базисах; вектор параметрів, який інваріантний до повороту, обертання та зсуву на основі моментів Ху та Церніке. Для зменшення розміру простору ознак запропоновано створення карти підпису. Розроблено програмне забезпечення для вирішення розглянутої задачі. Наведено методичну та алгоритмічну базу автоматизованої ідентифікації та аналізу бінарних підписів на основі розроблених інтегральних методів виділення ознак, ефективність якої обгрунтовано теоретично та підтверджено впровадженнями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632.4 + Х894.15в601 +
Шифр НБУВ: РА324827

Рубрики:

      
2.

Гарячевська 
Адаптивна інформаційна технологія перетворення інформації в спеціалізованих автоматизованих системах: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Ірина Василівна Гарячевська ; Харківський національний ун-т радіоелектроніки. — Х., 2008. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632
Шифр НБУВ: РА359420

Рубрики:

      
3.

Івасенко І.Б. 
Алгоритми локально-адаптивної фільтрації на основі робастних оцінок для обробки зображень: Автореф. дис...канд. техн. наук: 05.11.16 / І.Б. Івасенко ; НАН України. Фіз.-механ. ін-т ім. Г.В.Карпенка. — Львів, 2000. — 16 с.: рис. — укp.

Розроблено та досліджено локально-адаптивні алгоритми усунення шумів зі змішаним законом розподілу зі зображень. Запропоновані алгоритми базуються на кусково-лінійній моделі функції яскравості зображення та використовують апарат математичної морфології для моделювання локальних об'єктів зображення. Розроблений алгоритм робастної оцінки локальних характеристик зображення, зокрема, коефіцієнтів лінійної регресії та локальної дисперсії, базується на критерії максимуму апостеріорної ймовірності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632-017.3
Шифр НБУВ: РА309462 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
4.

Васюхін М.І. 
Алгоритмічні і програмно-апаратні методи та засоби побудови інтерактивних геоінформаційних комплексів оперативної взаємодії: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.13 / М.І. Васюхін ; НАН України. Ін-т кібернетики ім. В.М.Глушкова. — К., 2002. — 35 с. — укp.

Знайдено архітектурно-структурні розв'зання, алгоритми та програмно-апаратні засоби, що забезпечують у рамках комплексів оперативної взаємодії в реальному часі аналіз, обробку та відображення просторових, часових, функціональних та інформаційних характеристик динамічних об'єктів. Обгрунтовано алгоритмічні та програмно-апаратні методи, засоби побудови інтерактивних геоінформаційних комплексів оперативної взаємодії. Коректно визначено параметри програмно-технічних засобів перетворення, забезпечено якість візуалізації руху символів, що сприяло значну економію обчислених ресурсів. Створено діючі інтерактивні геоінформативні комплекси оперативної взаємодії, що дозволило підвищити рівень керування відповідними об'єктами та процесами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д179.1 + з970.632.5
Шифр НБУВ: РА318859 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Ал-Зобі Салім Ісса Салім 
Апаратні засоби та методи обробки і аналізу зображень плоских фігур: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / Ал-Зобі Салім Ісса Салім ; Вінницький національний технічний ун-т. — Вінниця, 2004. — 15 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632-015.0
Шифр НБУВ: РА330840

Рубрики:

      
6.

Дорошенко Ю.І. 
Апаратні та програмні засоби нелінійної цифрової фільтрації на основі деревоподібних структур: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / Ю.І. Дорошенко ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено й удосконалено методи нелінійної фільтрації сигналів і зображень на основі порядкових статистик. Для підвищення показника продуктивність/апаратна складність запропоновано новий клас цифрових фільтрів на основі деревоподібних структур і порядкових статистик - деревоподібні медіанні фільтри (ДМФ). З'ясовано, що ДМФ мають вищу швидкодію у порівнянні з медіанними фільтрами (МФ) за однакової апертури фільтра та більш високого ступеня придушення шуму (СПШ). Наведено рекомендації щодо використання ДМФ за однакових апаратних витрат для ефективного видалення різного виду шумів, зокрема, імпульсного шуму під час обробки сигналів і зображень у реальному масштабі часу. Проведено теоретичні дослідження СПШ для різних моделей вхідного шуму та коефіцієнта придушення імпульсної перешкоди ДМФ у порівнянні з МФ і псевдо-МФ за різних апертур фільтра. Визначено структури ДМФ, що мають максимальний СПШ і коефіцієнт придушення імпульсної перешкоди для фіксованої апертури фільтра. Оцінено апаратну складність і швидкодію запропонованих ДМФ для різних розмірів апертури та розрядності вхідних даних у порівнянні з МФ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.60-017.3 + З970.632 +
Шифр НБУВ: РА368789

Рубрики:

      
7.

Сердюк М.Є. 
Варіаційна модель задачі просторової інтерполяції статичних зображень: автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / М.Є. Сердюк ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено новий підхід щодо побудови алгоритмів просторової інтерполяції статичних зображень. Запропоновано метод, перший етап якого полягає у розв'язанні задачі каркасної інтерполяції зображення, другий - у вирішенні проблеми реконструкції зображення на всій області за інтерпольованими значеннями на каркасі. Запропоновано алгоритм адаптивної побудови каркасу зображення, остов якого є близьким до його топографічної карти, та алгоритм відтворення значень породжуючих функцій зображень на побудованому каркасі. Одержано аналітичне подання для шеститочкового інтерполяційного сплайну з мінімальною локальною кривизною, який використовується в алгоритмах. Запропоновано варіаційну постановку задачі реконструкції зображення. Доведено її розв'язність на класі функцій з обмеженою варіацією. Наведено апроксимативну модель задачі реконструкції зображень, з використанням якої побудовано числові процедури їх просторової інтерполяції. Встановлено факт її розв'язності та доведено, що розв'язки таких задач у відповідних топологіях спрямовані до розв'язків вихідної задачі реконструкції зображень. Здійснено практичну реалізацію розробленого методу. Зроблено висновок, що запропонований підхід дозволяє уникнути появи ряду візуальних артефактів і зберегти достатньо високу візуальну якість результуючих зображень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632-01 +
Шифр НБУВ: РА358456

Рубрики:

      
8.

Ромін А.В. 
Визначення просторової форми геометричного об'єкта в часі за описами його зображень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.01.01 / А.В. Ромін ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Розроблено метод опису графічного прояву розвитку в часі реакцій гетерогенного типу на прикладі опису сім'ї контурів вигоряння рослинного матеріалу за певною кількістю вузлових зображень. Визначено вимоги комп'ютерної системи передбачення форми геометричних об'єктів, що розвиваються у часі. Розглянуто основні положення іміджевої екстраполяції, призначеної для відновлення проміжних і прогнозування майбутніх зображень за вузловими зображеннями. Показано, що за допомогою іміджевої естраполяції можна спрогнозувати характер поведінки роздільних поверхонь гетерогенної системи у деякий, наперед заданий час, або визначити кромки вигоряння, які передували вузловим кромкам. Наведено приклади створення алгоритмів визначення даних кромок вигоряння.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П348в641.51 + з970.632
Шифр НБУВ: РА316156 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Романюк О.Н. 
Високопродуктивні методи та засоби кінцевої візуалізації тривимірних зображень у системах комп'ютерної графіки: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.05 / О.Н. Романюк ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2009. — 35 с. — укp.

Удосконалено теорію скінченної візуалізації тривимірних графічних об'єктів, що дозволило вирішити науково-прикладну проблему підвищення продуктивності та реалістичності формування зображень у системах комп'ютерної графіки з використанням концепції структурно-адаптивного зафарбовування, нових моделей освітлення, методів зафорбовування, формоутворення й антиаліайзингу. На базі розроблених теоретичних положень створено високопродуктивні програмні й апаратні засоби для систем формування тривимірних графічних зображень. На підставі результатів комп'ютерного моделювання, експериментальних досліжень і впровадження нових засобів у системах комп'ютерної графіки підтверджено адекватність розроблених теоретичних засад та ефективність запропонованих методів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632-01 +
Шифр НБУВ: РА362898

Рубрики:

      
10.

Ніцин О.Ю. 
Геометрія психофізичного простору та перспектива: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.01.01 / О.Ю. Ніцин ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2007. — 34 с. — укp.

Створено новий напрямок у теорії зображень, який базується на застосуванні ріманової геометрії до побудови перспективи, що відбиває геометричні властивості психофізичного простору. Одержано математичний опис механізму константності величини на підставі аналізу експериментальної залежності між розміром зорового образу предмета та його відстанню до спостерігача. Удосконалено перспективу, що компенсує спотворення, зумовлені відхиленням методу центрального проекціювання від моделі зорового сприйняття, що враховує механізм константності величини. Розроблено математичний апарат перетворення евклідового простору в рімановий простір, що має геометричні властивості психофізичного простору. Побудовано геометричну модель даного простору, яка базується на перетворенні евклідового простору в рімановий простір. Розроблено перспективу, що компенсує деформації зображення, які спостерігаються за умов візуалізації динамічних тривимірних сцен за методом центрального проекціювання. Розроблено проект тривимірного комп'ютерного симулятора, у якому для створення візуального середовища засобами цифрової голографії застосовується геометрична модель психофізичного простору. Основні результати роботи впроваджено під час розробки комп'ютерних симулятрів, що моделюють керування складними транспортними засобами, у вигляді процедури візуалізації, яка покращує реалістичність зображення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632 +
Шифр НБУВ: РА351668

Рубрики:

      
11.

Сачанюк-Кавецька Н.В. 
Елементи око-процесорної обробки зображень в логіко-часовому середовищі: Автореф. дис. канд. техн. наук: 05.13.06 / Н.В. Сачанюк-Кавецька ; НАН України. Держ. НДІ інформ. інфраструктури. — Л., 2002. — 18 с.: рис. — укp.

Розроблено формальний математичний апарат логіко-часових функцій, на базі якого побудовано елементи технології око-процесорної обробки образної інформації. Доведено можливість використання наведеного апарата у процесі паралельної обробки зображень. Вдосконалено операцію диференціювання логіко-часових функцій та розглянуто основні властивості цієї операції, які підвищують ефективність обробки зображень. Запропоновано методи апаратного визначення похідної логіко-часової функції kappa-значної логіки, як результат виконання спеціальної операції нерівнозначного віднімання. Для підтвердження результатів дослідження проведено комп'ютерне моделювання можливостей використання логіко-часових функцій та їх похідних для обробки зображень. Розглянуто можливий схемотехнічний варіант попередньої обробки зображень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632 +
Шифр НБУВ: РА321249

Рубрики:

      
12.

Лавріненко С.В. 
Ідентифікація форми рухомих об'єктів на основі сигнально та спектрально-структурних моделей: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / С.В. Лавріненко ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено вплив динамічних спотворень зображень об'єктів на якість методів ідентифікації зображень об'єктів заданої форми. Запропоновано моделі представлення зображень розпізнаваних об'єктів, інваріантних для динамічних спотворень: моделі Променевих Сум та Моментно-Кутових Функцій (у сигнально-структурному просторі ознак) і Модель Характерних Точок (у спектрально-структурному просторі ознак). Розроблено методи й алгоритми формування й аналізу даних моделей для ідентифікації динамічних зображень і доведено їх ефективність. Висвітлено загальні підходи до проектування програмного забезпечення аналізу та розпізнавання образів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632.4
Шифр НБУВ: РА318469 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Мухін В.В. 
Інформаційна технологія візуалізації функцій двох змінних: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / В.В. Мухін ; Херсон. держ. техн. ун-т. — Херсон, 2004. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено методи й алгоритми формування графічної інформації для побудови візуальних образів основних геометричних властивостей інженерно-геометричних об'єктів, заданих функціями двох змінних. Запропоновано алгоритм розбивки прямокутної області визначення функції, що підвищує якість візуалізації за рахунок застосування рекурсії та радіального підходу. Створено метод візуального відображення результатів аналізу функцій з використанням принципів реконструкції графічної інформації реалістичного образу. Розроблено автоматизовану інформаційну систему формування графічної інформації для візуалізації та обробки геометричних властивостей поверхні об'єктів, заданих аналітично за допомогою функції двох змінних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632 +
Шифр НБУВ: РА330331

Рубрики:

      
14.

Чолишкіна О. Г. 
Інформаційна технологія обробки цифрованих зображень за використанням B-сплайнів п'ятого порядку: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / О. Г. Чолишкіна ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Вперше одержано явний вигляд В-сплайна п'ятого порядку, його лінійну комбінацію, яка за фактом є локальним поліноміальним сплайном близьким до інтерполяційного у середньому, значення норми й оцінку якості апроксимації. Запропоновано метод субполосної фільтрації та контрастування зображень. Розроблено метод цифрової стабілізації, який покращує якість зображень, спотворених мікрорухом камери фіксації, на 30 - 50 % за статистичною оцінкою залежно від завади. Вдосконалено інформаційну технологію обробки зображень, яку реалізовано в автоматизованій системі "Green Gerbera" та протестовано під час обробки даних, одержаних за дистанційного зондування Землі та зображень поверхневих структур мікропризмових елементів, одержаних за допомогою мікроскопа.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632
Шифр НБУВ: РА373439 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Берегуляк О.Р. 
Інформаційні технології обробки зображень на основі двопараметричної трикутної норми та нечіткої логіки: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.Р. Берегуляк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено інформаційні технології перетворення й аналізу цифрових зображень, що базуються на теорії трикутних норм і нечіткій логіці. Побудовано двопараметричну трикутну t-норму, встановлено взаємозв'язок між нечіткою логікою та кількісним оцінюванням узагальненого контрасту зображень через трикутні s-норми, запропоновано S-подібну функцію нечіткої належності дійсного додатнього степеня. Удосконалено методи підсилення контрасту з використанням нечіткої логіки. Розроблено метод двопараметрової оптимізації функцій нечіткої належності на основі критерію максимуму нечіткої ентропії, побудовано методи фільтрації шуму зі зображення на основі нечіткої логіки, в яких використано мультиплікативну модель зображення. Удосконалено методи розпізнавання прямих країв об'єктів і ліній на багатоградаційному зображенні з використанням перетворення Хафа та нечіткої логіки для аналізу локального контрасту зображення, що дозволяє збільшити точність розпізнавання. Експериментально підтверджено ефективність розроблених методів, які використано у процесі створення системи автоматизованої обробки й аналізу зображень результатів неруйнівного контролю виробів і матеріалів, а також програмного комплексу для автоматизації формування траєкторії руху променя у процесі електронно-променевого зварювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632-01 +
Шифр НБУВ: РА362512

Рубрики:

      
Категорія:    
16.

Хавалко В.М. 
Інформаційно-аналітична система синтезу та обробки зображень на базі функціонального підходу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / В.М. Хавалко ; Держ. ком. зв'язку та інформатизації України, НАН України. Держ. НДІ інформ. інфраструктури. — Львів, 2002. — 20 с. — укp.

Висвітлено питання розробки методів та алгоритмів для ІАС синтезу, опису, відтворення та візуалізації зображень. Розроблено методи синтезу складних геометричних об'єктів (СГО) з урахуванням умов взаємного неперетинання непохідних елементів. Наведено узагальнену схему синтезу СГО в багатовимірних просторах. Розроблено алгоритм та загальну схему фрактальної інтерполяції контурів з великою кількістю точок локальних екстремумів, а також досліджено вплив параметрів алгоритму на геометричну форму та гладкість інтерпольованої кривої. На підставі даних методів розроблено інформаційно-аналітичну систему єдиного представлення на базі функціонального підходу для синтезу, опису, відтворення та візуалізації зображень. Запропоновано алгоритм відтворення та фрактальної інтерполяції поверхонь складної геометричної форми та структури, що використовує системи ітераційних функцій і дає можливість ефективно зберігати інтерпольовані поверхні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з970.632
Шифр НБУВ: РА318402 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Бабілунга О.Ю. 
Ітеративні методи ієрархічної контурної сегментації зображень у просторі гіперболічного вейвлет перетворення: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.23 / О.Ю. Бабілунга ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2008. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано можливість підвищення швидкодії інтелектуальних систем обробки й розпізнавання зображень (ІСОРЗ) за умов завад на базі ітеративних методів ієрархічної контурної сегментації зображень у просторі гіперболічного вейвлет-перетворення (ГВП). Удосконалено модель ієрархічного формування образів об'єктів шляхом введення параметра семантичного значення рівнів ієрархії й об'єктів на них. Вперше розроблено квазіньютонівський метод пошуку екстремуму функції з використанням ГВП. Створено ітеративний метод виділення контурів об'єктів у просторі ГВП на базі квазіньютонівського методу пошуку екстремуму функції. Удосконалено пороговий метод виділення контурів у просторі ГВП за рахунок застосування квазіградієнтного ітеративного методу пошуку екстремуму функції, що дозволило усунути проблему вибору порогу, збільшити швидкодію контурної сегментації. Запропоновано новий метод морфологічної контурної обробки напівтонових зображень за рахунок переходу у простір ГВП, що дозволило зменшити час одержання контурного опису об'єктів ієрархічної структури. Ітеративні методи контурної сегментації, модель і методику класифікації впроваджено у прикладних ІСОРЗ об'єктів ієрархічної структури. Підтверджено підвищення швидкодії ІСОРЗ від 1,3 до 5 разів за середньої вірогідності розпізнавання 0,91.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632-01 +
Шифр НБУВ: РА355388

Рубрики:

      
18.

Муригін К.В. 
Комп'ютерна ідентифікація людини за зображенням обличчя на основі кореляційних методів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.23 / К.В. Муригін ; Ін-т пробл. штуч. інтелекту. — Донецьк, 2005. — 20 с. — укp.

Виділено три етапи вирішення задачі комп'ютерної ідентифікації людини за зображенням обличчя, а саме: виявлення області обличчя на зображенні та визначення його масштабу, одержання ознак зображення обличчя, розпізнавання. Для виявлення області обличчя запропоновано дві модифікації методу кореляційного пошуку, що підвищують якість його роботи. Для одержання ознак обличчя та розпізнавання розроблено модифікацію методу еластичного зіставлення графів облич. Під час опису властивостей зображення обличчя у точках графу запропоновано використовувати вектори ознак, що складаються з результатів згорток зображення обличчя і функцій Габора різних масштабів і кутів повороту. Розроблені методи виявлення області обличчя на зображенні дозволяють використовувати їх у комп'ютерних системах, що здійснюють аналіз зображень облич, як методи попередньої обробки. Відзначено, що запропоновані методи одержання ознак обличчя та ідентифікації забезпечують швидке (до 50 000 порівнянь у секунду) та якісне порівняння зображень облич у просторі ознак, що дає змогу використовувати ці методи для розв'язання задачі контролю доступу та пошуку заданої людини у базі даних за зображенням обличчя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632.4 +
Шифр НБУВ: РА340259

Рубрики:

      
19.

Савчинський Б.Д. 
Контекстно-вільні граматичні конструкції для розпізнавання зображень текстових та графічних документів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.23 / Б.Д. Савчинський ; НАН України. М-во освіти і науки України. Міжнар. наук.- навч. центр інформ. технологій та систем. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Теоретично й експериментально доведено доцільність і придатнсть апарату двовимірних контекстно-вільних граматичних конструкцій для розв'язання певних класів практичних задач розпізнавання семанитчно насичених зображень зі складною ієрархічною структурою. Сформульовано основні принципи побудови швидкодіючих програмних комплексів для розпізнавання зображень, які задаються за допомогою двовимірних контекстно-вільних граматичних конструкцій. Вперше сформульовано задачу налаштування (навчання) контекстно-вільних конструкцій як задачу знаходження таких штрафів за використання правил, що забезпечують безпомилкове розпізнавання заданої навчальної множини. Відзначено, що суттєва відмінність сформульованої задачі від загальновідомих задач навчання у розпізнаванні полягає у форматі навчальної множини, кожний приклад з якої є складним зображенням з ієрархічним переліком його складових фрагментів. Задачу налаштування контекстно-вільних конструкцій зведено до розв'язання системи лінійних нерівностей. Незважаючи на експоненційну залежність кількості нерівностей у даній системі від розміру зображень, обгрунтовано можливість її поліноміального розв'язку і запропоновано його ефективний скінченнокроковий алгоритм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632.4 +
Шифр НБУВ: РА350914

Рубрики:

      
20.

Чекотун 
Кореляційні методи обчислення геометричних і топологічних ознак зображень: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.05.02 / Костянтин Михайлович Чекотун ; НАН України, Інститут кібернетики ім. В.М.Глушкова. — К., 1999. — 15 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632,022 + З970.632.4,022
Шифр НБУВ: РА304461

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського